Umudumuz 2012

Çoçuk sahibi olmak için dua
Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.
Doğacak Çocuğun mücahid olması için KAF Suresi okunur.

Güzel Yüzlü olması için YUSUF Suresi okunur.

Ahlakı güzel olması için İNSAN-İBRAHİM Suresi okunur.

İlk 4 ay 70 bin SÜBHANALLAHİ VE BİHAMDİHİ okunur.

9 ay boyunca 71 tane ENBİYA SURESİ okunur.

Doğumu Kolaylaştırsın diye İnşikak Suresinin ilk 3 ayeti okunur.

Çocuk doğduktan sonra 36. günü Enbiya Suresi okunur.

Ateşli Hastalık olmaması için Ali İmran Suresi okunur.

Ağlayan Çocuğa Cuma saati kulağına ezan ve Ali İmran Suresi 83. ayeti okunur.

Bol bol Yasin okunur.

Terfice, tüncina hatimleri okunur.
Çocuk Düşmemesi İçinKarısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp
"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

Çocuğun Huyunun güzelleşmesi
Kötü huylu çocuğu olan bir kimse
"Ya Mukît" ismini 7 kere bir boş kaba okusa ve o kabı su ile doldurup o kötü huylu çocuğuna içirse Allah'ın izniyle o çocuğun huyu güzelleşir. (7)

Çocuğun İtaatkar Olması İçin
Eğer, bir kimsenin oğlu kendine itaat etmezse şehadet parmağını onun eli üzerine koyarak "Yâ Şehîd" dese Allah'ın izniyle itaatkâr olur.(7)

canım bende dün gece bayağ okuduum soğan küründen hamile kalanları bende inşşşş olmam bu ay ama olursam aklımda benimde bende yapcam kesinliklee..bakalım bii umutt..

Dene kuzum şifa derman olsun inşalllllahhh cümlemize :) bende 6 aydır ilaç kullanıyordum bıraktım artık bide bunları deneyeyim dedim..

inş tatlım bnm de tek dileğim o... rabbimin taktiri yapacak bişe yok ... ama rabbim kimseye yaşatmasın o üzüntü ve stresi çok kötü bi olay

canım muhakkak öyledir ama bide iyi tarafından bak demekki hamiş kalabiliyorsun bu güzel bir durum.Ben daha hiç hamiş kalamadım tek bildiğim sorunum pko lu olmam başkada bildiğim yok.

canım muhakkak öyledir ama bide iyi tarafından bak demekki hamiş kalabiliyorsun bu güzel bir durum.Ben daha hiç hamiş kalamadım tek bildiğim sorunum pko lu olmam başkada bildiğim yok.

tatlım pko varsa kesinlikle soğan kürü kullan derim gerçekten işe yarıyo sonra civanperçemi var oda rahimi temizliyo adetleri düzene sokuyo adet ağrılarını geçiriyo ...sonra bide hayıt tohumu var onuda deniyebilirsin ama soğan küründen vazgeçme bi aralar bendede vardı ben içtim hiç bişe kalmadı

ilk bebeğim canım benim... biz 6 ,7 aylık evliyiz..

benim bat 28 kasım..
canım ama benim sıfır çıktı dediğim ekim ayındaki düşükte idi

tamam tatlım şimdiye kadar daha bin kere daha sıfırlanmıştır o ben 5 aralıkta kan testi yaptırdım değerim çok düşük çıkmıştı 17 çıktı pozitif dediler sonra 8 aralıkta bidaha yaptırayım dedim 12 çıktı hatta sonucu daha alamadan kanamam başladı bide dün gittim 2 çıktı yani 7 güne sıfırlandı.... sen iki keremi düşük yaptın

arkadaşlar merhaba herkese Allah hepimizin dularanı kabul eder inşallah yeni seneye bebişlerimizle gireriz beni de listeye eklerseniz çook sevinirim bende 7 aylıkevliyim 6 aydır bebek istiyoruz daha nasip olmadı güzel haberlerimizi paylaşırız inşallah burdan bat 6 ocak

evet canım ben hem ekim ayında düşük yaptım hemde kasım ayında... : (

canım eğer test yaptırmamış olsaydım AAA ADET OLDUM HAMİLE DEGİLMİŞİM deyip geçecektim..
eskilerden yani annemlerin zamanında testler falan yokmuş...
belkide onlarda birsürü düşük yaptı ama haberleri yok...
biz bildiğimiz için kafaya takıyoruz... en güzeli rahat olmak
olumlu düşünmek

hoşgeldin tatlım ekleriz tabikide..... hadi yeni yılda her birimiz güzel haberler veririz inş sen doktora gittinmi cnm

kesinlikle katılıyorum cnm kadınların kimbilir yüzde kaçı her ay düşük yapıyodur ama farkında değildirler bunu doktorlarda sölüyo ve kesinlikle stresten uzak durun diyolar bunu bana bnm doktorumda söledi ne kadar stres yaparsan o kadar engellersin bebeğin olmasını dedi o yüzden hiç kafaya takmamak gerekiyomuş yarısından çoğu kişilerin sırf bu stres yüzünden çocukları olmuyomuş çok tehlikeli yani o yüzden akışına bırakıcaz çalışmalara devam rabbim ne zaman verirse o zaman anne olucaz

hiç sekmeyen bat 4 ocakta teşrif edebilir;ama ben şimdiden gelmeyeceğini düşünüyorum.Ben de anneliği hisseden hamiş olmak istiyorum bu ay.Sağlıkla,sıhhatle,hayırlısıyla inşallah.

evet canım ben hem ekim ayında düşük yaptım hemde kasım ayında... : (

iki keremi düştü cnm yaaaa olsun ama üzülmek yok bak bi arkadaşımızında bu 3. düşüğü ... umutsuzluğa kapılmak yok tmm mı aynn devam edicez yola biliyorum sadece bi zamanı var o zaman gelince nasip edecek rabbim

hiç sekmeyen bat 4 ocakta teşrif edebilir;ama ben şimdiden gelmeyeceğini düşünüyorum.Ben de anneliği hisseden hamiş olmak istiyorum bu ay.Sağlıkla,sıhhatle,hayırlısıyla inşallah.

hadi hayırlısı tatlım ............tüm 2012 anneleri (bakın anne adayı değil bizzat anneleri) hepinize iyi çalışmalar bol başarılar inanıyorum ki en azından bazılarımız o güzel haberi paylaşacak burada şimdiden hayırlı olsun:)

her nefesimde inşallah sağlık problemimiz yoktur;Allah'ım nasip et inşallah diye dua ediyorum;İnşallah herkesin duaları kabul olur.bişey soracağım şimdi benim bat 4 ocak.ovulasyon günü 21 Aralık.Ne kadar sürede yapsam?denemede üçüncü ayım.ilk ay yumurtlama günü dahil gün aşırı oldu,ikinci ay yumurtlama öncesi hergün yumurtlamadan sonra olmadı(maalesef ) şimdi ne yapmalıyım?

Ocak ayı ile başlıyoruz..[/B][/COLOR][/FONT]

Ocak Ayında Hamiş Kalmak İsteyenlerin Listesi

• Hkbinici:_____________________ 1 Ocak 2012
  • Sinhus:_____________________ 2 Ocak 2012
  • Umutsunuz:_____________________ 3 Ocak 2012
  • Simlipembe:_____________________ 3 Ocak 2012
  • gulnevam:_____________________ 3 Ocak 2012
  • eknhanifsay____________________ 4 Ocak 2012
  • 60Gelsin :______________________ 4 Ocak 2012
  • aklima:______________________ 4 Ocak 2012
  • Mugus1980:______________________ 5 Ocak 2012
  • manolya1143______________________ 6 Ocak 2012
  • cadicuk::______________________ 7 Ocak 2012
  • kepi3___________________________ 7-10 Ocak 2012
  • esila_askin:_____________________ 8 Ocak 2012
  • slna:___________________________ 8 Ocak 2012
  • denizer79:_____________________ 9 Ocak 2012
  • ecrin_81:_____________________ 9 Ocak 2012
  • mevtul:_____________________ 20 Ocak 2012

[/QUOTE]

Son düzenleme:

tatlım hamile kalabilmek için illaki yumurtlama gününü beklemen gerekmiyo sadece yumurtlama günleri şansın daha yüksek oluyo yumurtlama günün 21 aralıksa bi yumurta 48 saat canlı kalabiliyo o yüzden 21,22,23 aralıklarda yapabilirsin ama bence yumurtlama günüde dahil gün aşırı yapsan şansın daha yüksek olur

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…