Tuhaf bir durum

Benden çok abarttınız bu fotoyu büyütme olayını. Kadının elinde senin yüzüğün olsa sen bakmicaksın yani büyütmiceksin fotoyu 😂
Ben dönüp bakmam tarzım değil

Birde siz bizi yanlış anlıyorsunuz bakın burda sizi hiç tanımayan insanlar olarak size söylüyoruz kabul etmiyorsunuz
Peki sizi tanıyan eşiniz bu takintinizi bilmiyor mu
Biliyor ki beni değil sevgilimi ara diyebiliyor
Biliyor ki o resmi koyuyor ya da koydurtuyor yani bir nevi sizinle oynuyor
Bizim size yazma uyarma çabamız bu yönde
Siz bilirsiniz ben şahsen hiç bir hemcinsim bu duruma düşsün istemem o hadsiz eski eş kendini bir şey sanıyor şimdi unutamadı beni hep takipte diye

Ben dönüp bakmam tarzım değil

Birde siz bizi yanlış anlıyorsunuz bakın burda sizi hiç tanımayan insanlar olarak size söylüyoruz kabul etmiyorsunuz
Peki sizi tanıyan eşiniz bu takintinizi bilmiyor mu
Biliyor ki beni değil sevgilimi ara diyebiliyor
Biliyor ki o resmi koyuyor ya da koydurtuyor yani bir nevi sizinle oynuyor
Bizim size yazma uyarma çabamız bu yönde
Siz bilirsiniz ben şahsen hiç bir hemcinsim bu duruma düşsün istemem o hadsiz eski eş kendini bir şey sanıyor şimdi unutamadı beni hep takipte diye
İyi de ben bir yerden ne takip ediyorum ne bakıyorum. Bende instagramını stalk yaparak görmedim o resmi.
Kadınla beni konuşturması ne alaka anlamadım? Benim onu unutamadığımı sandığı doğru ama o kendi egosundan kaynaklı ben onu unutamadığıma dair hiçbirşey yapmadım aksine yan yana gelirken bile muhattap olmadım. Merhaba dışında tek kelime etmedim her konuşmaya çalıştığında kafamı bile çevirdim. Yanında sevgilimle mesajlaştım. Benim ona ulaşma çabam kızım içindi onu da kendinden değil sevgilisinden ulaştırdı. Sanıyor ki sinirlenicem kna da sinirlenmeyince profil resmi ekleyip bide beni rehberine ekledi. Onun o küçük beyni böyle sindi saçma sapan şeylere çalışıyor amacı beni kışkırtmak çünkü sanıyor ki ben ona aşığım 😅

Benden çok abarttınız bu fotoyu büyütme olayını. Kadının elinde senin yüzüğün olsa sen bakmicaksın yani büyütmiceksin fotoyu 😂
fotoğrafı büyütüp bakmanda bi sakınca yok, olabilir
hatta üzerine 1-2 yakın dostunla maksimum 1 saat bunun gıybetini de yapabilirsin
ama buraya gelip konu açmak, 2 gündür bunun üzerine konuşmak umursamayan insan davranışı değil
bir türlü kabul edemediğin mesela bu.
zihnini meşgul etmemiş olsa buraya konu açmazsın
konuşmalarının, bu konunun içeriğinin hiçbir önemi yok. hakkında olumsuz konuşmak da bi nevi takıntı belirtisidir
bana öyle geliyor ki bu adam hakkında konuşmaktan zevk alıyorsun ve bu adam senin hala gündeminde.
umursamayan insan o fotoyu büyütüp baktığında, amaan salak ya der geçer
sen gelmiş konu açıyorsun, üzerine konuşuyorsun, zihninde büyüyor da büyüyor bu kişi
yapma bunu kendine .

İyi de ben bir yerden ne takip ediyorum ne bakıyorum. Bende instagramını stalk yaparak görmedim o resmi.
Kadınla beni konuşturması ne alaka anlamadım? Benim onu unutamadığımı sandığı doğru ama o kendi egosundan kaynaklı ben onu unutamadığıma dair hiçbirşey yapmadım aksine yan yana gelirken bile muhattap olmadım. Merhaba dışında tek kelime etmedim her konuşmaya çalıştığında kafamı bile çevirdim. Yanında sevgilimle mesajlaştım. Benim ona ulaşma çabam kızım içindi onu da kendinden değil sevgilisinden ulaştırdı. Sanıyor ki sinirlenicem kna da sinirlenmeyince profil resmi ekleyip bide beni rehberine ekledi. Onun o küçük beyni böyle sindi saçma sapan şeylere çalışıyor amacı beni kışkırtmak çünkü sanıyor ki ben ona aşığım 😅
Bak kendinde yazmışsın o da senin onu unutamadığını düşünüyormuş neden acaba neden bak bizde takıntı yaptigini düşünüyoruz sence niye
Parçaları birleştir bence zor değil yaparsın

Nasıl yani şimdi adam sevgilisine aşkm sen şu yüzüklü fotonu wappta pp yapsana orda çok güzel çıkmışsın demiş telefonları kendisi açmamış sevgilisine açtırmış bu sayede sevgilisini sana ekletmiş ve wapp ppsini görmeni sağlamış ve bingo senin eski yüzüğünü ona verdiğini görüp telefonun başında çaresizce senin arayıp onu neden benim eski yüzüğümü ona verdin diye paylamanı beklemiş. Ama sen hiç umursamadığın için içinden kıs kıs gülüp biraz da goygoy dönsün neşemizi bulalım diye burda konu açmışsın. Ben doğru mu anlamışım konuyu.

Adam sizi umursamiyor olabilir mi .Her mesajin sonuna gulucuk koymaniz da garip inanin cok komik bir sey yok ortada .sanirim bizi eglendiginize ikna etmeye calisiyorsunuz

yahu alt tarafı gıybetim geldi ne abarttınız ne cool sunuz sizin başınıza gelse siz çok cool hareket ederdiniz asla konuşmazdınız konusunu tamam :KK70:
İyi de bu gıybet değil ki. Siz istiyorsanız ki biz EVET YAA SİZE NİSPET OLSUN DİYE BİR ŞEYLER YAPIYOR DİYELİM. Verelim coşkuyu. Üstelik çoğu kişi benimle aynı şeyi yazmış. Ortada normal bir durum mu var sizce

X