Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Kızlar geldim opudan 7 tane yumurta toplamışlar. Hiç ağrım vs yok şülür gayet iyiyim. Yalnız narkozdan sonra mide bulantısı kusma oldu. Darısı size. Bize beklemek düşer..
Maşallah canım. Rabbim hepimizin kucağını doldursun. Anestezi almak nasıldı? Kaç dk sürdü toplama işlemi?

Maşallah canım. Rabbim hepimizin kucağını doldursun. Anestezi almak nasıldı? Kaç dk sürdü toplama işlemi?
Amin canım inşallah. İçeriye girmek anestezi uygulanması vs 20 dk sonra odadaymışım. Anestezi iyiymiş :) ben yavaş yavaş bayılıp gidicem diye düşünmüştüm ama konuşurken pat diye gitmişim hiç hatırlamıyorum

kızlar çarşamba günü yumurtalarım inşaallah toplanırsa herşey yolunda giderse transfer hangi gün olur sizce
Amin canım inşallah. İçeriye girmek anestezi uygulanması vs 20 dk sonra odadaymışım. Anestezi iyiymiş :) ben yavaş yavaş bayılıp gidicem diye düşünmüştüm ama konuşurken pat diye gitmişim hiç hatırlamıyorum
20 dk mı bu süperrr

Kizlar orgalutrana basladim. Fena yakiyor ve kizardi. Moraracak gibi. Buz koysam olur mu sizce . Ne yapayim:110:
Bence buz koyma. Belki buz deri altında yayılmasını engeller. Ya da vurulduktan 4 saat felan sonra koy. Ay ben bu sorunun cevabını bilemedim tatlım :halay:Sen en iyisi doktoruna veya ilgili hemsirene danış canım :KK52:

Bence buz koyma. Belki buz deri altında yayılmasını engeller. Ya da vurulduktan 4 saat felan sonra koy. Ay ben bu sorunun cevabını bilemedim tatlım :halay:Sen en iyisi doktoruna veya ilgili hemsirene danış canım :KK52:

Bizim hemsireler bir sey bilmiyor. Puregon 300 kullaniyordum. Iki kere 150 vurduk, icinde ilac kalinca endiselendik. Hemsireyi aradim sordum, bilemiyorum dedi

Kizlar hepinizin tedavisi hayirli olsun..Rabbim ellerinizi emeklerinizi bosa cikarmasin insaAllah.. bende gecen ay 2.denememi yaptim ve cok sukur tuttu..6.haftadayim.. size en buyuk tavsiyem transfer gunu cok rahat olun..idrara sıkışın ama patliycak gibi olmayin derim..

Canimm senin de bebisin hayirli olsunnn..
Insallah bizede nasip olsunn..transfer sonrası neler yaptın tavsiyelerde bulun bize.. :KK54:

Kizlar hepinizin tedavisi hayirli olsun..Rabbim ellerinizi emeklerinizi bosa cikarmasin insaAllah.. bende gecen ay 2.denememi yaptim ve cok sukur tuttu..6.haftadayim.. size en buyuk tavsiyem transfer gunu cok rahat olun..idrara sıkışın ama patliycak gibi olmayin derim..

idrara neden sıkışmamız gerekiyor acaba? hayırlı olsun bu arada:)

çok sağol canım seninde bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşaallah bişe vereceğin tavsiyelerin varmı

X