Tuhaf bir durum

yok canım çok güzel aştım hemde.kendisi aşamamış ki hala birşeyleri gözüme sokmaya çalışıyor.
Hem sizin başınıza gelse hahaha diye güler miydiniz diyip hem güldüm geçtim diyorsunuz çelişki bu. Hem de bakmasaydınız görmezdiniz ayrıca adam sizinle muhattap olmamak için bayağı mesai harcıyor diye biliyorum diğer konularınızdan. Sizi tahrik etmeye çalışıyor olabilir ama bu da sizde işe yarıyor ki yapıyor. Konuyu dillendirmeniz de ister istemez az çok taktığınızı gösteriyor amacına ulaşıyor yani.

şuan ben tahrik olmadım mesela ne yaptım da tahrik oldum? güldüm geçtim. cool değilim elbette şok geçirdim bu kadar da değil diyerek ama bu bende bir üzüntü yaratmadı.

şaka bir yana hayır demedim gerçekten kurtulduğuma şükrediyorum.beni anlamıyorsunuz bu adamın herşeyi niye yaptığını o kadar ezberledim ki.
Sorun zaten halen daha neyi nicin yaptigiyla ilgilendiginiz. Gordugunuz anda gulup gecseydiniz aşmış olurdunuz

Ayy Allah aşkına adamı bırakmıyorsanız da şu KK yakasını bırakın.

Sevgilisiyle evlendiğinde, tekrar cocuk sahibi oldugunda da surekli olarak bunu şundan, onu bundan dolayı yapmistir diye incelerseniz bu yanlizca sizi yıpratır
ya vallahi ben kendim özel olarak arayıp da bakmıyorum. bu yaptığının neden olduğunu biliyorum ama evlensin de istiyorum benim herhangi bir duygum vs kalmadı. duygusal olarak bakmıyorum yaptığı hiçbirşeye. ileride evlenirse de bunu yapmaya devam eder çünkü benle evliyken de yapıyordu yani huyu bu hasta bu adam diye düşünüyorum artık.ben onun yüzünden yıpranmayı bırakalı çok uzun zaman oldu.

Siz evliyken de başkasına göndermeli hareketler mi yapıyordu

hatırlamaz heralde ya çok küçüktü hahahahaah
Valla çocuklar zehir gibiler öyle şeyleri biliyorlar ki fena
Hele bir de kız çocuğu zaten yüzüklere meraklı bakayım edeyim mutlaka diyecektir.. Maalesef böyle erkekler var cidden azımsanmayacak kadar. Sohbet ortamlarında konuşmuştuk erkekler ne var ki yaaa diyerek bunu yapıyorlar

evet onlar kendi aralarında çok önemsemiyorlar dediğin gibi. yok söylemez sanmam öyle birşey söylerse bile o benzetmiştir ben jameyaya tek taş almamıştım bile der

evliyken eski sevgilisiyle beni muhattap ettirmişti, bana kız peşimi bırakmıyor bela oldu başıma diyip sonra sonra anladım ki asıl rahat bırakmayan kendisiymiş.
Ne fırıldak adammış, 40 tane k*hpe bir araya gelse böylesini doğuramaz ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…