Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

her halde hepinizzzzzzzzzzzzzzzzz

Son düzenleme:
niye değildin bakim:KK23::KK23::KK23:

amayaaa nassın canım :KK48:
acaba geyik bölümündeyiz diye sadece geyik yapmaya mı gelcez sanıolar ki
valla sohbet alanı dedik ama yine de yooooook:KK76:

evet şekerim azcık öyle olmuş... orası ilk göz ağrısıya ondandır.... bende kendi topiğimden kopamıyorum misal, 2013 kasım aralık da tüp bebek yaptırcaklar ama hala daha aktif sayılabilir... hatta monica, melinda, hati bayaaa insan var bizden transfer; bende dahil :KK1: ama güne başlarken önce girer oraya bakarım.... onun gibi bi şey olmalı....

evet şekerim azcık öyle olmuş... orası ilk göz ağrısıya ondandır.... bende kendi topiğimden kopamıyorum misal, 2013 kasım aralık da tüp bebek yaptırcaklar ama hala daha aktif sayılabilir... hatta monica, melinda, hati bayaaa insan var bizden transfer; bende dahil :KK1: ama güne başlarken önce girer oraya bakarım.... onun gibi bi şey olmalı....

benimde soğan kürü topiğim var :63: o da benim ilk göz agrım ama ben hepsini idare ediyorum elit elitt:KK12::KK12:
neyse tatlım napalım ozaman diğer topiklerde sohbete devam :KK55:

Kız link atsana çiçek alıp ziyaretine geleyim:KK71::KK71::KK1::KK1::KK1:

tatlım topik bana ait değil ama açılışından beri ordayız başka sogan kürü topiğinden oraya transfer olduk biz zamanında
teee eski zamanlarda çooook eski zamanlarda :))))))
zaten takip ettiğim 2 topik vardı burasıyla beraber 3 oldu :KK54:

tatlım topik bana ait değil ama açılışından beri ordayız başka sogan kürü topiğinden oraya transfer olduk biz zamanında
teee eski zamanlarda çooook eski zamanlarda :))))))
zaten takip ettiğim 2 topik vardı burasıyla beraber 3 oldu :KK54:
Hımm anladım bitanem:KK16::KK16::KK16:

link atsana sana ziyarete geleyim

X