Umudumuz 2012

merhaba canım o gün konuştuk senle tanıştık o günden sonra görmedim seni..ben bu ay adetim bittikten sonra gün aşırı yapıoruz hayırlısı bakalımm adet günüm inş olmam ama ayın24 de o zamana kadarda böle dewam edelim diyoruzz birde hemen kalkmıyorumm yerimden bayağğ bekliyorumm bu ay adet olursam adetimin 7.günü soğan kürünü uygulamayı düşünüyorumm

Nasıl yani bir günde iki ilişki oluyor mu sağlıklı olmuyor diye duymuştum...

merhaba canım o gün bi konuştukk daha sonra seni göremedim nerelerdeydinn ?adet bittikten sonra ben bu ay diğer adet gününe kadar gün aşırı yapıoruz hayırlısı bakalımm..o 4 gün neden acabaa?

Ben de öyle biliyorum..Hani adet bitimindeki o 4 gün size kalmış dedi..Bu hanım da türkiyede isim yapmış hekimlerden biri..zaten bu arada, ovulasyon gününe 7-8 gün kala gün aşırı dedi kendisi de...ne bileyim dostlar...ben de şaşırdım kaldım..

bende öle biliyorum spermin kalitesi düşüyooo diolar ama

Hay allah sen çok yaşa emi..Ben de demin türk kahvesi yaptım eşime..ama çalışmayı önceden yaptık((...öte yandan soğan kürü nedir? vallah bilmiyorum..bazı konularda çok cahilim..

sen soğan kürünü uygularken eşinede keçiboynuzu kürü +sabah akşam taze hazırlanmış havuç suyu +türk kahvesi unutma tatlımm

kızlar acele bi yardım edin. eşimle çalışma yaparken sıvı problemimiz oldu sonra 1 damlacık zeytinyağı sürdük çok rahat oldu. ama bebege zarar verirmi. çok az sürdük 1 damla

güzelim normalde ilişki sırasında kayganlaştırıcı olarak herhangi bi madde kullanmak spermler için zararlı öldürüyomuş ama zeytinyağı ne yapar bilmiyorum yalnız sen yinede kullanmamaya bak bu arada bi tavsiye daha.. ilişkiyi bebek için yapmak olarak görme yani sırf bebek için zorunlu ilişki yapma her zaman severek isteyerek yapmaya özen göster büyük ihtimal o yüzden olmuştur sıvı problemi genelde şimdi biz bebek için çok istiyoruz bu durumu ve bi ödev gibi düşünüyoruz ben bunu bıraktım sadece gerçekten istediğim zaman olmasına özen gösteriyorum artık istemediğim zamanlarda zorlamıyorum eşimi .. zaten allahın taktiri olursa bi kerede olur fazlasına gerek yok demi:)

Gününüz aydın hür ve pak olsun..Güne başlar başlamaz hamiş haberleri almaya başladım çevremden üstelik ikitanesi ikiz.. ay ne güzellllll :))) İnsanın içi gıcıklanıyor mutlu oluyor yeni canlar geliyor dünyaya rabbim tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin herkesin yavrusunu...

Kızlarr garip ama sorayım şu sarı yüz ifadelerini nereden ekliyorsunuz:)))

ya ben bunu ne zamandır soracam unutuyorum allah razı olsun valla cnm:) ben de rakamlardan ekliyorum... normalde altta çıkması lazım otomatik eklenmesi lazım ama bende gözükmüyo bende simgelerin üstüne geliyorum orda gösteriyo nasıl yapıldığı ama dediğim gibi normalde gözükmesi lazım

amin tatlım ne güzel haberler bunlar böle:) rabbim tez zamanda bizimde böle bi haberi almamızı nasip edr inş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…