Tuhaf bir durum

Onu da yeni eşi düşünsün. Boşver.

O değilde tektaşı bırakman inanılmaz bir acemilik

O değilde tektaşı bırakman inanılmaz bir acemilik
ahahhaha ben tatile gelmiştim. boşanma mevzusu olunca eşyalarımı istediğimde tektaş dışında herşeyi göndermişti. unutmuştum evde yani o dönem elime birşey takmıyordum

Eski kocam 12 yıl boyunca benim taktığım yüzüğü başkasına hediye ediyorsa benim için yok hükmünde biridir artık. (Keşke sizin içinde öyle olsaydı.) Hasta gibi ne yapıcam Allah aşkına onunla mı yatıp kalkıcam? Gencim ben hayat gidiyor. Ne bu tövbe mi edicem bu adamdan sonra birini hayatıma almayacağıma? Neyin yasını tutacağım? O yas tutmuşmu ki? Ayrıca ben boşanabiliceğim bir insanla evlenmek istedim hep bunu da ilerde boşanmamız gereken bir durum olursa iyi bir eş tercihi yapıp yapmadığımı o zaman anlıycam çünkü mutluyken bir birini seviyorken herkes iyi önemli olan ayrıyken görmek. Kimse kimseye evlendik diye zulüm edemez. Anlaşamıyorsak boşanırız kimse kimseyi mağdur etmeden haklarına çökmeden. He eğer bu sizin dediğiniz gibi “cool’luk “sayılıyorsa eğer coolll bir kadın olarak hahaha der geçerim. Gocunmam:)

Nasıl yani yüzüğü sevgilisine söylemen için mi paylaştığını düşünüyorsun. Ee söyleyeceksin kadın kavga çıkaracak ayrılacak amacı bu mu adamın

Nasıl yani yüzüğü sevgilisine söylemen için mi paylaştığını düşünüyorsun. Ee söyleyeceksin kadın kavga çıkaracak ayrılacak amacı bu mu adamın
hayır ayrılmicak bizi huzursuz etmeye çalışıyor gibi göstermeye çalışıcak. senelerdir böyle yapıyor zaten. ben peşinden koşuyorum onu rahat bırakmıyorum gibi göstermeye çalışıyor.

ben tövbe etmedim ki kat kat daha değerli bir insan var hayatımda. sevilip sevdiğim bir ilişkim var siz konuyu çok yalış anladınız. bende zaten oturup ağlamadım benim yüzüğümü verdi diye gülüp geçtim. burda konu açtım diye kafama bunu takıyorum sanmayın.

benim için anca gıybet konusu olabilir bu. yüzüğü inceledim evet eminim siz de incelerdiniz benim yerimde olsaydınız. çok cool herkes
Ben cool değil salağım ne yazık ki. Uzaktan kendi yüzüğümü tanımam. Fotoğraf değiştiğini incelemem unuturum. Bir de üşengecim birini hayatımdan çıkarırsam arkama bakmam geri, uğraşamam. Yük yani sırta. Hadi incelediniz niye konu açıyorsunuz ki boşu boşuna canınız sıkılacak.

sonuçta 2012 den 2020 ye kadar taktığım yüzüğü de hatırlarım ya. o kadar da değil. öylesine gıybet olsun diye açtm.

Adamın yüzüğün göründüğünden haberi bile olmadığına eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…