Tüm sorunlarımın kaynağı görümcem

Ne yazıyor raporda, cidden narsistik kişilik bozukluğu, duygusal ensest falan mı aboo

Narsistik kişilik bozukluğu yaziyor. KVde bide gurur duyuyor belgesiyle. Aslan burcu olduğum icin egoistmişim diyor. Ya gerçekten anlamıyor elindeki belgeyi yada milletle resmen dalga geçiyor.

Duygusal ensest benim yakıştırmam.
Damgami basarim ama kanitlayamam.

Beni çok yanlış anladı ben böylelerinin boşanmasından yana değilim. Kocayla açıp kocayla kapatıyo gözünü. Boşanınca ne olacak sanki? Gözü adamda kalacak, ne yedi, ne içti, nerde gezdi, kimle beraber, 20 lik kız buldu gününü gün ediyor ben burda çocuğuna bakıyom, zart zort.. O kadar çok gördüm ki. Boşanmasınlar. Şu heriflerin tekrar piyasaya atılması tüylerimi diken diken ediyor. Yazık değil mi bi tane masuma tebelleş olacak? Konu sahibi gönüllü, göre göre almış, alsın çeksin.
Sen çok rezil aşağılık bi insansın kadınsan utanılacak bi insansın Allah ailene eşin varsa eşine çocuğuna yardım etsin sabır versin

Narsistik kişilik bozukluğu yaziyor. KVde bide gurur duyuyor belgesiyle. Aslan burcu olduğum icin egoistmişim diyor. Ya gerçekten anlamıyor elindeki belgeyi yada milletle resmen dalga geçiyor.

Duygusal ensest benim yakıştırmam.
Damgami basarim ama kanitlayamam.
Kız bu kadın para da alıyordur di mi devletten 😂😂 anaa hem narsist olcam hem para alcam, ben bunu bir düşüneyim 😂

Eltin de yer gök titremesin diye boşanmıyor galiba 🙄 Bazı kadınlar bu hayata çile çekmeye gelmiş yapacak bişey yok, konu sahibi de onun okumuş versiyonu 🤷‍♀️

Eltim alman. O boşaninca titremez. Anlamiyorum. Daha gencecik. Kaynimdan 12 yaş küçük. Istese hayatını yaşar. Küs Küs oturuyor. KVdem sabah çocuğu kapip akşam yemegini onlarda yiyip evine yatmaya gidiyor.
KVdem tüm kararlari veriyor ve kaynimin tüm banka hesaplarina ortak.
Eltimin paradan puldan haberi yok.
KVde yemekleri yapiyor ve beraber yiyorlar ve KVdem çocuğu büyütüyor. Eltim ailenin beslemesi gibi birşey.
Eskiden şok oluyordum bu durumlara ama artık alan memnun satan memnun kafasindayim. Belki birgün uyanip kendini ve çocuğunu kurtarir ama fazla umudum yok

Tamam mı bitti mi yeter artık kendinizi yormayın stresinizi başka yerde atın size soranda kabahat zaten kim bilir nasıl insanlarsınız ki aslında ortada ama neyse siz saçma sapan evliliğiniz bile olsa onu yediremeyen ihaneti bile gururunuzdan söyleyemeyecek insanlarsınız en harika sizsiniz siz boşanın tamam mı belki de adamlar sizi başından atmıştır zira bu karakterle zor acınız var ki bu kadar nefret dolusunuz ben sorunumu çözerim sizi de Allah a havale eder kalbiniz yorumlarınız gibi hayat dilerim

Eltim alman. O boşaninca titremez. Anlamiyorum. Daha gencecik. Kaynimdan 12 yaş küçük. Istese hayatını yaşar. Küs Küs oturuyor. KVdem sabah çocuğu kapip akşam yemegini onlarda yiyip evine yatmaya gidiyor.
KVdem tüm kararlari veriyor ve kaynimin tüm banka hesaplarina ortak.
Eltimin paradan puldan haberi yok.
KVde yemekleri yapiyor ve beraber yiyorlar ve KVdem çocuğu büyütüyor. Eltim ailenin beslemesi gibi birşey.
Eskiden şok oluyordum bu durumlara ama artık alan memnun satan memnun kafasindayim. Belki birgün uyanip kendini ve çocuğunu kurtarir ama fazla umudum yok
Eltin çalışmıyor mu? Belki onun da kendince bir çıkarı vardır. Çalışmıyorsa, kv de çocukla ilgileniyorsa rahatına gelmiş olabilir mi? Bazı kadın çalışmamak, iş güç yapmamak için canını bile verir

Kız bu kadın para da alıyordur di mi devletten 😂😂 anaa hem narsist olcam hem para alcam, ben bunu bir düşüneyim 😂

Vallah... diyorumya kendimi yakicam diye.

Ben Romatoid Arthritisle cayır cayır çalışıyorum. Kaç günden beri kolum yamuk, jigoli gibi geziyorum piyasada ama kadin narsist diye para aliyor.

Birgün hamburgda orta yaşlı türk kendini kadini (yamuk kollu) yakti diye gazetede görürsen bilki benim :)

Vallah... diyorumya kendimi yakicam diye.

Ben Romatoid Arthritisle cayır cayır çalışıyorum. Kaç günden beri kolum yamuk, jigoli gibi geziyorum piyasada ama kadin narsist diye para aliyor.

Birgün hamburgda orta yaşlı türk kendini kadini (yamuk kollu) yakti diye gazetede görürsen bilki benim :)
Bunun için dedim K kerkenes , gidip eşşek gibi çalışcaklar nolcak, ablanın kaynanasının narsizm parası olcak.🤣

Eltin çalışmıyor mu? Belki onun da kendince bir çıkarı vardır. Çalışmıyorsa, kv de çocukla ilgileniyorsa rahatına gelmiş olabilir mi? Bazı kadın çalışmamak, iş güç yapmamak için canını bile verir

Onuda düşündüm ama yok. Kaynim cimri ötesi bir varlık. Oğluna salatalik olmaz pahali diye. Kızla nikahli değil. Sirf maddiyat yüzünden nikah kiymiyor.
Yani tirtikladiği dişinin arasini doldurmaz. Kaynim zaten canını verir parasini vermez.
Kiz mal mal oturuyor. Bi cicekcide çalışıyor. Ordan çıkıyor başka yere giriyor. Öyle. Sümsük

Öfkede söyledi ama her yüzümü asık gördüğünde de sorar dinler şu an zaten bu sebeplerle kafa karışıklığı yaşıyor ve çözüm arıyorum tabi lohusalıkta cabası acaba bende mi değiştim diyorum çözemiyorum
O zaman sabırla bekle lohusalık geçsin, bu süreçte ek olarak bu şekilde yorulma ama kendinden de taviz verme, eşine çok yüz verme, eşinin tavırları normal değil, madem seni sorgular önemser bu şekilde devam ederse ona ya kendini düzeltmesini ya da bu süreci çocuğuna yasatmayacagini şöyle, tehdit et bakalım tavrı ne olacak, senden yana tavır alırsa ne ala ama kendine çeki düzen vermezse terapiyi kabul etmezse yol ver gitsin en azından yüzünü göstermis olur, çekme ya ekonomik özgürlüğün varken, adam normal değil

Tamam mı bitti mi yeter artık kendinizi yormayın stresinizi başka yerde atın size soranda kabahat zaten kim bilir nasıl insanlarsınız ki aslında ortada ama neyse siz saçma sapan evliliğiniz bile olsa onu yediremeyen ihaneti bile gururunuzdan söyleyemeyecek insanlarsınız en harika sizsiniz siz boşanın tamam mı belki de adamlar sizi başından atmıştır zira bu karakterle zor acınız var ki bu kadar nefret dolusunuz ben sorunumu çözerim sizi de Allah a havale eder kalbiniz yorumlarınız gibi hayat dilerim
Kocam bana kurban olur öyle söyleyim . Çünkü bende bana kurban olurum canım kendim bitanecik ben çünkü. Bir daha bu yaşıma gelmeyeceğim hayatımın başrolü ben ve beni her koşulda destekleyen canım kocam . Bu hayatta sıfırı da gördük çok tartismalar da yaşadık aile yuzunden . Neyse ki akıllı insanlardik 24 yaşında çözdük hepsini . Ha bu arada bende canım kocama kurban olurum kocam da kocam paşam da paşam 🤣🤣 Paşayı kaldirmasi gibi indirmesini de bilirim neyse ki ben .

O başka bir dangalaklik formu :)

Şimdi açık olmak gerekirse kadinlarda az değiller.
Çoğu gizli narsistler kadinlar mesela.

Biz kadinlarda aileye, çocuğa, kocaya deli divane olmak, saçi başı süpürge etmek, yemeyip yedirmek ne bilim herhangi bir bagimlilik formu minnoş olarak kabul görüyor.

Başka bir konuda çocuğum kreşe gidiyor diye kötü anne ilan edildim. Oğlum travmatik olup bağlanma sorunu yaşayacakmiş.
Toksik, oğluna yapışgan anne olmadığım için kalpsiz para canavari oldum :KK66:
O kadar haklısınız ki sabah ikimizde işe giderken kocamdan bir saat erken uyanıp ona kahvaltı hazırlamadığım, akşam eve gidince o uzanırken mutfakta yemek yapmadığım için annem dahil çevremdeki çoğu insandan olgunlaşmamışsın diye yorum alıyorum. Neyse ki kocamın böyle beklentileri yok. Ama çevremdeki gerekli gereksiz çoğu insana hadlerini bildirdiğim halde hala içten içe bazen kendimi kötü hissediyorum minnoş bir yeni gelin olmadığım için. Ee maaşlar ortak ev işleri mi bana ait? Oldu paşam

Bize bunları söylemen kocanın ağlak bi ruh hastası olduğunu değiştirmiyor, biliyorsun değil mi?

X