Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Bizimde ikinci yılımız dün doldu:KK52::KK52:
Ama nikahımızdı..evlilik yıldönümümüz 16 Temmuz dıyorum kı 16 Temmuz'a kadar hiç söylemem tuttu dıye 16 sında aksam yemek hazırlarım evde 3. Bı tabak koyup mısafırımız var derım ultrason filmi olursa onu yoksa kan sonucunu koyarım tabağın yanındada....inşallah hayal olmaz ya:2::2::2:

bende dış gebelikle sonlanan gebeliğimi bu şekilde haber vermiştim...

Bu nasıl gaz vermektir bak şimdi arayıp çemkircem boşanma içinde şahit yapcam seni anlaştıkmı:KK9::KK9:

Ben kendımden bahsedıyom amannnn ha aile kutsaldır hele karı koca arasına hayatta girmem,ama ben baslardım görüyorsun okadar iğne vuruluyorum edıyorum,okalar masraf yapmıyoruz belki kendılıgınden olacak..sense en umulmadık anda kavga edıyorsun ben sana demedım mı benım moralımı bozma su bebek Doğan'a kadar dıye soylenırdım..ha bide evden kovardım:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Çalışmak beni yordu yaaa sanki evde duruyormuyuz deseneee ama yinede eve hasretim daha şöyle doya doya yemek pasta börek yapamadım evimde tadını bilem çıkaramadım. Bu arada 2. yılımız geçen hafta transfer günü dolmuştu.
Evimin temizliğini bile keyiflice kendim yapamadım.
Hep pasaklı hep pasaklııııı Annem bana gelmek istemiyor titiz hatun beğenmiyo beniiii :KK9::KK9:

anneciğinde beğenmiyosa gelsin bi el atsın pasaklı kızının evine kaynana gibi ne öyle uzaktan uzaktan beğenmiyo:KK9::KK9:

Bu nasıl gaz vermektir bak şimdi arayıp çemkircem boşanma içinde şahit yapcam seni anlaştıkmı:KK9::KK9:

Ben kendımden bahsedıyom amannnn ha aile kutsaldır hele karı koca arasına hayatta girmem,ama ben baslardım görüyorsun okadar iğne vuruluyorum edıyorum,okalar masraf yapmıyoruz belki kendılıgınden olacak..sense en umulmadık anda kavga edıyorsun ben sana demedım mı benım moralımı bozma su bebek Doğan'a kadar dıye soylenırdım..ha bide evden kovardım:KK9::KK9::KK9:

ben aslan burcu o boğa anlaşması en zor iki burç ve tam olarak özelliklerini taşıyoruz..
alttan alan biri olmayınca kıyamet kopuyor herkes güç gösterisinde..
benim dediğim doğru havasında..
sizde durum başka şekerim sen baskın eşin toparlayıcı..
ya da aksi durum var sen burda kuru sıkı atıyorsun bize:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

ben aslan burcu o boğa anlaşması en zor iki burç ve tam olarak özelliklerini taşıyoruz..
alttan alan biri olmayınca kıyamet kopuyor herkes güç gösterisinde..
benim dediğim doğru havasında..
sizde durum başka şekerim sen baskın eşin toparlayıcı..
ya da aksi durum var sen burda kuru sıkı atıyorsun bize:KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

Im
Inşallah bigun tanışınız eşimi görünce dersin ne kadar şanslısın dıye...bi insan bukadar mı ezik olur bı görsen:KK51::KK51:
Bizde sallana olmaz bacımmmm:KK42::KK42:

Ama nikahımızdı..evlilik yıldönümümüz 16 Temmuz dıyorum kı 16 Temmuz'a kadar hiç söylemem tuttu dıye 16 sında aksam yemek hazırlarım evde 3. Bı tabak koyup mısafırımız var derım ultrason filmi olursa onu yoksa kan sonucunu koyarım tabağın yanındada....inşallah hayal olmaz ya:2::2::2:

Desdooo Süper fikir canım inşallah ya rabbim bunu sana yaşatsın hayallerin gerçekleşsin kuzum yaaa

anneciğinde beğenmiyosa gelsin bi el atsın pasaklı kızının evine kaynana gibi ne öyle uzaktan uzaktan beğenmiyo:KK9::KK9:

Ay hiç sorma fena bi anam varr valahi :KK52::KK52:

hoşgeldin gebe hatunnnn:KK49:

:KK19::KK42::KK42::KK42:

Ay canım benim inşallah Allah yüzünü güldürsün:KK16:

Kızlar çok sürrealist olmuşuz yaa biraz da geyik yapalım:KK9::KK9::KK9::KK60:

Arkadaşları bılmem ama benım tatlı Plan'ım yok,eğer bebekim tutunursa zaten evdeyız tunmazsada tedavi kapılarındayız:KK43:
aklına kötü şeuler getirme canım hayırlısıyla tutunur inşallah..
benm tedavide 2 bayarramı atatıp öyle olacak bende bu arada şöyle bütçeyi fazla zorlamıcak bi yer istiyorum canım o yüzden soruyorum

Adamın birinin bır eli yokmuş ama aşçı bası olarak restaurantta çalışırmış,bır gün bır müşterı gelmıs köfte istemiş,garson köfteyi getirmiş...bir de bakmışlar hep kıl var köftede garsonu geri çağırmışlar bu ne böyle dıye azarlamışlar,garsonda bizim aşçının bı kolu yok koftelerı gogsunde yuvarlıyor demiş....müşteri nasıl olur böyle şey dıye kızarken garson siz bıde onu içli köfte yaparken görün demiş:KK9::KK9:
:KK30::KK30::KK30::KK30:

aklına kötü şeuler getirme canım hayırlısıyla tutunur inşallah..
benm tedavide 2 bayarramı atatıp öyle olacak bende bu arada şöyle bütçeyi fazla zorlamıcak bi yer istiyorum canım o yüzden soruyorum

Hayırlısı canım ya Cook negatıf degılım zaten inşallah tutunmustur,ama tutunmadıysada dünyanın sonu degıl Cook ıstıyorum ama Allah sağlık versin..

X