Tuhaf bir durum

aman boşver eskilerimi yenisi kullanıyor benim eskilerime layık gördüyse demek

Allah Allah ya benle oynadığına emin misin yoksa yenisiyle mı?
Su yazdiklarinizi tekrar tekrar okuyun, sonra da kendinize gelin.
Muhtemel herif pintinin teki, cocuguna aldigi ayakkabinin parasini kavga konusu yapan bir herif bu, yeni yuzuge para mi verir?
Siz de " benim eskilerimi layik görüyor" diye yeni sevgilisini aklinizca asagilayip, kendinize sahte mutluluklar yaratmaya devam edin ne diyim.

aman boşver eskilerimi yenisi kullanıyor benim eskilerime layık gördüyse demek
e aynı adam seni de zamanında başkasının eskisine layık görmüş ?
eğer senin yüzüğünü yeni sevgilisine takması durumu sana keyif veriyorsa ki kullandığın emojilere bakarsak vermiş gibi duruyor
zamanında sana da aynısını yaptığını unutma istersen.
inanılmaz aşağılayıcı bişey çünkü .

Cok dogru bir yere deginmişsiniz, ayni muameleye maruz kaldigi halde ve bunu kendi yazdigi halde anlayamiyor suanda. hissetmek istedikleri cok baska.
Durumu gercekten vahim ve farkinda değil.

tum konuları eski esiyle ilgili, adamin her adimini takip ediyor, bilmek istiyor, her yaptigini kendine ceviriyor, kendiyle alakali sanıyor.

Bunlari okuyunca kendini savunma seklini de tahmin edebiliyorum suan, ve üzülüyorum sadece, umarim atlatir.

Son düzenleme:
Ben şuna takıldım çocuğunuz babası ile konuşmak isteyince neden sevgilisinin numarasindan iletişim kuruluyor ne saçma muhabbet o kim ki çocuğunun bağlantısını sağlayan kişi oluyor

Herif gerçekten kalitesiz biri konuşmaya bile değmez. Aynı yüzüğü almasından belli Kız düşünsün. Sen totonla gül geç.

yo aksine üzülüyorum dedim kız goıybet yap geç ne takıldın bana dlfdkfk

Herif gerçekten kalitesiz biri konuşmaya bile değmez. Aynı yüzüğü almasından belli Kız düşünsün. Sen totonla gül geç.
napiym gıybetim geldi azıcık çekiştiresim vardı ağzımdan burnumdan getirdiler totomla güldüm zaten

Ben şuna takıldım çocuğunuz babası ile konuşmak isteyince neden sevgilisinin numarasindan iletişim kuruluyor ne saçma muhabbet o kim ki çocuğunun bağlantısını sağlayan kişi oluyor
babası beni muhattap ettiriyor ben sadece kızımla konuşabiliyor muyum ona bakıyorum. insan değil malesef.

tamam sensin ya

Tektaşın sizinki olduğunu nerden anladınız? Merakımdan soruyorum özel üretim falan mıydı? Aynı model tektaştan her markanın boyut boyut zibilyon tane üretimi var çünkü
kıvrımı bile aynı ya benim yüzüüğüm %100 eminim dikkatlice baktım ve çok net görünüyor. boyutu şekli rengi herşeyi aynı. gidip aynı yüzükten bulması da saçma olur yenisini alsa başka model bulur allah aşkına ben tanımıyor muyum

Konu sahibi, ben hayatıma bakıyorum demişsiniz ama burada hayatına bakan esas kişi eski eşiniz. Eski Eşiniz hayatına bakıyor, siz eski eşinize
yahu alt tarafı gıybetim geldi ne abarttınız ne cool sunuz sizin başınıza gelse siz çok cool hareket ederdiniz asla konuşmazdınız konusunu tamam

kendime sahte mutluluklar mı yaratıyorum ya şaka mısınız hanımefendi offf

yahu ben saat aldım saat tek taş değil aradaki farkı göremiyorsunuz anlaşılan ne kadar rezil bir durum eski karısının senelerce taktığı yüzüğü gidip sevgilisine vermesi size göre doğru ama benim takılmam vahim tamam ok haklısın

bana inanmanı beklemiyorum kaldı ki stalk yapsam stalk yaptım da derim neden utanıcam yani anlamadım? tesadüfen gördüm görünce de baktığımı söylüyorum incelediğini söyleyen stalk yapsaydı stalk yaptığını da söylerdi.

Kafanizi gule gule kullanin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…