Tüm Çabalarıma Rağmen Hayatım yok oldu...

adama bak ya doğru duramıyo demekki çok sabretmişsin ama sonuç aynı olmuş bu saatten sonra huylu huyundan vazgeçmez bence.başka kadınlarla sizin kızdığını bilerek samimiyet kurması bile yeterli bir sebep ama bebeğinize kıymayın bencede

haklısın gerçekten seven saygı duyan bunların hiç birini yapmazdı

ben yobaz biri değilim burda kızanlar var tabiki kız erkek farketmez arkadaşı olcak. benimde var ama ben bir gün dengesizlik etmedim. ama o hep böyleydi... ben kısaca kendim ettim kendim buldum

ben cahil bi insan değilimki kahroluyorum bebeğim 11 haftalık. gün gün gelişimni takip ediyorum daha 6. haftada kalbi atıyo onun katili olcağımıda biliyorum.
ben kendime güvenemiyorum ona sadece annesiyle bi hayat vercem babası peşini bırakmaz görmek istiycek hep hayatımda olcak.nasıl baş edicem nasıl ayakta durcam. güçlü olsam ilk vukuatında çeker giderdim

ben yobaz biri değilim burda kızanlar var tabiki kız erkek farketmez arkadaşı olcak. benimde var ama ben bir gün dengesizlik etmedim. ama o hep böyleydi... ben kısaca kendim ettim kendim buldum
arkadaş olunurda seviyeni bozmazsan problem olmaz .benimde selam verdiğim halini hatrını sorduğum erkek arkadaşlarım var okuldan iş yerinden falan ama abartmaya luzum yok eşimi rahatsız edecek bir duruma asla sokmam kendimi bazılarıda iyi kılıf buluyo arkadaşız falan akıllı insan yemez bunları bence sen haklısın arkadaşta yerini haddini bilecek

evet en baştan affetmeseydin yada süründürseydin belki akıllanırdı şimdi yüzsüzleşmiş

ilk vukuatında çekip gidecek kadar güçlü değilsin, bebeğini illegal şekilde öldürüp gidecek cesaretin var ama?

çocuğu olup boşanan tek siz olmayacaksınız. benim yakın çevremde ilk anda aklıma gelen 2 arkadaşım var çocuklu olup boşanan.
kimse size mükemmel bir hayat vadedemez elbet zorlukları olacak.
her boşanma yıpratıcıdır çocukla daha da fazla.
ama kendin yıpranmamak adına, kendi hayatını riske de atarak çocuğunun canına kıymak...

başka bir cesaret doğrusu....

buraya gelip konu açtığınıza göre,çare arıyorsunuz demek ki..çareniz de bebeğinizin katili olmak değil..
kocanızdan ayrılasnız da,o sizin bebeğiniz..ilerde görsün babası da ne olacak? zaten yaza kadar adamla görüşmeyeceksiniz..bu sürede kendinizi onuszluğa alıştırmış olursunuz..
şu an duygularınız taze olduğu için yapamam gibi geliyor size..ama unutursunuz ..ilerde gördükçe bugünlerinize gülersiniz..değmeyecek adam için ne ağlamışım dersiniz..
hep deirm dünyadan vazgeçilemeyecek tek kişi evladıdır insanın..

Annemle babam ben 5 yaşındayken ayrıldı, annem de iyi, babam evi terk edince beni poşetle boğmadı ya da zehirlemedi.
Çünkü o 11 haftalık bebeğin de benim o minik halimden farkı yok.

Çocuk evlendikten sonra yapılıyor diye , boşanma durumunda aldırılacak diye bir şey yok.
Anne olmaya güçlüsün ki hamile kaldın.

ve bence en kısa zamanda ,bir adım atmadan önce lütfen psikolojik yardım alın..size en çok psikologlar yardımcı olurlar..bebeğinize yaşam hakkı verin..

şu an kimseyle bunu konuşamam bu beni dahada tüketir...çaresizim kötü bişey yapmayım diye yazdım...aklım düzgün çalışmıyo... sadece yeni bi hayata başlamaya cesaret topluyorum şimdi:)

düşünüp karar vercem ama yeni hayatımda eşimi istemiyorum artık aynı şeyleri yaşamıycam tek bildiğim o...bebeğimlede yeni bi şehirde yeni bi hayat kurabilirim inşallah.

Eşinizden ayrılmalısınız..

Aynı hatayı 2.kez yaptığında 3.cüyüde 4.cüyüde yapacak anlamına gelir bu..

Bebeğinizi tek başınıza dünyaya getirin ve ailenizin yanına gidin..

Yoksa sizin ruh halinizi daha beter hale getirecek eşiniz..

Öncelikle bebeğinizden kurtulma düşüncesini aklınızdan çıkarın.. Gerçi eminim o bebeğin seçim hakkı olsa o da sizin gibi anne- baba dan kurtulmak ister..
yazınızda içki içen ateist demişsiniz.. İçki içen herkes kötü değildir.. Ateist olan herkeste kötü değildir... Vicdan konusuna gelince müslümanım deyip çocuğunu duvardan duvara vuran nice vicdansızlar var.. Yada müslümanım deyip 11 haftalık çocuğu ilaçlarla düşürmeye çalışan anneler var...

ailemin yanına dönmem yalnızlığı tercih ederim kimsenin bilmediği bi şehirde yeni bi hayat istiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…