Tüm Çabalarıma Rağmen Hayatım yok oldu...

benim mutsuzluğumun tek sebebide bu zaten... sadece bebeğimi düşünüyorum onun doğduğunu ve nasıl bi hayat yaşadığını hayal ediyorum

yoktu evlendikten sonra öğrendim. sonrasındada hiç normal olmadım hep eşime kuşkuyla yaklaştım belki oda hissetti bunu bilmiyorum.
Canım benim çok normal kuskuyla yaklasman nasıl tam anlamiyla guvenebilirsin ki. O yavruya çok üzüldüm tabiki sana da. Peki eşinle oturup ciddi ciddi evliliginiz üzerine konusunuz mu? Yani bu fikirlerinden haberdar mı. Belki senin bu kadar ciddi kararlar verebileceği aklına bile gelmemistir bugüne kadar.

ben alkol almıyorum ailemdede kullanan yoktu. böyle bi ortamda büyümeyen bi insanı siz anlayamazsınız

eşim ayrılmak istemiyo beni sevdiğini hayatının benden ibaret olduğunu söylüyo... ama ben affetmekten bıktım ömür boyu böyle yaşayamam

SİZ TEPKİLERİNİZDE SERTLEŞTİKÇE EŞİNİZ GİT GİDE BU FAALİYETLERİNİ ARTTIRMIŞ, DERLER YA YASAKLAR TATLIDIR O HESABA DÖNMÜŞ İLİŞKİNİZ BİRAZ DAHA MAKUL DÜŞÜNÜP SAKİN OLMAYI TERCİH EDİN, EN AZINDAN BEBEĞİNİZE ZARAR VERMEYİN

Yasal süresi geçmiş bir bebeği nasıl aldıracak?

yasal süre geçti aslında türkiyede değilim illegal şekilde yaparım belki yada ilaç alcam... onun kötü bi hayat yaşamasını istemiyorum onu mutsuz etmeye hakkım yok

ben alkol almıyorum ailemdede kullanan yoktu. böyle bi ortamda büyümeyen bi insanı siz anlayamazsınız

Ay ben de meyhanede büyümedim neticede .
Emzikten beri içmiyorum.
Anlamayacak ne var ? İçki içene öcü gibi yaklaşılmaz.
Ben asıl sizden korktum nasıl basit yargılıyorsunuz .
Ne kadar kolaymış yargılaması size göre.

ben açık biriyim canım. açık olmakla teşhirci olmak arasında fark var diye düşünüyorum. etek giyince iç çamaşırın görüncek gibi oluyosa bence normal değil... Alkolde herkesi tercihi tabi ama ben eşimin alkol almadığını sanıyordum öncesinde görünce şaşırdım durum bu...

yasal süre geçti aslında türkiyede değilim illegal şekilde yaparım belki yada ilaç alcam... onun kötü bi hayat yaşamasını istemiyorum onu mutsuz etmeye hakkım yok

doğru mutsuz yaşamasın, en iyisi "yaşam hakkını" elinden alayım.
hem de nerdeyse cinsiyeti bile belli iken..
yapmayın Allah aşkına, hıncınızı parmak kadar çocuktan alacaksınız, sonra gene adamı affedip yaşayacaksınız belki de.

Ölebilirsiniz, bence yapmayın. Evlatlık verebilirsiniz istemiyorsanız. Çocuk konusunda sizi haklı buldum, keşke yapmasaydınız ya da daha önce kürtaja gitseydiniz.

Bakın adam sizi sevmiyormuş, net acık seçik söylemiş, dhaa ne yapsın ? Sevmeyen birine yapışıp , evlenip sonra da Allah Allah niye böyle oldu demeyi ben anlayamıyorum, kendi düşen ağlamaz. İsterseniz dünya güzeli olun, adam sizi sevememiş işte, kabul edin gitsin gerçeği.

ben hala karışmıyorum eşime içmek isterse içer bişey yapamam sizide başkasınıda yargılamam ben sadece durumu ayrıntılı vermek istedim olay bu değil takılmayın lütfen

eşim sadece o kavgada istemiyorum seni dedi sonrasında sevmiyorum dese zaten durmazdım yanında hep seviyorum saçma sapan şeyler yaptım olmayacak bi daha dedi

eşim ayrılmak istemiyo beni sevdiğini hayatının benden ibaret olduğunu söylüyo... ama ben affetmekten bıktım ömür boyu böyle yaşayamam
Bunların hepsini eşine tek tek anlat ciddi nir konuşma yap kararını ona göre ver. Cok cok haklısın. Bunları neden yadayasin ki. Sen türkiyeye döndükten sonra eşinin ordaki isi ne kadar sürecek peki?

ben hep herşey karşılıklı olur hayatta diye düşünüyorum hep benimde hatam olmuştur dedim. ÇOğu kişiye mantıksız gelebilir

Ne yazık ki öyle düşündükçe insanlar bunu hep size karşı kullanıyorlar. Bence yaptığınız kötü değil ama insanlar da o kadar iyi niyetli değil.

eşim sadece o kavgada istemiyorum seni dedi sonrasında sevmiyorum dese zaten durmazdım yanında hep seviyorum saçma sapan şeyler yaptım olmayacak bi daha dedi

Peki dvranışları seveninsan davranışları mı ? Dünyanın yarısıyla flört etmiş, yazışmış, dünyanın diğer yarısı da erkek zaten.

Şu durumda ağzından çıkanların önemi var mı, seven insan aldatır mı?

Belki de içinden geldi, patlayıp doğruyu söyledi , o kavgada ?

Neyse , madem sizi seviyor neden evliliğiniz bu kada kötü?

ben hala karışmıyorum eşime içmek isterse içer bişey yapamam sizide başkasınıda yargılamam ben sadece durumu ayrıntılı vermek istedim olay bu değil takılmayın lütfen

Bu bebeği, illegal ya da ilaç yöntemi ile öldürecek misin ?
Bebek 13 haftalık. Kalp atışlarını eminim dinlemişsindir.
Kıyabilecek misin yani ?
Onun suçu ne günahı ne ?

Şu demek mi annelik ? İyi şartlar altında mı anne olunur bir tek ?
Yoksa tüm olumsuzluklara rağmen i mi makbuldur ?

Seni hiç affetmeyecek bence. Çünkü ondan hemen vazgeçtiniz.
Bu saçma sapan eşini kaybetmemek için bu kadar savaşıp o masumu bir anda çöpe attın.
13.haftalık bebeğin boyutuna şemaline açıp bak.

Böyle düşünüyorsan diyecek bir şeyim yok.
O bebeği öldürmektense , eşimle kalıp kendimi öldürürdüm yaşayarak.

Ama boşan ve bebeği de yaşat.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…