Umudumuz 2012

ewet değil mi yaaa esilacımm ben bi de bu kiloyla hamiş falan kalırsam bilmiyorumm yaniiii zayıflamaya çalışıorum ama zayıflayamıorumm yemek yemeyi çook sewiyorummm

valla bende markette olduğum için hep abur cubur yiyorum bu ara kilo aldım yine vermek lazım kızlar fazla kiloyla hamiş kalmak zararlı bebeğim sende ver kilo

:))))yerim seniii bennn yerim yerrr 2 günn içinde aldığın incirleri cevizlerii ii tüket bariii tatlımmm

oyyyy balım bnm yaaaa çok seviyorum sizi ben yaaa iyiki varsınız canlarım bnm biricik dostlarım..... valla tüketiyom bebeğim bol bol da kocişin tepesinden inemezsem şaşırmayın bana adam kaçmazssa iyidir

valla bende markette olduğum için hep abur cubur yiyorum bu ara kilo aldım yine vermek lazım kızlar fazla kiloyla hamiş kalmak zararlı bebeğim sende ver kilo

aslında 53 tüm sigarayı bıraktımm 65 e çıktımm şuan diyetteyimm 63.5 düştümm canımm yaaa sigara beni tıkıyordu yemek falan alıma gelmioduu

kızlarrr umutsunuz nerdeee acabaaa??onudaa özledimmm amaaa((

ewet yaa o çok ara sıra giriyo tatlım yaaa zaten bi sohbet eden biziz bu topikte ama ben bırakmak istemiyorum bu topiği bütün candan arkilerim burada başka topiğe takılmıyorum hiç..

oyyyy balım bnm yaaaa çok seviyorum sizi ben yaaa iyiki varsınız canlarım bnm biricik dostlarım..... valla tüketiyom bebeğim bol bol da kocişin tepesinden inemezsem şaşırmayın bana adam kaçmazssa iyidir

bende sizi sewiyorummm hatta öğleden sonra girdimm gözlerimmm hepp sizleri aradıı yoktunuzzz vallahii özlüyorumm vallahiii..ne güzelll işteee istediğimizz olurrr heee senin gibisni bulmuşş kaçacakkk

bende sizi sewiyorummm hatta öğleden sonra girdimm gözlerimmm hepp sizleri aradıı yoktunuzzz vallahii özlüyorumm vallahiii..ne güzelll işteee istediğimizz olurrr heee senin gibisni bulmuşş kaçacakkk

kaçamaz kiiiiiiii yakalarım vallah ya kızlar keşke yüz yüzede görüşebilsek ne güzel olurdu demi ben hepinize çok ısındım göremeyince muhabbet edemeyince hemen özlüyorum sizi

valla bnm çocuk bunca şeye rağmen kıymet bilmezse çok çekiceği var benden sölim doğduğunda poposuna ilk şaplağı ben yapıştıracam

esilaaa sen nereliydin canımm yaa..muhabbetii çookk ilerletirsekk doğum yaptığında 1 günlüğüne bebişi görmeye bile gelirimm bennn

esilaaa sen nereliydin canımm yaa..muhabbetii çookk ilerletirsekk doğum yaptığında 1 günlüğüne bebişi görmeye bile gelirimm bennn

ayyyyy ne güzel olur be cnm valla nasıl sevinirim ben kocaelideyim her birinizi görüp bizzat tanışmak çok isterdim yaa

ewet yaa o çok ara sıra giriyo tatlım yaaa zaten bi sohbet eden biziz bu topikte ama ben bırakmak istemiyorum bu topiği bütün candan arkilerim burada başka topiğe takılmıyorum hiç..

canımmm inş. hayırlısıyla aynı zamnda hamile kalırızda (bu topiktekilerin hepsi) topiğimizi başka boyutlara taşırızzz:)))inşşş Allahımm inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…