Tüp bebeğe başlamak istiyorum

Hic belli olmaz umutsyz olma canim

Hayatguzeldir canım merhaba.dün adetimin 3. günüydü dr gittim.1 yumurta gözüktü benim.klomen verdi iğne verdi yumurtayı geliştirmek için.
benim ki yumurta toplamalı ve embriyo genetik ayıklamalı tüp bebek olcak nasip olursa..
tüp transfer 8000 tl
embriyo dondurma 1500 tl
embriyo pgd embriyo başı 2000 tl
klomen ve iğne 785 tl tuttu
muayene ücreti 225 tl
kan testi 203 tl
başlangıç bu şekilde bilgin olsun

Çook tesekkur ederim canim benim de adetim 29 mayis cumartesi gelecek görünüyor adetin 2. Ve 3. Gunleri hafta sonunda adetin 1. Günü mu gitmeliyim yoksa 4. Günü mu yoksa gelecek adet mi gitmeliyim bilemedim. Verdiğin bilgiler için cok teşekkür ederim tekrar dan. Hayirli haberler inşallah

inşallah canım benim adetin 2. veya 3. günü gitmelisin canım.benim 2.günü pazara denk geldiği için dün gittim

canım cumartesi günü 2. günü olursa da git cumartesi açık hastane öğlen 2 ye kadar.hasta çok old için öğlen sonuna kara bile sürüyor

canım cumartesi günü 2. günü olursa da git cumartesi açık hastane öğlen 2 ye kadar.hasta çok old için öğlen sonuna kara bile sürüyor
Sokaga cikma yasagi var diye ben sorun olur diye dusunmustum hastaneyi aricem bi cok yogunluk var mi acaba sira alma isi nasil olacak bakalim

Sokaga cikma yasagi var diye ben sorun olur diye dusunmustum hastaneyi aricem bi cok yogunluk var mi acaba sira alma isi nasil olacak bakalim
o zaman bi ara da sor canım randevu alamazsın gerçi adetin gelmediği için ama durumunu bildir onlar söyler zaten şu güngelebiilirsin diye

Merhaba canim ben bugün denizli ye yunus aydina gittim simdi yoldayiz dönüyoruz.
Sadece 1 yumurtam varmis oldukça üzüldüm yani 3 4 olur diyordum ama maalesef yoktu. Baslayalim mi dedi tamam dedim havuz yöntemi bekliyordum zaten o da aynen havuz yontemi dedi. İlac listesi yazdilar haftaya cuma kontrole gel dedi. Öyle iste ucret de bir kagita not yazmislar ayri ayri gidince bakicam. Senin nasil gecti sanirim geçen carsamba gidecektin

Benim dün yumurtam toplandı 2 taneydi boş çıktı dediler. Bi daha ki adetin de gelirsen tekrar başlarız dediler. Herşey boşa gitti yani. Eşim Bi daha Dr gitmek istemiyor sanırım devam etmicez.. Ben dedim 1 ay daha bakalm ondan sonra bırakalım dedim. İstemiyor. Anlamadık hiçbişey.inşalllah senin tedavim güzel geçer. İlaç olarak ne verdi sana Bi de amh na batırdın mı ne yorum yaptı başka

Seninle konusmak istedim bende aslinda baya umutla gittim ama pek birşey anlamadim bende. Dolu cikma olasiligi %20 bos çıkabiliyormus ne diyorsunuz baslayalim mi dedi aslinda bir ay daha beklesem mi belki öbür ay daha cok yumurtam olur dedim baska bir odaya aldilar siz bekleyin diye Sekreter geldi 10 dk sonra anlatto anlatti gitti amh benim 0,4 du onceden şimdi kac bilmiyorum.
Klomen
Biosteron
Fostimon verdi. Birde bitkisel maxiper yazmis onu almadim henuz kafam cok karisik.

Hadi yaaa sana farklı şeyler vermiş kan tahlili yaptılar mı sonuçları hakkında bişey söyledi mi

Hadi yaaa sana farklı şeyler vermiş kan tahlili yaptılar mı sonuçları hakkında bişey söyledi mi
Ben hazirlikli gittim dun adetimin 2 gunu idi sehrimde kan verdim onun sonuçlarını daha önce ki sonuclarimi rahim filmimi goturdum esim de sperm analizi oldu dun tekrar onlari goturduk. Bende testesteron düşüklüğü var birdr Anti tpo hormonum baya baya yüksek. Sana ne vermişti ilac olarak.

Üzülme canım inşallah olucak tüp bebekle hamile kalan bir sürü insan var vardır rabbimiz bir bildiği sabır tevekkül dua eminim tedaviden sonra güzel haberler vereceksin ben 7 yıl sonra tüp bebek.ile hamile kaldım ikizlerim oldu ins seninde olur moral cok.obemli kendini içten çökertme inan ve savas

Birde yumurtanın dolu olup olmadığı alinmadan anlasilmiyor mu iste aliriz embriyo olmaz 2000 bin falan yazmislar kagida

yaaaa o kadar cok isterim ki. Keske rabbim bize de nasip etse. 7 sene dile kolay ya. Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin. Ozel de yaptiralim dedik ama maddi olarak cok zor olacak havuz yontemi dendi yani bir kere yaptırıp olmaz ise beklememiz gerekecek durumumuz musait degil çünkü. Manevi kismina girmiyorum bile. Dualarini bekliyorum

Birde yumurtanın dolu olup olmadığı alinmadan anlasilmiyor mu iste aliriz embriyo olmaz 2000 bin falan yazmislar kagida
Canm çok geçmiş olsun. Aynen yumurtanın boş olduğu alınmadan bilinseydi keşke de almasalardı bari. Yumurta toplama 2000 döllenme 1000 TL transfer 4000 TL. Havuz yöntemi her ay alıp döllicekler 3000 3000 şeklinde oluyor. Havuzu kaç tane oluncaya kadar yapcaz dedi

Şu kadar yapariz diye bir sayi vermedi havuz yontemi dedi su an tek görünüyor dedi. Acele edelim gibi konustu sanki rezerv sikintida dedi. Cok kibar birisiydi ama ışte ne bileyim simdi ben haftaya cuma gidince benden yumurta mi toplar ne yapar canim

Canım doktoruna guvenmek zorundasin senin için iyisini o bilecek bildiğim kadarı ile havuz yumurtalarin biriktirilmwsi hani rezervin azmis ya 2 ay falan yumurta toplama dollendirme işlemi yapıp sonra transfer yapılıyor yanlış biliyorsa arkadaşlar düzelsin sen öncelikle rahat olmalısın maddi olarak zor evet ama.rabbim kolaylığını verecektir

Yok dogru biliyorsun uzun bir surec dedi doktor belki 3 defa belki 5 defa yumurta toplanacak. Başladık bir yola bakalim nasil anilar biriktircem, bende yillar sonra cocuk sahibi olup olamayanlara moral verebilcem mi hepsi nasip tesekkur ederim

Ya Dr iyi ama..yumurtalar boş çıkınca ben sanırım kendim denicem artık Bi kaç ay Bi kendimizi rahatlatıp salmayı düşünüyoruz...biz acele ettikçe olmuyor Rabbim zamanını beklememiz istiyor belkide.. 1 yumurtan 2 olur 3 olur belki canm. Sana farklı şeyler vermiş.. Haftaya yumurtanı kontrol eder istediği büyüklükteyse gelişimi çatlatma iğnesi verir 1 gün sonra da toplamaya çağırır.. Sen hiç hamile kaldın mı canm daha önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…