Umudumuz 2012

canım nasılsın beeenn bomba gibiyim kırmızılar gitti çalışmalar başladı :))) walla tatlım senin bu uğraşlarınla biz hepimiz hamiş kalırız bu ay allahında izniyle tabi.... :)))

aaa bnm bebişim gelmişşşş :):) hg bitanem valla bende bombo bombayım:) bizde başladık çalışmalara yola devam valla:) bakalım ne olacak:)

günlerdir aklımda bir rüya var kızlaR;rüyamda yedi rakamını defalarca saydım.Tabirlerde vakite tabir oluyormuş.Evliğimizin yedinci ayı bu ay.Ya da 7.denemede mi olacak?ya da 7 ay sonra mı olacak bebişim.??ben bebişe yorumladım yaw

aaa bnm bebişim gelmişşşş :):) hg bitanem valla bende bombo bombayım:) bizde başladık çalışmalara yola devam valla:) bakalım ne olacak:)

güsel olcek güsel inancımız tam.... testlerimde gelmiş bugün ohh ohh :)) bi yumurtlim bi test yapım kendime yaaww bi neşemizi bulalım :))

oooo seninde tarih hiç fena değilmiş heee:) bnm kide 8 ocak ama ne doğum günüm nede başka bişe:) olursa sadece bebişimin süprizi olacak:)

en güzel süpriz bence canım...Örgü öğrenmeye başladım :)) belki lazım olur bebişe bişiler yapmak isterim kendi ellerimle diye.Pek iyi sayılmasamda azimliyim sökücem şu örgü işini :)))

benim bat 4 ocak;doğum günüm ocak'ta.inşallah benim doğum ayımda;bebeğimin de benle olduğunu öğrenirim.

inşallah tatlım.(Aminnnn)

tatlım ne olursa olsun daima güzel sonuçlara yor rüyalarını ... neye yorarsan o çıkarmış çünkü sende bebişe yor bebişe çıksın

güsel olcek güsel inancımız tam.... testlerimde gelmiş bugün ohh ohh :)) bi yumurtlim bi test yapım kendime yaaww bi neşemizi bulalım :))

kuzum şu testleri netten mi aldın.marka falan varmı bende istedim eşimden onunda işi başından aşkın unuttu heralde kendim alayım bari netten

ben hatta kırmızılar gelmiş olsa bile hamileyim diye düşünüyorum;bu ay daha da bir değişiğim.YAHU KIRMIZILAR GELDİ,SUS OTUR diyorum içimdekine,dinlemiyor.

kuzum şu testleri netten mi aldın.marka falan varmı bende istedim eşimden onunda işi başından aşkın unuttu heralde kendim alayım bari netten

al tabi tatlım kocalara kalırsa öle kalır eee bi sürü işleri var napsın onlarda hiç kıyamayız kocalara hiç :)) gittigidiyordan aldım canm laboquick hemde daha uygun oluyo nette

saol bitanem akşama bakayım..

Ben çıkıyorum kuzular..Evde çol çocuk beni bekler demeyi çok isterdim :)) ama malesef işler ve mutfak bekler :)) yarına nasipse görüşürüz.Kendinize cici bakın

tabi yawww şöyle 2012 ye bomba gibi girelim demi kızlarrrr... taktiklere uygulamalara devam pes etmek yok yılmak yok :):):) hadi şu golleri güzel bir taçla sonlandıralımmmm yuppiiiiiii:):)

saol bitanem akşama bakayım..

Ben çıkıyorum kuzular..Evde çol çocuk beni bekler demeyi çok isterdim :)) ama malesef işler ve mutfak bekler :)) yarına nasipse görüşürüz.Kendinize cici bakın

onuda diyecez gülüm merak etme:) valla çalışan bayanın işi çok zor yaa bende çalışıyorum ve evde bi sürü iş var puffff

tabi yawww şöyle 2012 ye bomba gibi girelim demi kızlarrrr... taktiklere uygulamalara devam pes etmek yok yılmak yok :):):) hadi şu golleri güzel bir taçla sonlandıralımmmm yuppiiiiiii:):)

Allah'ın izniye 2012 bizim yılımız olcakk!!!!
Ben geçen senelerde 2011 temmuzda bişiler olcak diyordum,içime doğuyor diyordum.Tahminim tuttu,nişanlandım.Şimdi de Hayırlısıyla ALLAH'ın izniyle bu ay da öyle hissediyorum.(geçen 3 ayda da söylemiştim aynı şeyi.Bknz FOSSSS!! iNŞALLAH BU AY TUTAR HİSLER.

ben bu ay hem olacak inancımı kuvvetli tutup hemde olmazsa üzülmiceme kendimi ikna ettim ve gayet iim illede olacak die bişi yok olunca kolay bi hamilelik olsun sağlıklı olsun bunlar illede bu ay olmasından daha mühimkiii :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…