Tok tutan bir şeyler lazım!

acıktıkca meyve yiyebilirsin özellikle elma tok tutuyor. en azından ben acıktığımda elma ve mandalina yerim iştahımı keser yemek yiyemem. salata öneririm. sınırsız yiyebilirsin özellikle kendin yaparsan daha lezzetli bir hal alıyor.

Kesinlikle bu yoruma katılıyorum yemekten yarım saat önce bir elma yendiğinde iştahı azaltıyor denedim oldu

Bende ufak bir öneride bulunmak istiyorum. Bir kase yoğurdun içine 1 adet orta boy elma doğra ister kabuklu ister kabuksuz. Bunu ye. çok leziz hemde calsiyum ağırlıklı vitamin deposu. Tavsiye ederim arkadaşım.Bu kadar faydalı hem tok tutuyor hemde göbek yağlarını eritiyor.

elma ve suyu aynı anda deneyebilirsin birde elma kurusu var ki resmen şişiyorsun yiyince çokta lezzetli
istediğin kadar ye

arkadaşım ben special k yiyiorum gayet de tok tutuyor tabi zevk meselesi ben hem çikolata ihtiyacımı da karşılasın die çikolatalı olanından kullanıorum sadesi mideyi bayıo. karısık meyvelisi yada çileklisi de var ama hiç birini begenmediğim için denemedim bile sen onlardan da deneyebilirsin yada nesquik :KK70: ama onun kalorisi digerlerine göre dahaaaaa bi yüksek. Birde şu form yada mavi yeşil light var ya onun pirinç patlaklı gibi bi yiyeceği var adını tam hatırlamıorum ama :KK70: yuvarlak 6 tane pirinç patlagı var içinde oda gayet tok tutuyor. Bol Bol da su içersenn su sayesinde yediklerinide yakarsın.

ßildiğimiz gibi suyun yağ protein ve karbonhidrat yakıcı özelliği var...

spor hocamın verdiği tarif, hem metabolizmayı hızlandırıyor hem de içindeki tarçın kan şekerini düzenleyerek açlık hissini engelliyor:

1 elma
1 limon
1 kuru dal tarçin
1 tatli kaşığı tane karabiber
1 tatli kaşığı karanfil
2 veya 3 litre su
Yapılışı: Elma ve limonlar 4 eşit parçaya kabuk ve çekirdekleri ile bir kaba konulur. İçine karabiber, tarçin, karanfil eklenir. 2 veya 3 litre suda kaynatılır. Sonra karışım iyice süzülür ve bir kaba konur.

Kullanılışı: Günde 3 defa öğün sonrasinda sicak olarak içilmesi önerilir.

Bende ufak bir öneride bulunmak istiyorum. Bir kase yoğurdun içine 1 adet orta boy elma doğra ister kabuklu ister kabuksuz. Bunu ye. çok leziz hemde calsiyum ağırlıklı vitamin deposu. Tavsiye ederim arkadaşım.Bu kadar faydalı hem tok tutuyor hemde göbek yağlarını eritiyor.

selam bunu denim ben hergün mü peki yoksa böyle acıktıkçamı canıum saol şimdiden:21::KK24:

spor hocamın verdiği tarif, hem metabolizmayı hızlandırıyor hem de içindeki tarçın kan şekerini düzenleyerek açlık hissini engelliyor:

1 elma
1 limon
1 kuru dal tarçin
1 tatli kaşığı tane karabiber
1 tatli kaşığı karanfil
2 veya 3 litre su
Yapılışı: Elma ve limonlar 4 eşit parçaya kabuk ve çekirdekleri ile bir kaba konulur. İçine karabiber, tarçin, karanfil eklenir. 2 veya 3 litre suda kaynatılır. Sonra karışım iyice süzülür ve bir kaba konur.

Kullanılışı: Günde 3 defa öğün sonrasinda sicak olarak içilmesi önerilir.[/QUOT

ne güzel bir tarif bu böyle teşekkürler:)

Çok acıktığımda ya mısır gevreği süteee..
Ya da elma dilim patates ve biberi fırına veriyorumm ekmeksiz öyle cipsi gibi patateslerii biberleride yanına kahvaltılık bişilerle hüpletiyorum tok tutuyor benii

kızlar konu açılalı baya olmuş ama gene de söliym annem ******** kullanıyo kadın yemek görünce midesi bulanıyo o derece tokluk hissi weriyo. 5 kilo verdi hala dewam ediyo. suan 70 kilo. kendi annem kullanıyo biliyorum nasıl bişey olduğunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar konu açılalı baya olmuş ama gene de söliym annem *************** kullanıyo kadın yemek görünce midesi bulanıyo o derece tokluk hissi weriyo. 5 kilo verdi hala dewam ediyo. suan 70 kilo. kendi annem kullanıyo biliyorum nasıl bişey olduğunu.

canım bi çok diyet denedim ama dayanamaypı bozdum yani yapamıyorum. senin dedğin gerçekten etkiliyse yani tokluk hissi veriysa alıcam bana tan olarak bişey sölermisin :KK43: ihtiyacım var çok lütfen. boyum 1.50 kilom 80 :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
ahh o tok tutan şeylerden banada lazım evde olduğunda neyse ama özellikle işyerinde bazen karnım çok acıkıyor :KK43:bi ara sütün içine karıştırılan gevreklerden yedim ama zayıflamak konusunda yararı olmadı şimdide meyve taşımaya çalışıyorum yada en iyisi benim boğazımı tutmam lazım :26:

Sabah büyükçe bir bardak su içinde eritilmiş 2 çorba kaşığı bal, öğlene kadar tok tutar.

aranızda benim gibi adet olmadan önce deli gibi acıkan hatta hiç doymayan varmı:KK52: ben özellikle adet olmadan 1 hafta önce iştahım çok açılıyor canım sürekli tatlı bişey istiyor aslında bu dönemdeki krizimi sakin atlatabilsem kilo almam sanıyorum:KK37:

tok tutan besınler bır adet yesıl elma bır avuc badem greyfurt bır kase yogurt yagsız patlamıs mısır soda muz salatalık gereksız acıktıgınızda atıstırabılecegınız besınlerdır.

ben şu 1 haftadır öğlen öğünü yerine 5 kaşık müsli içine 4 kuru kayısı veya 1 elma,2-3 tam ceviz , biraz toz tatlandırıcı ve tarçın ekliyorum yarım yağlı sütle.hem tok tutuyor hem güllaç gibi lezzetli.tatlı krizlerine özellikle birebir .tavsiye ederim.

ayrıca bir diyetisyen bir öğün yerine 50 tane çiğ badem yiyebilirsiniz demiş bizim topikte okumştum.bunu bir kere yaptım ama nescafe eşliğinde biraz çiğ badem(10 tane fln) ve leblebi hem beni tatmin ediyor.hem tok tutuyor.nescafe yerine meyve çayı veya çayda içiyorum bazen.çok çerez sever biri olarak bademde ve cevizde buldum kurtuluşu:)))

X