Umudumuz 2012

kızlarrr umutsunuz nerdeee acabaaa??onudaa özledimmm amaaa((

Umutsunuz hasta yataklarda
Bugün daha iyiyim çok şükür kızlar. azıcık grip nezle öksürük olmuşumda

ewet yaa o çok ara sıra giriyo tatlım yaaa zaten bi sohbet eden biziz bu topikte ama ben bırakmak istemiyorum bu topiği bütün candan arkilerim burada başka topiğe takılmıyorum hiç..

Bizimi çekiştiriyosun sen kızz Geldimm iştee hani sen nerdesin yoksuuunnnn

Ben geldiimmmmm nasılsınızzz

umutsunuz nasılsın canımm

geçmişler olsun canım arkim

Sağolasın canım, iyiyim hamd olsun Rabbime, sizler özledim 2 gün ara verdim geldim, geçmişi okudum sohbetlerinize göz attım geldim ama pek kalabalık değil burası çok ıssızlaşmışşş
Sen nasılsın bu arada canım?

heyacanlı bir bekleyişteyim canıımmcımmm :44: ocak ayı nelere gebe olacak acaba

dualarımdasın arkadaşıımm

evet canım öyle.. aynı anda hamiş kalıp doğuracaz senle göreceksin... içime öyle doğuyo

kızlarrrrrrrrr yokmu şu aralar test yaptıran... benimtest yaptırmama 15 gün var. test yapanlar yazsında azıcık heyecanlanak yaaaaaaa....

pardon yanlış hesapladım 12 gün var test yaptırmama. kızlar ben bu ay ne yapayım sizce? yani ne zaman test yapayım yada yaptırayım...

kızlarrrrrrrrr yokmu şu aralar test yaptıran... benimtest yaptırmama 15 gün var. test yapanlar yazsında azıcık heyecanlanak yaaaaaaa....

Ne testi canım? Ovulasyonmuu gebelikmi? :26:
Ben pazartesi hastaneye gidiyorum sonuç almaya... Patalojiden sonucumu alıp kadın doğuma geçicem dua edin kızlar güzel sonuçlar alıyımmmm

Ne testi canım? Ovulasyonmuu gebelikmi? :26:
Ben pazartesi hastaneye gidiyorum sonuç almaya... Patalojiden sonucumu alıp kadın doğuma geçicem dua edin kızlar güzel sonuçlar alıyımmmm

gülüm gebelik testi.. ovulasyondan pek anlamıyorum daha doğrusu ilgilenmiyorum. senin ne testi canım? ne için yaptırdın inşallah sonuç güzeldir.

gülüm gebelik testi.. ovulasyondan pek anlamıyorum daha doğrusu ilgilenmiyorum. senin ne testi canım? ne için yaptırdın inşallah sonuç güzeldir.

Benimkisi smear testi sanırım, yani doktor bana söylemedi ismini ama ben öyle tahmin ediyorum. 25 gün önce muayene olmuştum yeni alıcaz sonucu, hayırlısı inşallah bakalım..
Ocak ayı ocağımızı güldüren bir ay olur inşallah

evett canımcım inş sonuç güzeldirr :13:

Sağolun canlarımm

oflu canım nasılsın neler yapıyorsun? çok merak ettim seni kader arkadaşım... inşallah iyisindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…