Tüp bebek yaptıranlar, transfer olanlar ve yaptırmayı düşünenler

Tabi ki yazarım ama ağlama...
Biz bu sürece yeni girdik. Ben de dün çok ağladım ama sonuçta bir süreç icerisindeyiz. Hayırlı sağlıklı olanını istiyoruz.
Benm 1-2 saat önce sırt ağrım başladı. Son 4 adetim de aşırı sırt ağrısı oluyordu. Bugün kasıklarıma da ağrı giriyor. Sanırım adet olma durumu ama ilaç olduğu için gelmiyor gibi düşündüm .

Özelde devam edersen her şey özel olduğu için bindirim uygularlar. Devlete gidersen hiç olmadı cebine çok fazla dokunmuyor. Hsg cektirmedim ben. Doktor Exem kit aldırdı normal muayene eder gibi sıvıyı yolladı baktı. Onunda pek ağrısı olmuyor hafif adet sancısı gibi oldu.

Merhaba, bende 30 ocakta transfer oldum. Test günüm pazartesi insallah pozitif sonuçlar alırız..

Cnm 46 çıkmış sonucum hemşire değerin düşük dedi takip etmek gerek dedi
Yaaa bence gayett iyi. Değeri 18 olan var. Bir de su an 8.gun henüz ..
Yarın da verirsin artışa bakarsın .
Bak elhamdülillah düşük çıkmadı.
18 ile başlayanlar var

18 ile başlayanlar var
Bilmiyorumki cnm ya 100 üstü falan diyolar 100ün altında olunca düşük oluyomuş galiba

18 ile başlayanlar var
Senin kaç çıkacak acaba merak ediyorum sen de iyi sabrettin valla kuzu ben senin kadar bekleyemedim

Bilmiyorumki cnm ya 100 üstü falan diyolar 100ün altında olunca düşük oluyomuş galiba
Şimdi netten baktm dün kan verdiğinde henüz 1 haftaydi. 5-50 arası normalmiş. 1 haftalık beta HCG kaç olmalı diye bakmistm. Eda 5.gun testin negatif çıkmıştı. Demek ki yeni yeni oluşuyor bu çok güzel bir şey elhamdülillah..
5.gunden sonra bir daha test yaptn mi :)

İdrar testi yapmadım negatif çıkar diye korkumdan dün verdim işte sağlık ocağında başka vermedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…