Tüpçü Kızların Sürreal Sohbeti :)

Vallahı bebegım tarzını bılmıyorum ama ben ve esim cok begenıyoruz:KK34::KK34::KK34:
Ama libıdonuzu bayaga yükseltebılır:KK9::KK9::KK9:
aslında ben genelde polisiye,romantik ve aksiyon flimleri severim bunu bilmiyorum da boş bi zamanda geçmiş bölümlerine bakarım nasılmış diye

Son düzenleme:
aslında ben genelde polisiye,romantik ve aksiyon flimleri severim bunu bilmiyorum da boş bi zamanda geçmiş bölümlerine bakarım nasılmış diye

Bende polisiye cok severım,csı miami,following,dexter,law and order,arrow,walking dead,mentalist,hepsini izledim ve izliyorumda...seviyorum yabancı dızlerı...ama bu dedıgım cok farklı acayıp surekleyıcı.hele bazlı sahnelerinde ağzım açık kalakalıyorummmm yüz falan oluyorum yanı.bıraz degılde bayada cinsel içerıklı..bide merlini coooooook sevıyordum

Bende polisiye cok severım,csı miami,following,dexter,law and order,arrow,walking dead,mentalist,hepsini izledim ve izliyorumda...seviyorum yabancı dızlerı...ama bu dedıgım cok farklı acayıp surekleyıcı.hele bazlı sahnelerinde ağzım açık kalakalıyorummmm yüz falan oluyorum yanı.bıraz degılde bayada cinsel içerıklı..bide merlini coooooook sevıyordum
bu filimi izlicem ilk bölümünden bakıcam

Çektir azıcık,sürünsünnnnnnn.:104::104::104::104::104:benımkı de arada söyler iş yerinde bı ton ınsanı dınlıyom evde barı sen rahat ver der:KK47::KK47: ama artık dıyemıyor:KK53::KK53::KK53:

işe başlamadan biz de böyleydik artık ben ona diyom bi sus iki dakka kafam şişti zaten bütün gün diye :KK52:

he gııı sanki biz evde duvarlarla konuşuyorz bundan sonra duvarlar arkadaşım
konuşup akşama susucam:KK9::KK9:
hemde ne yassıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ezikmiyim lan ben:KK47::KK47:

ka dı nız hak lı yız En Büyük KK

O zaman açıklıyorum....ister sapık dıyon,ister topikten atın,ister siz izlerken eşiniz görüp ben bu karıyı boşarım desin,isterseniz benimle bır daha konuşmayın ama favori dizimmmmmmmmmm az sonra:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ve beklenen son game of thrones:128::128::128::128::128::128:

bu mudur :KK53: hiç izlemedik onu ama merlin bizim de favorilerimizdendi :KK52:

işe başlamadan biz de böyleydik artık ben ona diyom bi sus iki dakka kafam şişti zaten bütün gün diye :KK52:

ka dı nız hak lı yız En Büyük KK

bu mudur :KK53: hiç izlemedik onu ama merlin bizim de favorilerimizdendi :KK52:
evetttttt
şimdi geldi bana cips almışşş diette olan banaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9:bende sevindim tabi
yok aman bizde de suççç yelkenler hemen iniyor :KK4::63:ben kaçar çay yapıcam .... gelin kız hep birlikte içelim hepimiz konuşaşlım benim herif evden kaçsın:KK60::KK60::KK60:

Aman ya ben evde kocamla oturayım dıyorum o başka şeyler ilgileniyor buraya gırıyorum burdakıler yazmıyor:KK47::KK47::KK47:
En iyisi gıdem yatam bennnnn:KK43::KK43::KK43:

Son düzenleme:
evetttttt
şimdi geldi bana cips almışşş diette olan banaaaaaaaaa:KK9::KK9::KK9:bende sevindim tabi
yok aman bizde de suççç yelkenler hemen iniyor :KK4::63:ben kaçar çay yapıcam .... gelin kız hep birlikte içelim hepimiz konuşaşlım benim herif evden kaçsın:KK60::KK60::KK60:

Ulan bi cipse kandın be:KK19::KK19::KK19:

evetttttt

aynen kapıdan girince bnmkine bugün iki trip yapayım dedim yok :KK1: hemen sırnaştı bnm yelkenler de fora :KK14:
herif boşar seni biz de gelirsek himen mi oldun başıma diye :KK60:

aynen öyle denir ama ben çok şükür kokulu yakalanmadım Allah ta nasip etmesin çok itici bişi:KK9: hele toplu taşıma araçlarında:KK25::KK25::KK25: arada bir binerim özel arabamızla seyahat ederim:KK12::KK12::KK12: ama bazen gerek duyuyorum halkın içine karışayım diyorum en kokulu kimseler beni buluyor..Biri hapşırır öteki öksürür diğeri kokar derken araçtan indiğimde hep benimi bulur arkadaş dediğim çok olmuştur..Soğan sarımsak tüketelim tüketmemiş olanları kokumuzla rahatsız etmeyelim..Günün mesajıda benden gelmiş olsun:KK9::KK9::KK9:

Bende tam olarak böyle olduğunu düşündüm zaten:KK53::KK53::KK37::KK37::KK1:

Altın KAdın Kelebelenk Günün Mesajı ödülü goes to the EGUNAL :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
hanginizin gözü kaldı uleyn ızgaramda :KK47: herifim gelmiyo yemeğe! burnundan getirmedim mi getirdim tabii o ayrı :KK15:
ayyy kuzummm benimde gözüm kalmadı valla billa
afiyet olsun bile demiştim :KK34:

isyerinde özel bir organizasyon vardı bugün, onun yemeğine kalıcam sen de gel diyo :120: ben de ocaktakileri ziyan mı edelim, hem öyle ha deyince hazırlanıp gidilir mi ayol dedim

hatun elitt öle ha diyince gidilirmi
bunun fönü var makyajı var vs vs:KK12::KK12::KK12::KK12:

alayını izlerim cnm yerli yabancı :KK51::

yedinci koğuştaki mucizebu filmi izlemen gerekiyor
ama ağlamaklı gülmekli ona göre.ben daha çok ağlarken güldüm :KK52::KK14:
baba kız filmi ama eşimle izlerken ağlaya aglaya bi hal olduk
my best film o derece yani elitim ya amerikan aksanım araya kaçıyor :KK1::KK1::KK1::KK1:

O zaman açıklıyorum....ister sapık dıyon,ister topikten atın,ister siz izlerken eşiniz görüp ben bu karıyı boşarım desin,isterseniz benimle bır daha konuşmayın ama favori dizimmmmmmmmmm az sonra:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
benim doğurmama yakın başlıcak yeni sezon ona ne diyon:KK47::KK47:

eşimde izliyorrr bende başlıcam 1.sezondan
o zilerken arada denk geldim çok begendim:KK9::KK9::KK9:

mentalist ve the walking dead bide grimm
en sevdiğim walking dead:KK47::KK47::KK47::KK47:

aynen kapıdan girince bnmkine bugün iki trip yapayım dedim yok :KK1: hemen sırnaştı bnm yelkenler de fora :KK14:
herif boşar seni biz de gelirsek himen mi oldun başıma diye :KK60:
biz bu gidişle heppp yumuşarız zaten sertlik dilimizde bizim
aynen oldum derim bendeeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52:

Altın KAdın Kelebelenk Günün Mesajı ödülü goes to the EGUNAL :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

ayyy kuzummm benimde gözüm kalmadı valla billa
afiyet olsun bile demiştim :KK34:

my best film o derece yani elitim ya amerikan aksanım araya kaçıyor :KK1::KK1::KK1::KK1:

ve maybeybinin muhteşem dönüşü :KK9: ama foliğin o yemeği yalnız yedi mi :KK45: tabii ki hayır :KK52:

Allahımmm biz aynıyızzz ben ekstra ekleyeyim medium,lost,ghost whisperer ve birkaç tane daha sezon bitirdiklerim:KK16::KK16:

Yandaş buldummm yaşasınnn:KK3::KK3::KK16::KK16:

öğlen misafir geldi,daha bi saat önce gittiler.napim gelemedim:KK5:

deseydin çok özel bi açılışa katılmak zorundayım müsadenizle:KK9::KK9::KK9::KK9:
sen şimdi 1. sayfadan başla aç yeni sekmeyi okuya okuya gellll teee buralara :KK52:
yada ben sana özet mi geçsem :KK51:

ve maybeybinin muhteşem dönüşü :KK9: ama foliğin o yemeği yalnız yedi mi :KK45: tabii ki hayır :KK52:

yememişsin farkettim :KK34:
bu arada asyam nereye gitti öle pat diye sabah merak ettim:26:
bide o filmi istersen sonra izle şimdi üzülmeni ağlamanı istemiyorummm:KK50:

ve bizi de karı koca güldürürken ağlatan en başarılı yapımlardan biri :44: adını unuttum ya laaa

X