Umudumuz 2012

çalışmalar nasıl kızlar;hisleriniz nasıl?Naaassı??bu ay olacak mı dersniz??göbüşlerimiz dolacak mı?

esilaaaaaaaa canım resimlerinize baktım. ne kadar güzelsin maşallah ya.
eşin çok şanslı.. eşinle çok yakışıyorsunuz.

kızlar benim midem bulanıyo... hamile olmam imkansız. daha anca başladık çalışmalara 2 günde belli olurmu bu yavvv

kızlar benim midem bulanıyo... hamile olmam imkansız. daha anca başladık çalışmalara 2 günde belli olurmu bu yavvv

yok bebeğim o kadar çabuk belli olmaz mide bulantısı 5 yada 6. haftadan itibaren başlıyo çoğu zaman seninki ya psikolojik yada mideni üşüttün bebeğim

esilaaaaaaaa canım resimlerinize baktım. ne kadar güzelsin maşallah ya.
eşin çok şanslı.. eşinle çok yakışıyorsunuz.

balım bnm çok tşk ederim yaa allah razı olsun herşey çok güzel allaha şükür eşimle çok iyiyiz de tek eksiğimiz bebiş işte o oldumu herşey tam olacak inş

Yazdan patlıcan kurutmuştum tatlişimm patlıcan kurusu yemeği yaptım pirinçlii :KK54:

oyyyyyy ben ona bayılırım yaw.... normalde pahalı o yaaaa iyi etmişsin cnm yazdan kurutmakla valla insan ne yapacağını şaşırıyo yaaa bnde beyaz lahana sarması yaptım ama bitmek üzere :KK76:

Canlarim yorgun we argin arkiniz geldi... o kada yorgunumki ama duramadm sizsiz gerçi tlf giriym çok saglikli konuşamicz ama olsun :p

X