Tüp Bebek Sürecim Amh 0.01 Erken Menapoz

Hayırlısı olsun canım
İnşallah bu sefer olur
Rabbim gönlüne göre versin

Canım bol su hareket , inositol , avakado havuç bunları ye iç hatta nar suyu rahimi kalınlaştırıyor aklında bulunsun transfer öncesi içebilirsin transfer sonrası içme sakın dualarım seninle
Bende olumsuz sonuç aldım transfer sonrası çok morelim bozuk ve tekrar baştan başlicam yumurta destekleyici balık yagı önerisi olan varmı acaba.

Bende olumsuz sonuç aldım transfer sonrası çok morelim bozuk ve tekrar baştan başlicam yumurta destekleyici balık yagı önerisi olan varmı acaba.
Canım solgar marka iyi ama ocean markasına bak eczaneden solgar biraz daha pahalı gelebilir mutlaka destekle 6ila 8 hafta sağlıklı beslenin eşinle beraber

İlk defa 2.gün embriyosu transfer edildiğini gördüm normalde 5. Güne ulaşmış ve sonrasında transfer olması lazımdı nadir 3.gün embriyosu transfer edildiğimi gördüm inşallah olumludur
benim kızım 1. gün embriyosu mesela yok denecek kadar az hatta doktoruma göre tek

Sizin için çok dua edeceğim. Ben de bu yolda çok yorulan biri olarak söylüyorum pes etmek yok yaşınız çok genç. Bu Amh gerçekten çok zor bir imtihan ben de 30 yaşında Amhımın düşük olduğunu öğrendim bu yaşlarda neden bu kadar düşük aklım almıyor

Benim de 2 yıl boyunca hiçbir sorun yok dediler adetlerim düzenli idi 1 kimyasal 1 düşük 1 dış gebelik geçirdim geçen sene Haziran ayinda öğrendim amh imin çok düşük olduğunu şok oldum resmen

Benim de 2 yıl boyunca hiçbir sorun yok dediler adetlerim düzenli idi 1 kimyasal 1 düşük 1 dış gebelik geçirdim geçen sene Haziran ayinda öğrendim amh imin çok düşük olduğunu şok oldum resmen
Benim de adetlerim çok düzenliydi bekarken hiç şüphelenmedim evlendikten sonra altı ay korunmasız olmayınca şüphelendim doktorum tedavi ile hamile kalabilrisin dedi. Kimi Amh göreceli değişken tek etken değil diyor kimi korkutuyor Allah yardımcımız olsun bizlere doğal yoldan nasip etsin

Benim de 0,66; transfer oldum ama çok korkuyorum. Siz hamile misiniz, süreciniz ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…