Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

İnşallah hepiniz pozitif olur rabbim kimsenin emeğini boşa cikarmasin istiyen herkese nasip olur inşallah hep dua ediyorum Allah'ımbnada olmuyn herkese de nasip ett diye

canim cok sevindim harikasın bana umut oldun bende bu ay transfer olucam benimde 3. Güm embriyosu ama 4 hücreli senin ki kaç hücreliydi ?

Kimyon çok sevindim canım ya darısı başımıza inşallah ben de doğum kontrol hapını bugün bitirdim adet ne zaman olurum acaba ?? Adet olunca e2 değerime bakacak doktorum ve normal çıkarsa tüp bebek tedavimiz bu hafta başlayacak kısmetse inşallah çok heyecanlıyım tuhaf bi şekilde kalbim çarpıyo düşündükçe sizden de pozitifler geldikçe çok mutlu oluyorum

Aynen canım çok haklısın ama rabbim ol derse oluyor rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah hakkımızda hayırlısı olsun Çan'ını sıkma herşey güzel olacak

İnşallah bakalım bugun iki embriyoyu laboratuarda bırakıp gelince bi tuhaf oldum. sonra dedim ki hayırlısı o bana gelecelse zaten 5. gğne kalır. Allahım sana emanet dedim geldim.

Ay kızlar çok sevdim bnsizi rabbim hepimizin sevindirsin aminnnnn diyorum alahm duy bizi gör bu arada kızlar bol bol ayatel Kürsi okuyun tedavide opu da transferde sonrasında birde bn öyle yaptım karnıma sesli Meryem suresi dinlettim rabbim kimseyin kucaginida sevincini de yarım bırakmsn bunda dua edin pzatesi birdaha kan vericm inş yükselir

Cumartesi muayenem var çok heycanlıyım :21:iğnelerden göbeğim kalçam kevgire döndü :KK33:ama olsun minnak yada:cool: minnaklara değer değil mi :KK71:zaten hiç acımıyomuş kii:super:merak ediyorum şimdi gonal f - lucrin- menogon kullanıyorum sonra ne olacak :110:

X