Umudumuz 2012

Site Yönetiminden Mesaj Var !
Merhaba, Sitede yer alan link yapısı değiştirildiğinden dolayı ilgili konuya ulaşamıyorsunuz. Sitenin ana sayfasına giderek alt başlıklardan ilgili konuya ulaşabilirsiniz ! Ana sayfaya gitmek için ; tıklayınız

canım nette mi sıkıntı var acaba..bendede öyle diyordu sayfayı yenileyince düzeldi

eger arkadaş deilsen onunla gostermez

yaparsın datlucum ayyy haftasonu geldi ben pek girmem evde nete pazartesiye kadarda özliycem sizi (( bizim diğer kuzular bugün girmediler nete hiç...bizde akşam ettik hahayyyy

aaaa tüh görüşemicezmi şimcik pazartesiye kadar neysem ne yapalım valla bende tatil matil olmadığı için 7/24 burdayım

bazen öle diyo bebeğim ama senin girebilmen lazım arkadaş olarak eklisin bende allah allah

selam kızlar;sitede bakım vardı sanırım;giremiyordum geldim şimdi.İyi günler...!!!Neler oldu bakiim burada?':26:

ya sorma bende hep oturuyom bide abur cubur yiyom bu aralar bende aldım kilo yaw

ALIN BENDEN DE O KADAR.Ama çok şükür bu sıralar biraz bunalım takılıyorum da canım bişi yemek istemiyor.Son 3 ay içinde 6 kilo almıştım.Şimdi biraz dobişliğe doğru yol alıyorum;durdurmam lazım kendimi.AMa bunalım işe yaradı sanırım.

ya şu kilolarla başımız dertte zaten bnm kocişte hiç sevmez kiloyu az bi aldımmı hemen başıma kakar o yüzden kararlıyım hamile kalmadan verecem

öpüldünüz nanaktan ben üst büroya çaya gidiyorum ordanda eve geçerim artıkım.. Hepinize güzel bir haftasonu diliyorum...Kendinize cici bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…