Umudumuz 2012

kızlar yarın cuma 1000 kez ya evvel 4 cuma üstüste

707 kez ya varis

7 gün oruç tut suya 21 kez ya musavvir ya bari ya halık okuu ve iftarını o suyla açç

canlar ben kapatıyorum marketi çıkmak zorundayım sizden ayrılmak çok zor ama mecbur canlar yarın grş hepinizi çok seviyorum rabbime emanet olun muck muck muck

inş canımm esilaaa senii gördümmm eşinle beraberrr resimlerinize baktım tatlımmm çokk güzelsinn maşallahhh tatlıımm

çok sağol bebeğim yaaaaa allah razı olsun eminimki sende çok ama çok güzelsindir bitanem bnm.... rabbim yuvamıza mutluluk huzur versin bide minik bi kelebek versin:) allahıma emanet ediyorum seni gülüm bu arada unutma ne derdin sıkıntın olursa her zaman paylaşabilirsin cnm bnmle tmm her zaman elimden geldiğince yardımcı olurum destek olurum rabbim mutluluğunu daim etsin inş ...

tsk ederimm tatlımmm eminn oll paylaşacağımm kişilerr sizler olursunuzz hepimizin mutluluğuna mutluluk katsınn Allahh canımm herşey maşallah 4 4 lükk eşimle olsun ailemle olsun maddi ve manevi yönden herşeyy çokk güzel maşallahhh sadeceee o eksikk napalımmm oda geleceği zamanı biliodur die düşünüyorum artıkk napalımmm tatlımm öpüüoreeee senii kocaman kocamann hadi çıkcam diodunn saat 21 30 geç olmadan git ewineee canımmm kopamıorum ama napcannn yarın inşş görüşürüz balımm

o eksik olan şeyde gelecek çok yakında annesi sadece biraz sabretmek gerekiyo ayyy ayrılamadım bi türlü hadi canlar kaçtım ben muck

esila bende baktım resimlerine canım çok güzelmişsin Allah nazarlardan korusun sağlıklı bebişler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…