Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Kızlar çok şükür bugün rahim dikişi olayında atlattım o kadar stres boşa yapmışım ama o ameliyat pozisyonuna girmek yıpratıyor insanı gene de şükürler olsun ki atlattım hayırlısıyla artık çıkış kapılarını kapadık inş. çıkmaya yeltenmez totişlerim 😀😀

Allah de ötesini bırak...

geçmiş olsun canım...
asıl doğum zamanları gelince çıkacak yer arayacak kuzucuklar:KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:

ilk koydukların vardı ya hani ben bunları biliyordum dediklerin heh işte onlara gülmedin sadece diğerleri şahaneydi görmemişim:KK1::KK1::KK1::KK1:
sizin sürrealist halleriniz demek bu kadarmış elit değil varoş takılcanız demek neyse artık:KK9::KK9::KK9:

ayy kıyamam ya banada resimler güzeldi demişsin ya valla çok incesin tşk ettim :KK16:
ben ölesine takılıyorum işte arada ama sohbet etcek kimseyi bulamıyorum geldiklerinde görürler diyede 2 3 resim atmadan çıkmıyorum:KK53:
sonuçta burası tüp bebek dışı bi sohbet alanı değil mi :)) demekki sadece sürrealistlerin sohbet alanı demek daha dogruymuş
nitekim hem tüpçü hem elit hem sürrealist pek kimse yok anlaşılan o ki :KK9::KK9::KK9::KK9:

yapalım kuzummm geyik muhabeti candır

ha diyince olmuyor ki bu geyik :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yok yok tam tersi hızlı bi şekilde alışıp heveslerini aldılar...
ben başında olsam toplayacamda her zaman da olmuyorum ki yaneee:KK15::KK15::KK15:

yine muhteşem bi yorumlama :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
valla bize sen lazımsın diyorum ve rafet el romandan bu şarkıyı armagan ediyorum sana #egunal#

ayy kıyamam ya banada resimler güzeldi demişsin ya valla çok incesin tşk ettim :KK16:
ben ölesine takılıyorum işte arada ama sohbet etcek kimseyi bulamıyorum geldiklerinde görürler diyede 2 3 resim atmadan çıkmıyorum:KK53:
sonuçta burası tüp bebek dışı bi sohbet alanı değil mi :)) demekki sadece sürrealistlerin sohbet alanı demek daha dogruymuş
nitekim hem tüpçü hem elit hem sürrealist pek kimse yok anlaşılan o ki :KK9::KK9::KK9::KK9:

evet canım her özelliği bir arada taşımak kimseye nasip olmuyor bir elin 5 parmakını geçmez:KK1::KK1:
çakma elitler işte nolcek:63::KK1:

ha diyince olmuyor ki bu geyik :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yine muhteşem bi yorumlama :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
valla bize sen lazımsın diyorum ve rafet el romandan bu şarkıyı armagan ediyorum sana #egunal#

ramazan geldi sıcaklar bastırdı mecbur kalmadıkça dışarı çıkma planım yok bu ay...
bu hafta bir siparişim var sonra boşum onu teslim etcem salı günü pazartesi yaparım..
yarın itibari ile sizınlayım ( kulakların çınlasın ivana :KK1: )
pazartesi salı kesintiye uğrayacak sadece...

Son düzenleme:
ramazan geldi sıcaklar bastırdı mecbur kalmadıkça dışarı çıkma planım yok bu ay...
bu hafta bir siparişim var sonra boşum onu teslim etcem salı günü pazartesi yaparım..
yarın itibari ile sizınlayım ( kulakların çınlasın ivana :KK1: )
pazartesi salı kesintiye uğrayacak sadece...

ay valla geldi 11 ayın sultanı
ben de ramaznda evde olmayı seviyorum nitekim oruçluyken dışarda olcak gücüm kalmıyor
birine de gidemiyorsun kuru kuru sohbet de olmuyor:KK9:
illa bi çay kahve bişi istiyo insan ozaman
en iyisi evde kalmak:KK9:
bızımlasın da umarım diğer kızçelerinde bızımle olur:KK4:

ay valla geldi 11 ayın sultanı
ben de ramaznda evde olmayı seviyorum nitekim oruçluyken dışarda olcak gücüm kalmıyor
birine de gidemiyorsun kuru kuru sohbet de olmuyor:KK9:
illa bi çay kahve bişi istiyo insan ozaman
en iyisi evde kalmak:KK9:
bızımlasın da umarım diğer kızçelerinde bızımle olur:KK4:

aynen canımcım..
evde öylece pc başında pineklemeyi düşünüyorum..
30 günlük plan yaptım bunun 1 haftası regl dolayısı ile gezme olabilir 1 hafta hariç..
1.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
2.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
3.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
4.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..

Bu böyle uzar gider nasıl ama planım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

aynen canımcım..
30 günlük plan yaptım bunun 1 haftası regl dolayısı ile gezme olabilir 1 hafta hariç..
1.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
2.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
3.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..
4.gün saat kaçta kalkarsam direk topiğe gelcem..sonra evi yalandan bi toplayacam iftar yemeği sohbeti yapcam sizinle sonra hazırlık yapcam o ara hep size yazcam..

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

aynen canımcım..

miiiiikemmmmmeeeeellllllllllllllll:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
temmuzun ilk haftası benimde regl dönemi malum:KK31:
ama gebiş haberimizle topiği yeniden canladndırabilrz
sadece buraya yazarız öbür tarafa yazmayız hihiihhihihihiihihih nasıl plan:KK47:
valla bırak tüpçüyü eliti sütçüsüde gelir ozamana herbişeyside:KK53:

miiiiikemmmmmeeeeellllllllllllllll:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
temmuzun ilk haftası benimde regl dönemi malum:KK31:
ama gebiş haberimizle topiği yeniden canladndırabilrz
sadece buraya yazarız öbür tarafa yazmayız hihiihhihihihiihihih nasıl plan:KK47:
valla bırak tüpçüyü eliti sütçüsüde gelir ozamana herbişeyside:KK53:

evet buraya yazarız burda hamile hamile dolanırız oraya gidince tedavi planları yaparız:KK9::KK9::KK9:

yemek hazırlıgı mode on görüşürüzz hanımlarrr
$imgres.jpg

X