Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

geçmiş olsun canım...
asıl doğum zamanları gelince çıkacak yer arayacak kuzucuklar:KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:

Ya sorma canım inş. Hayırlısıyla 37. Haftaya kadar gideriz hayırlısıyla sezeryan la kurtuluruz 🙏🙏🙏

Allah de ötesini bırak...

Ben küçükken mahallede 10 kişilik bir guruptan dayak yemiştim.
Adamsanız tek tek gelin dedim..
Sonra teker teker tekrar dövdüler...
Eve dönünce abim kim yaptı bunu hemen bana göster onları dedi gittik...
Çocukları bulduk bi de abimle dayak yedik...
Eve dönünce abim niye söylemiyon 10 kişi olduklarını diyerek beni tekrar dövdü:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ya canım benim Kıyamam sana tam acıların çocuğu olmuşsun gelen vurmuş giden vurmuş yazık ya 😭😭😭

Allah de ötesini bırak...

Ben küçükken mahallede 10 kişilik bir guruptan dayak yemiştim.
Adamsanız tek tek gelin dedim..
Sonra teker teker tekrar dövdüler...
Eve dönünce abim kim yaptı bunu hemen bana göster onları dedi gittik...
Çocukları bulduk bi de abimle dayak yedik...
Eve dönünce abim niye söylemiyon 10 kişi olduklarını diyerek beni tekrar dövdü:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım ya güldürdün beni kıyamam ya :KK9::KK16::KK16::KK16:

Jel kahverengi geldi canım öbür topiğe yazdıydım :KK53: dr aradım hemen ışık hızıynan:KK55: bişey olmaz didi kırmızı kan ve ağrı olursa kork didi jel vajende tahriş yapmış olabilir didi bi de kese büyürken küçük kanamalar olabilir didi....Didi de didi:KK53: ama ben hala tırsanziiiiiiii:18: ama çok teşekkür edenziiii:KK16::KK16:

aman Allah korusun canım çok şükür bişey yok :KK16:
ben görmedim sanırım öbürüne yazdıgını :26:
:nazar:Maşallah size ,öptüm dikkat et kendine ve bebişlere

Arkamızdan da ne konuşmuşsunuz yani:KK4: takip etmediğimi sanmayın yani:KK20:

evet hain planlarımız var buraya takılmayanlar için:KK9::KK9::KK9::KK9:

Nerdesiniz kızlaaarrrrrr:KK52::KK52::KK52:
Ben orucun ilk gününde uyu uyu şişmiş bir haldeyim orucu uykuya tutturdum resmen:KK1::KK1::KK1:

Ben orucun ilk gününde uyu uyu şişmiş bir haldeyim orucu uykuya tutturdum resmen:KK1::KK1::KK1:

bende saat 15:00 itibariyle uyanmış bulunmaktayım:KK53::KK53::KK53:
şimdi de ne pişirsem derdi dört bi yanımı sardı:44::44::44::44:

aynen canım..
benimki aparatif tabağı istiyor öncesinde çorba ve salata sonra ana yemek yerine patates,patlıcan,kabak kızartması,soğan halkası,kaşarlı mantar dan oluşan bir aparatif tabağı hazırliciimmm...

Son düzenleme:
Yazlığa geldim kızlar...Kocayı kapıdan gönderdim ben bacadan kaçtım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ha maşallah 4 te mi uyandın kızzz.... ben de 12 ye kadar uyuyunca sersem bi şekilde oruçtan herhalde demiş timmmm:KK53::KK53::KK53::KK53: sahura da kalkmadığımdan uzun bi uyku gibi geldi bana :KK1:

akşam o filmi izledim şekerim... beğendim gerçekten güzel, özellikle "baba" rolünü kim oynamışsa tebrikler süpermiş..... "yeşil yol" var bide böyle, tam olarak aynı değil tabi ama ben onda çok ağlamıştım, bunun sadece bir yerinde sulandı yani gözler....:KK5::KK5:
Yazlığa geldim kızlar...Kocayı kapıdan gönderdim ben bacadan kaçtım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
yaşasın tatiiiilllll..... hayat sana mı güzel nedir bi anlayamadımmmm :KK1:

Son düzenleme:
ha maşallah 4 te mi uyandın kızzz.... ben de 12 ye kadar uyuyunca sersem bi şekilde oruçtan herhalde demiş timmmm:KK53::KK53::KK53::KK53: sahura da kalkmadığımdan uzun bi uyku gibi geldi bana :KK1:

akşam o filmi izledim şekerim... beğendim gerçekten güzel, özellikle "baba" rolünü kim oynamışsa tebrikler süpermiş..... "yeşil yol" var bide böyle, tam olarak aynı değil tabi ama ben onda çok ağlamıştım, bunun sadece bir yerinde sulandı yani gözler....:KK5::KK5:
yaşasın tatiiiilllll..... hayat sana mı güzel nedir bi anlayamadımmmm :KK1:

yok şekerim ben sabah 9.30 da kalktım öğlen 12 gibi bi daha uyumuşum koltukta uyanıncada buraya yazdım işte:KK1::KK1::KK1:

yok şekerim ben sabah 9.30 da kalktım öğlen 12 gibi bi daha uyumuşum koltukta uyanıncada buraya yazdım işte:KK1::KK1::KK1:
haaaa öyle yaniii :) gidiyim yemek hazırlıyım diyorum ama çok üşeniyorum egunalım güldenimmm, ne yapcan akşama kopya çekiyim bari :KK1:

X