Tüm Çabalarıma Rağmen Hayatım yok oldu...

Esinizin karakterini evlenmeden biliyormussunuz. Simdi aldirmayi planladginiz çocuğu da onca kavga gürültünün arasında uğrasa uğrasa yapmissiniz

Yeni mi uyandiniz uykudan??

Ayrica esiniz yerine millete sarmayin!!!! kiz erkeklerle geziyormus, bir tek kiz calisanmis, yarmagülmüş, eşini alkole alistirmis falan filan.

... Çocuk mu ki esin her oyuncak var diyenin peşine gidiyor suçlu da cagiran mi oluyor?
haklısın birinci derece suç eşimde hiç dengeli davranmadı dikkat etmedi... ben sadece herşeyi etraflı değerlendirerek yazmak istedim

şu an hiç güçlü değilim
Hamilesin diye o adamı çekicek değilsin böyle bi zorunluluğun yok yani ki çekilcek yanı kalmamış saycaktım üşendim kaç kere kavga ettik affettim yazmışsın nerdeyse her cümlenin sonunda ...
Neyse hadi çocuğu aldırdın diyelim vicdanın rahat edicek mi ?

o bebeğin ne günahı var?
12 hafta öncesine kadar deli gibi istediğin, uğruna eşinin ameliyat olduğu, bir dünya ilaç kullandığın bebek..
12 haftada mı canına kıyacak kadar değersiz oldu??

ayrıca "değişir" diye beklemişsin hep.

yani adam hep böyleymiş, evlendikten sonra ya da senin hamileliğinden sonra olmamış.
sen bu adamı böyle kabul edip evlenmişsin, böyle kabul edip çocuk yapmışsın.

şimdi yapman gereken, kusuruma bakma dikte eder gibi konuşmak istemem ama , bebeğini dünyaya getirmek, ondan sonra bu adamla yaşamak isteyip istemediğine karar vermek.

karar vermekte 12 hafta geciktin diye kimseyi öldüremezsin!

:KK12::KK12::KK12:

ben hep herşey karşılıklı olur hayatta diye düşünüyorum hep benimde hatam olmuştur dedim. ÇOğu kişiye mantıksız gelebilir
hayatta yapilan her sey karsilikli olamaz.. karsindaki insan manyak diyelim, sen bsy yapmadan da sana skntilar yasatabilir..
neyse..
bosanirsan pisman olursun diye dusunuyorum, hazir degilsin, ve sonrasinda da kendini suclayacaksan hic girişme derim..

vah vah size....
kocanız kızlarla konuşuyor diye hayatınızdan ve bebeğinizden vazgeçecek kadar zayıf karakterliyseniz cidden üzüldüm size.
hayat kocandan ibaret değil hanım. anlaşamıyorsan boşan ama nedir bu kadar çaresizlik, bitmişlik...

Valla yazdıklarınıza çok inanamadım sürekli adam acaba beni aldatıyor mu yok onunla samimi yok bu kız şöyle böyle diyerek heba ediyorsunuz kendinizi. Hala kızı olayını zaten hiç anlamadım sen bu kızla kaldığını bilmiyor muydun bekarken, neden kalıyordu ve o zaman neden bunu sorun etmedin? mektubu neden saklamış eşin ve kızın senin hakkında dediklerini sen nereden biliyorsun? çok saçma geldi bana. Yok içkiye alıştırmış filan eh o zaman diyecektiniz 8 sene çıkmışsınız bu kızla ne işin var diye. Yine işyerinde kızlardan kıskanıyorsunuz ciddi güven sorununuz var eşinizde de suç olabilir ama bu siz de takıtnı olmuş özgüveniniz yok kendinize. Hem çocuk yapıyorsunuz sonra da boşanmayı çocuğu da kaybetmeyi düşünüyorum diyorsunuz bir kadın bu kadar duygusuz olabilir mi farkında msınız o sizin yavrunuz şu an bir kalp atıyor bedeninizde elleri parmakları vücudu oluşmuş durumda ayrılmanız demek onu aldırmak zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor. Bebekten ne istiyorsunuz.

insan hayatını niye bu kadar değersiz görür anlayamıyorum...Üzgünüm ama böyle zayıf olmayın...

Ya ayrılacaksın ya da ömrünün sonuna kadar çeşitli kadınlarla aldatılmaya katlanacaksın. Düzelmez bu tip insanlar. Çocuğundan neden vazgeçiyorsun ayrıca? Onun bu işte suçu günahı ne? Doğur çocuğunu, hayatında destek umut ışığı olsun sana, yazık değil mi öyle bir adam yüzünden bebeğinden vazgeçiyorsun.
Sen bile bile, bunların olacağını göre göre evlenmişsin aslında. Şimdi ah vah etmeyecek ve doğru dürüst bir şekilde hayatına yön vereceksin. Yoksa daha çok ağlar, hayattan çook vazgeçersin.

hadi göz göre göre hata yaptınız ayrıldıktan sonra seni istemiyorum diyen biriyle barıştınız anladık
o adamı affettiniz yetmedi barıştınız ve evlendiniz onu da anladık
evlendiniz hiç sıkıntınız kalmamış gibi o adamdan illa bebek yapmak için tedavi oldunuz onu da anladık
şimdi yapamıyorum deyip o bebeği aldırmak ayıptır yahu günahtır,sorumsuzca kapamışsınız gözlerinizi olan bitene
suçlu da bebeğinizmiş gibi onun canına kıyarak mı kurtulacaksınız hatalarınızdan?

yani bir değil iki değil üç değil...
affediyosunuz yine yapıyo..
off valla okurken içim şişti.
ne o adam ne de siz.
ayrılın yolunuza bakın ama bebeğinize yazık bi de binbir emekle olmuş.
o bebeği aldırmayın.

o bebeğin ne günahı var?
12 hafta öncesine kadar deli gibi istediğin, uğruna eşinin ameliyat olduğu, bir dünya ilaç kullandığın bebek..
12 haftada mı canına kıyacak kadar değersiz oldu??

ayrıca "değişir" diye beklemişsin hep.

yani adam hep böyleymiş, evlendikten sonra ya da senin hamileliğinden sonra olmamış.
sen bu adamı böyle kabul edip evlenmişsin, böyle kabul edip çocuk yapmışsın.

şimdi yapman gereken, kusuruma bakma dikte eder gibi konuşmak istemem ama , bebeğini dünyaya getirmek, ondan sonra bu adamla yaşamak isteyip istemediğine karar vermek.

karar vermekte 12 hafta geciktin diye kimseyi öldüremezsin!

:KK12::KK12::KK12:
şu anda normal değilim zaten o yüzden buraya yazdım ki hemen kötü bişey yapmayım

Yine düsüncesizce davranilip bi cocugun hayatina mal olan bi yasam ve kararlar... Yazik gercekten yazik...:KK14:

Canım benim ne kadar üzüldüm yaşadıklarına bilemezsin. Hiç kolay şeyler değil ve ben kesinlikle haketmefigini düşünüyorum. Bazi arkadaşlar bile bile.evlenmissin demişler ama hala kizindan yada başkasından hoslandigindan filan evlenmeden once haberin var miydi?

Çocuğu aldır ve boşan derim.
Ben ne seni ne eşini sadece çocuğu düşünüyorum.
Ya babasız büyüyen bir çocuk olacak ya da mutsuz bir aile içinde büyüyen bir çocuk olacak.
Burada taşlanabilirim ama önemli olan doğurmak değil, iyi bir yaşam sürdürmek.
Biz tavuk değiliz olduğumuz yere yumurtlayıp bırakalım, insanız bir insan getiriyoruz dünyaya.

Canım benim ne kadar üzüldüm yaşadıklarına bilemezsin. Hiç kolay şeyler değil ve ben kesinlikle haketmefigini düşünüyorum. Bazi arkadaşlar bile bile.evlenmissin demişler ama hala kizindan yada başkasından hoslandigindan filan evlenmeden once haberin var miydi?
yoktu evlendikten sonra öğrendim. sonrasındada hiç normal olmadım hep eşime kuşkuyla yaklaştım belki oda hissetti bunu bilmiyorum.

3-5 bardak rakı içince sarhoş olmadığını görünce şok oldun, bu aaa tü kaka.
Sigara içmesi de öyle filan.
5 duble ile ben de sarhoş olmuyorum.

Yarmagül filan demişsiniz, bu forumda kilolu insanlar var.
Sevmedim sizi. Sürekli bir yargılama, yok süper mini filan.
Ateist filan. Size ne ?
"Yan yana koyunca bariz ben güzelim" özellikle buna şaşırdım.
Güzellikle olmuyor bu işler demek ki .
Karakter de değişmeyeceğine göre yapacak bir şey yok.

X