Tüp Bebek Günlüğüm.. (Tedaviye yeni başlayanlara..)

Benim 17 ama toplama gününe kadar 20 olur dedi hemşire. Ben zaten pko luyum yanı bu benim için aslında sıkıntı.

Açıkçası tam sayısını sormadım canım. Ama daha önceki kontrolümde 5-6 tane toplanır demişti. Yarın belli olacak bakalım kesin sonuç. Senin nasıl?
Canım e2 , endometrium kalınlık , yumurta sayısı ve yumurta ölçüsü çok önemliymiş diye duydum.

Canım hemen gel başlayalım demedi bana. Kistim vardı 2 ay kontrol hapı kullandım. 3. Ay başladık şükür. Cuma başlamıştım pazartesi opu var ve çarşamba da sanırım transfer ederler :anneadayı::anne: bu durumu hayal bile edemezdim. Şimdi de tutması için dua ediyorum :sampiyon: pazartesi baya bi opu var sanırım

hadi hayirlisi sevindim senin adina guzel haberlerini de paylasman nasip olur insallah:)

kızlar ben örgü oyuncaklar örüyorum terapi gibi geliyor bana bebişlerinizin ilk oyuncağını ellerimle örcem burdan sözünü vermiş olayım :))

ben de çok ördüm şimdiden var 7-8 tane:) Çok iyi gelir gerçekten ama sıcaklardan elime alamiyorum hele bi hamile kalayim deliler gibi örmeyi planliyorum inşallah:)

X