Umudumuz 2012

kızar bugun tam benim ovulasyon günüm. yani tahmini olarak söylüyorum. tam 14. gün. (tabi birkaç gün önce yada sonra da olabilir bilemiyorum) bugun çalışma yapacaz dua edin kızlar..
allahım sen bizim yardımcımız ol..

esila canım ben kan testi yaptırmadım doktor bana yaptır demedi.. şimdide çoktan çalışmalara başladık.. artık yaptırsamda bi faydası olmaz demi

kızar bugun tam benim ovulasyon günüm. yani tahmini olarak söylüyorum. tam 14. gün. (tabi birkaç gün önce yada sonra da olabilir bilemiyorum) bugun çalışma yapacaz dua edin kızlar..
allahım sen bizim yardımcımız ol..

canımm dualarımız seninle ve bekleyen herkese..eşine 1 saat öncesinden türk kahvesi içir biraz önce okudum bi yerde spermler içinn

canımmm iyiyim sen nasılsın? çalışmalar iyi gidiyo... bugun çok yorgunum ama yinede sabredecem. moralimde yerinde allaha şükür..
sende ne var ne yok balımmm

canımm dualarımız seninle ve bekleyen herkese..eşine 1 saat öncesinden türk kahvesi içir biraz önce okudum bi yerde spermler içinn

ayyyy ciddimisin tamam yapmammı ya... spermcikler için yapacam kahveyi.. ay kızlar allah razı olsun hepinizden sizde olmasanız kendimi o kadar yalnız hissediyorumki

esila canım ben kan testi yaptırmadım doktor bana yaptır demedi.. şimdide çoktan çalışmalara başladık.. artık yaptırsamda bi faydası olmaz demi

yooo aslında tekrar yaptırabilirsin tatlım ama byük ihtimal zaten sıfırlanmıştır kanaman bittikten sonra sıfırlanıyo ama bu önemli bi konu neden uyarmadı doktorun balım seni yaa

canımmm iyiyim sen nasılsın? çalışmalar iyi gidiyo... bugun çok yorgunum ama yinede sabredecem. moralimde yerinde allaha şükür..
sende ne var ne yok balımmm

morelin yerinde olacak tabikide balım yılmak yok umudu kaybetmek yok pes etmek yok yola devam :) bende bomba gibiyim valla çalışmalara devam işte sabırsızlıkla bekliyorum ocak ayını...

yooo aslında tekrar yaptırabilirsin tatlım ama byük ihtimal zaten sıfırlanmıştır kanaman bittikten sonra sıfırlanıyo ama bu önemli bi konu neden uyarmadı doktorun balım seni yaa

canım ben doktorun önünde bir anda ağlamaya başladım kendimi tutamadım. adam beni teselli etmekten unuttu demekki... ama ekim ayındakinde sıfırlanmıştı canım. yani ikinci kan testim direk sırfır çıktı sonra da kanama geldi. dediğin gibi inşallah bundada sıfırlanmıştır

kızlar bende bu ay eşime keçiboynuzu kürü kendimede soğan kürü uygulamayı düşünüyorum.Bu ay bitkisel kürlere başvurucaz.Bakalım hayırlısı Haktan..

canım ben doktorun önünde bir anda ağlamaya başladım kendimi tutamadım. adam beni teselli etmekten unuttu demekki... ama ekim ayındakinde sıfırlanmıştı canım. yani ikinci kan testim direk sırfır çıktı sonra da kanama geldi. dediğin gibi inşallah bundada sıfırlanmıştır

o zaman sorun yok tatlım sıfırlandıysa herrşey düzgün gidiyo demektir sen devam et çalışmalara ... bat ne zamandı senin

morelin yerinde olacak tabikide balım yılmak yok umudu kaybetmek yok pes etmek yok yola devam :) bende bomba gibiyim valla çalışmalara devam işte sabırsızlıkla bekliyorum ocak ayını...

gülüm sen biraz çalışmaları yap sonrası heyecanlı geçecek. belirtilerimizi paylaşırken vaktin nasıl geçtiğini anlamıcaz..

saol canımcımm..Biraz devamlılık istiyorlar bende hemen sıkılırım ama şifa, bebiş niyetine sıkıcam dişimi :)))
sen neler yapıyorsun canım varmı uyguladığın tedavi

yok tatlım ben bu ay herşeyi akışına bıraktım geçen ayda bişey yapmamaıştım hamile kaldım ama düştü bu ayda bişey yapmıcam sadece folik asit kullanıyorum o kadar gerisi allaha kalmış

gülüm sen biraz çalışmaları yap sonrası heyecanlı geçecek. belirtilerimizi paylaşırken vaktin nasıl geçtiğini anlamıcaz..

inş bebeğim yaa valla son anlara doğru dahada bi heyecan oluyo şimdi o kadar değil çünkü bata çok varrrr ama siz dostlarım sayesinde çok güzel geçiyo vakit biz resmen burda bi aile olduk sevinçlerimizde dertlerimizde ortak oldu inş bu yeni yıldada hepimizin tek dileği gerçek olur da hayırlısı ile alırız bebişlerimizi kucaklarımıza .. seninde ilk bebeğinmi cnm bu

selamlar bayanlar;
bikaç günlük kırmızı bunalımından dolayı hiç iyi değildim.Kırmızılar bitti;şimdi yeni umutlar,yeni hayaller...Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah...umutsuzluk bu ay biraz daha fazla.Aylr geçtikçe olmayacaığna dair korkularm var;kimseye söyleyemiyorum.inşallahhh bu ay olur ve herkesin dileği kabul olur inşllah

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7)

Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya aleyhisselam Rabbine böyle dua eylemiştir. Bu bakımdan bizlerin de bu çeşit sıkıntısı olduğu zaman bu ayetlerle dua etmemiz menfaatımız icabıdır. (11)

"Fe hebli min ledünke veliyya" "Yerisüni ve yerisü min âli Yâkûb." "Yühricüküm tıflen sümme li tebluğû eşüddeküm" (12) (13) (14)
(Binnaenaleyh, bana tarafından bir veli oğul ihsan et) (Ki bana da mirasçı olsun, Yâkub hanedanına mirasçı olsun.)
(Sonra bebek olarak çıkran, sonra sizi güçlü kuvvetli bir çağa erişmeniz için.) (12) (13) (14)

kızlar bende bu ay eşime keçiboynuzu kürü kendimede soğan kürü uygulamayı düşünüyorum.Bu ay bitkisel kürlere başvurucaz.Bakalım hayırlısı Haktan..

canım bende dün gece bayağ okuduum soğan küründen hamile kalanları bende inşşşş olmam bu ay ama olursam aklımda benimde bende yapcam kesinliklee..bakalım bii umutt..

X