Umudumuz 2012

ben geldim ama çok erken geldim sanırım bnm canlarım yok burda uyanınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kızlar uyuyosunuz tabi demi:) bak su dökerim yüzünüze heeee yada öperim

yok canım evdeyim aslında çalışıyorum ama izinliyim oğluşumu okula bıraktım eve geldim uykum da yok temizlik yapmam lazım ama birinin beni itelemesi şart oldu offf

ohh ohh maşallah canım. boşver hazır evdesin tadını çıkar oyalana oyalana yap temizliğini onun tadıda bi başka olur :)))

öyle ama temizlik yapasım yok ki nasıl olucak bilmiyorum hava da buz gibi cam silmem lazım sanırım dona dona silicem

Valla benimde silinecekler ama hiç te gözüm kesmiyor bu soğukta az havalar ısınsında:))) şekerim koy kendine sıcak bi çay yanınada güzel kahvaltıı oh oğluşunda okuldaymış keyif yap...(Sana diyorum ama bende ev de olsam iş iş diye kendi başımı yerdim heralde :))) )

hep böyle oluyo ya 3 haftalık iznim vardı bu ikinci haftası durdum durdum şimdi haftaya temizliğe kalkarım o son haftada öyle gecer amann yapmasan olmuyo yapsan bi dert çay demişsin tek başına çayında keyfi olmuyo

:)))) Ben akıllandım şeker izinlerde temizlik yaptığımda eşim yardım etmez pek nasılsa evdeyimya...bende haftasonuna denk getiririm temizliği eline veririm paspası :)))) ben süpürürüm o siler :))) haklısın canım çay da tek gitmez çalışan bayanlarında pek komşuluk ilişkisi olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…