Umudumuz 2012

canımmm inş. hayırlısıyla aynı zamnda hamile kalırızda (bu topiktekilerin hepsi) topiğimizi başka boyutlara taşırızzz:)))inşşş Allahımm inş..

inş bebeğim yaaa ne güzel olur demi valla ben aynı anda hamiş kalmak çok istiyorum onun için çok dua ediyorum size o mutluluğu birlikte yaşıyalım birlikte paylaşalım herşeyi diye yoksa bi arkadaşın içi buruk olsa yüreğim kaldırmaz bnm:KK43: rabbim hepimize aynı anda nasip eder inş kızlar

ewet bu mevtul:KK49:
bu cadıcuk :KK49:
bu 60gelsin :KK49:
buda ben :KK49:

göbişlerimiz aynı anda böle olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh:KK1::KK1:

ankaraya gelirseniz beklerim kızlarrr

ulan yaa hiç başka bi yerdede kimsem yok ki:KK43: o bahane ile gelir sizi görürdüm ama nasip kısmet belki bi gün buluşur tanışırız kızlar ben kocaelideyim kapım hepinize açık yolunuz düşerse mutlaka haberim olsun kızarım valla çok heee

inş bebeğim yaaa ne güzel olur demi valla ben aynı anda hamiş kalmak çok istiyorum onun için çok dua ediyorum size o mutluluğu birlikte yaşıyalım birlikte paylaşalım herşeyi diye yoksa bi arkadaşın içi buruk olsa yüreğim kaldırmaz bnm:KK43: rabbim hepimize aynı anda nasip eder inş kızlar

bu gece perşembe gecesi inş. dua kapılarımız açıktırr canımm yaa

AYYY esilacımm sen çok yaşa nasıl da duygulandımm şimdii :KK43: :KK43:

ulan yaa hiç başka bi yerdede kimsem yok ki:KK43: o bahane ile gelir sizi görürdüm ama nasip kısmet belki bi gün buluşur tanışırız kızlar ben kocaelideyim kapım hepinize açık yolunuz düşerse mutlaka haberim olsun kızarım valla çok heee

merak etme buluşuruz inş bi yerdee ben çook inanıyorum bunaa

iyi akşamlar kızlar bende bugün adet oldum umudum 2012 :KK14::KK14:
hadi bakalım uğurlu gelir inşallah bize:KK16:

sizlerii çookk seviyorumm canlarımm tatlişlerimm :KK19: :KK19:

Kocişime çay demlemeliyim bu gecelik müsadenizi alayımm dostlarıımmm
kocişi bekletmeyeyimmm :KK16:

X