Tuhaf bir durum

Üzgünüm bende aynı şeyi yazacağım siz belki kendinize bile itiraf edemiyorsunuz ama bu adamı takip ediyor ve bir şeylerden anlam çıkartıyorsunuz
Bizlik bir şey yok bu sadece sizi üzer
Ama en zorunu yapmış bosanmissiniz gerisi çorap söküğü gibi gelmeliydi bakın adam hayatına neler sokmuş siz halen yüzüğün kivrimi benimkinin aynısı falan diyorsunuz
Hayatimda büyütüp inceledigim bir resim olmadi neden yani Niye?
Ben ölsem ne resmine bakarım ne cismine cidden bakın sizin iyiliğiniz için diyorum adam gülüyor olmali size çünkü neden insan takip edildiğini bilir var anlar
Kızınıza eski eşin sevgilisinden ulaşma saçmalığını hayretle okudum bu bile pasif agresif bir davranış ne münasebet bu adam ortalama 3 ayda bir sevgili değiştirse siz tek tek numaralarını mi alacaksınız
Bize anlatmadiginiz seyler var ki adam sizi kendiyle değil o kadınla muhatap etmeyi seçmiş o ayrı tabii de
Ama yapmayın dik durun gölgenize kurban edin hiç bir mecradan dönüp bakmayin takip etmeyin ne hali varsa görsün

ya kadına ben ulaşmadım kadın kendi telefonundan kendisi aradı. niye kadına ulaşayım ben nasıl okuyorsunuz mesajları?

diğer yazdığınızı da dikkate almıyorum gülüp geçtiğim bir konu gıybetni yapasım vardı hepsi bu buna bu kadar anlam yüklemeyin ben hergün adamın profilinde değilim. çocuğuma ulaşayım nasıl ulaşacaksam ulaşayım yeterki görüşeyim düşüncesindeyim. kadın beni arıyorsa ne diyip sen kapat babası arasın mı diyim?

Kendi hayatiniza bakin size ne onlarin iliskisinden . zamaninda size de yapmis aynisini usenmeden konu aciyorsunuz
gecen konunuzda eski kocaniza takiksiniz diyenleri anlamamistim ama hakli gibi duruyorlar

Kendi hayatiniza bakin size ne onlarin iliskisinden . zamaninda size de yapmis aynisini usenmeden konu aciyorsunuz
gecen konunuzda eski kocaniza takiksiniz diyenleri anlamamistim ama hakli gibi duruyorlar
yani benim yüzüğümü vermiş ben hayatıma bakmıyor oluyorum öyle mı? ne kadar cool kadınlarsınız gerçektn hayretle izliyorum sizin başınıza gelse eminim konusunu dahi etmezsiniz :)
ben eski kocama takık değilim yaptıklarına takığım. arada çok ciddi bir fark var ve ben zaten hayatıma bakıyorum. hayatına bakmayan asıl kendisi benim eskilerimle yenilere elden ele vermesinden belli

iyi de size de eskisinin saatini vermis adam pinti yeniden yuzuk almak istememis.hayir sinir olurum da gidip forumda konu acip iki gun bu konuyu konusmam .adam hayatina bakiyor siz iki gune bir forumda adama dair konu aciyorsunuz

iyi de size de eskisinin saatini vermis adam pinti yeniden yuzuk almak istememis.hayir sinir olurum da gidip forumda konu acip iki gun bu konuyu konusmam .adam hayatina bakiyor siz iki gune bir forumda adama dair konu aciyorsunuz
gıybet yapmak istedim bu şelilde bakın konuya ya bunu dert edecek biri değilim. yapmayın lütfen

Adam sizin yüzüğü verince neden hayatına bakmamış oluyor? Bence tam tersi kafasında tamamen sizi bitirmiş o yüzük demek siz demek değil adam için. Öyle silmiş sizi.
Zaten bir insana takık olunca yaptıklarına da takık olursunuz. Takık olmasanız yaptıkları da hiç umrunuzda olmaz. Adamın fotosunu yakınlaştırıp da aa bu benim yüzüğüm mü diye böyle ayrıntılı bakmanız ne kadar taktığınızı gösteriyor. Şahsen ben boşanmış olsam ve artık hiçbir duygum kalmamış olsa kendi ismim yazılı olan şey verse bile alakam olmaz. Siz hem umrumda değil diyip hem umursuyorsunuz aslında o yüzden tepki alıyorsunuz. Unutamıyorum bana yaptıklarını, şimdi de böyle bir halt yemiş deseniz anlarım sizi. Ama hem gülüp geçiyorum diyip hem başınıza gelse siz gülüp geçer miydiniz demeniz kendinizle çeliştiğinizi gösteriyor zaten.

yaw tamam ya siz haklısınız ben adama takığım aşığım ölüyorum da aşkından sabır yarabbelalemin hepsini okumadım bile yazdığınızın.

Kendiniz demişsiniz zaten her şey baştan sona şaka gibi. En hayırlısı hiç görmemeniz, üzerinde düşünmemeniz. Engelleyin her yerden.

Bu kadının ex kocasına takıntılı olduğunu söylediğimde beni eksiletip banlatanların umarım vicdanı rahattır.

Tabi orda kızı üzerinden yazınca analık hisleriniz kabardı.

Neyse konu sahibi yakında kızı üzerinden yine darlar exi sizi tavlar yine.

Sanki her konudaki kadına takıntılı diyorum da üstüme gelmiştiniz.

Bu kadın takıntılı her konusu ex koca üzerine anlayın artık.

bana takıntılı diyip kendi takıntılı olduğunuzu görmemeniz?

şaka bir yana hayır demedim gerçekten kurtulduğuma şükrediyorum.beni anlamıyorsunuz bu adamın herşeyi niye yaptığını o kadar ezberledim ki.
Herşeyi neden yapılıginj madem biliyorsun konu almazsın. Çünkü senin harekete geçeceğini bir durum bile yok . Sen istiyorsun ki hala seni unutmamis sana inat onunla desin insanlar. Bir insan değersiz gördüğü şey hakkında konuşmaz buraya konu açmaz . Senin tüm konularına baksak hepsi bu adamla ilgili senin hayatın , fikirlerin bu adam etrafinda dönüyor . Onca yıl geçmiş çıkmamış . Aynı yüzüğü başkasına vermek ne demek ben söyleyeyim .
Satıp yenisini alsa bir dünya zarar edecek vereyim demiş . Bu da ne o kadına ne de seninle geçirdiği günlere saygısı olmadigini gösteriyor . Adam belli ki hayatindaki insanları çok önemli bir yere koymuyor . Sana gıcıklık için o fotoğrafi koymuş olsa bile bunun nedeni sadece yine onun kendisiyle ilgili . O küçük egosu bir şekilde kırılmış sana haddini bildirmeye çalışıyor. Sende onun egosunu hala besliyorsun .

gıybet yapmak istedim bu şelilde bakın konuya ya bunu dert edecek biri değilim. yapmayın lütfen
dert etmis gibi duruyorsunuz acikcasi .sizle bu olayin hic alakasi yok sizin dusundugunuz gibi size takintili degil sadece para harcamamis jameya gorsun diye vermemis o yuzugu parasi kiymetli .sizin yanlis yorumladiginiz konu bu

ben onun egosunu beslemek için birşey yapmıyorum ki nasıl besliyorum mesela? bende görüyorum zaten hayatında ki insanları çok önemli bir yere koymadığını beni de zamanında bir yere koymadı ki bir sürü şey yaşattı. ve hayır aşık olunucak sevilecek bir insan değil ben bana değer veren insanları ondan sonra sevmeyi öğrendim merak etmeyin.

dert etmis gibi duruyorsunuz acikcasi .sizle bu olayin hic alakasi yok sizin dusundugunuz gibi size takintili degil sadece para harcamamis jameya gorsun diye vermemis o yuzugu parasi kiymetli .sizin yanlis yorumladiginiz konu bu
parasının kıymetli olduğunu benden daha iyi bilen kimse yoktur 2008 den beri tanıyorum bu adamı. haliyle neyi neden yaptığını da kestirebiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…