Tuhaf bir durum

evliyken eski sevgilisiyle beni muhattap ettirmişti, bana kız peşimi bırakmıyor bela oldu başıma diyip sonra sonra anladım ki asıl rahat bırakmayan kendisiymiş.
Etrafındaki kadınlar tarafindan cokca sımartılmis egolu biri anlasilan , herkes bana asik diye gezen tiplerden

Etrafındaki kadınlar tarafindan cokca sımartılmis egolu biri anlasilan , herkes bana asik diye gezen tiplerden
hayır o tiple de bu ego ben anlamadım karakter olarak da ön plana çıkmıyor. iletişim kurmakta zorlanıyor. şiddete meyilli. öfke sorunu var. ama başlarda kendini çok iyi pazarlıyor o kesin.

şuan ben tahrik olmadım mesela ne yaptım da tahrik oldum? güldüm geçtim. cool değilim elbette şok geçirdim bu kadar da değil diyerek ama bu bende bir üzüntü yaratmadı.
Kafanıza taktığınızı biliyor en azından. Burda bu konuyu konuşuyor olmamız da ister istemez taktığınızı gösteriyor

Pintilik diye yorumladim.

Ne kadar cool kadin varsa bizim kk'ya toplanmis bu arada takdir ettim, kocam benim yuzugumle baskasina evlenme teklif etse bir miktar kirilir, bir miktar orta yerimden catlardim diye dusunuyorum ama donup hislerimi belli etmem.

Pintilik diye yorumladim.

Ne kadar cool kadin varsa bizim kk'ya toplanmis bu arada takdir ettim, kocam benim yuzugumle baskasina evlenme teklif etse bir miktar kirilir, bir miktar orta yerimden catlardim diye dusunuyorum ama donup hislerimi belli etmem.
ben çatlamadım zaten benim aklıma gelmişti bu konu geçenlerde, benim yüzüğümle mı teklif etti diye bugün de profil resmi yaptığını görünce belki daha önce yaptı bu arada ben bugün fark ettim. bakayım dedim harbiden benim yüzüğüm :KK70: yani bence de bakar insan ya bu kadar cool olmaz kimse. bunun umursamakla alakası yok bence.

ben çatlamadım zaten benim aklıma gelmişti bu konu geçenlerde, benim yüzüğümle mı teklif etti diye bugün de profil resmi yaptığını görünce belki daha önce yaptı bu arada ben bugün fark ettim. bakayım dedim harbiden benim yüzüğüm :KK70: yani bence de bakar insan ya bu kadar cool olmaz kimse. bunun umursamakla alakası yok bence.
Ee simdi saat konusundan oturu tecrube var tabi catlamamaniz normal, abartmamak kaydiyla stalk eglencelidir, eski es/sevgili hasetlendirmek eglencelidir ama takinti boyutuna gectiyse orda sorun vardır.

Neyse ben zaten cool olmadigimi bildigimden esim beni daha basit seylerle de vurabilir, gideyim kursun falan doktureyim.

Ee simdi saat konusundan oturu tecrube var tabi catlamamaniz normal, abartmamak kaydiyla stalk eglencelidir, eski es/sevgili hasetlendirmek eglencelidir ama takinti boyutuna gectiyse orda sorun vardır.

Neyse ben zaten cool olmadigimi bildigimden esim beni daha basit seylerle de vurabilir, gideyim kursun falan doktureyim.
yok ben stalkını da yapmıyorum kendisi de sevgilisi de her yerden engelli. bakmıyorum bile ama bugün dikkatimi çekti baktım elbette niye bakmiyim bana da malzeme çıktı gıybetini yaptım arkadaşlarımla :KK70:

yok ben stalkını da yapmıyorum kendisi de sevgilisi de her yerden engelli. bakmıyorum bile ama bugün dikkatimi çekti baktım elbette niye bakmiyim bana da malzeme çıktı gıybetini yaptım arkadaşlarımla :KK70:
Yahu zaten cocugunuzun babasi, adami engellemeniz bile bence gereksiz (onceki konulariniza pek hakim degilim) ama sanirim cok hiddetli durumlar yasandigi icin mecbur kaldiniz.

Valla o giybetin icinde olmak isterdim, soyle agiz tadiyla şoka girmeli giybet yapmayali asırlar oldu.

Yahu zaten cocugunuzun babasi, adami engellemeniz bile bence gereksiz (onceki konulariniza pek hakim degilim) ama sanirim cok hiddetli durumlar yasandigi icin mecbur kaldiniz.

Valla o giybetin icinde olmak isterdim, soyle agiz tadiyla şoka girmeli giybet yapmayali asırlar oldu.
evet malesef çok sıkıntılı bir insan kendisi o yüzden engellemek durumunda kalmıştım öyle de kaldı. ben bugün baya yaptım arkadaşlarımla çok iyi geldi biraz da buradan devam edeyim dedim de cool kadınlar yüzünden yapamadım :KK70:

evet malesef çok sıkıntılı bir insan kendisi o yüzden engellemek durumunda kalmıştım öyle de kaldı. ben bugün baya yaptım arkadaşlarımla çok iyi geldi biraz da buradan devam edeyim dedim de cool kadınlar yüzünden yapamadım :KK70:
Zaten ne zaman ben sitede olmasam ya kaos cikiyor, ya giybet kaçırıyorum. Amannn siz bu coollari bosverin, giybetiniz gelirse yazarsiniz bana.

Ee adamın huyu buymuş,size eski sevgilinin saatini vermiş. Şimdiki sevgilisine sizin yüzüğü.
Diğer kadın için benim eskilerimi layık gördü demek ki diyorsunuz ama adam ohh para vermekten yırttık;saati,yüzüğü kurtardık diye bakıyor da olabilir.
Leş düşünce yapısına sahip birisi belli,düşünce yapısı da aynı çalışıyor. Nispet yapsa ne olur bu adam.
Umarım yeni arkadaşı evlilikten önce fark eder de bir de bu adamla evlenip çocuk yapıp iletişim halinde kalmaktan kurtulur

evet kesin o şekilde gormussundur fotoğrafı, inaniyorum:)
Asla ozellikle rehberde hizlica esinin profiline gitmemissindir.
Gercekten artik kendini bu durumdan kurtarman gerektigini dusunmuyor musun?

Ayrilmisin gitmis, yuzukten sanane, kime verdiğinden sanane mesela?

tekrar söylüyorum, korkunc derecede takintilisin, bu takintin sana daha cok zarar verecek, cocuguna da...

X