Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Oooo süper benim bu etkiyi yaptırmak istediğim kişilere söylemem lazım. :KK1::KK1::KK1::KK1:

Katılıyorum sana.. Çok önemli bir etki olduğunu düşünüyorum..

Bak bir şey daha vardı, şimdi geldi aklıma..

40 gün ara verdim ya.. Benim trioid nodüllerimin sol tarafta olanları zaten sıfırlanmıştı. Sağ taraftakiler de minicik olmuştu. Ara verdiğim dönemde bu sağ tarafta olan nodüllerin büyümeye başladığını fark ettim.

Buyur buradan yak!:KK14:

Şimdi merakla bekliyorum.. Acaba yine küçülme olacak mı? Eğer bir kere daha küçülürse; bu etkinin Tibet yogası kaynaklı olduğundan %100 emin olacağız..

Bunu da kayıtlara geçirmiş olalım.. İnşallah güzel bir gelişme ile bu kayda şerhimizi düşeriz.. :KK52:

teşekkür ederim :130:

rica ederimmm :)

Çoook teşekkürler. Unuttuğum bazı ayrıntıları hatırlatıyorsun hep. Sakın konuyu bırakma.

ne demek... ben sizlerle beslendim esas... aktivasyon enerjim oldunuz :)

Bayıldım bu mesaja! :KK9: :KK9: :KK9:

Bakış açına kırk bin kere maşallah! :nazar:

Ben seviyorum böyle insanları ya.. Umut dolu, pozitif enerjili.. Kendini klonlatsana sen.. :KK34:

yerim ben siziii :) birbirimizle bu noktaya geldik, artık hepimiz burda olalım, ne kadar çok insana fayda sağlayabilirsek o kadar iyi

40 gün ara verdim ya.. Benim trioid nodüllerimin sol tarafta olanları zaten sıfırlanmıştı. Sağ taraftakiler de minicik olmuştu. Ara verdiğim dönemde bu sağ tarafta olan nodüllerin büyümeye başladığını fark ettim.

Şimdi merakla bekliyorum.. Acaba yine küçülme olacak mı? Eğer bir kere daha küçülürse; bu etkinin Tibet yogası kaynaklı olduğundan %100 emin olacağız..

Bunu da kayıtlara geçirmiş olalım.. İnşallah güzel bir gelişme ile bu kayda şerhimizi düşeriz.. :KK52:

inşallah yine küçülürler yok olurlar sana problem yaşatmazlar... kanıtlayalım da herkese derman olsun bu tibet...
:KK16:

Bende merakla bekliyorum, ama eminim ki yine küçülecek. Çünkü tibet yogasının etkisi. :KK1:

rica ederimmm :)

ne demek... ben sizlerle beslendim esas... aktivasyon enerjim oldunuz :)

yerim ben siziii :) birbirimizle bu noktaya geldik, artık hepimiz burda olalım, ne kadar çok insana fayda sağlayabilirsek o kadar iyi

inşallah yine küçülürler yok olurlar sana problem yaşatmazlar... kanıtlayalım da herkese derman olsun bu tibet...
:KK16:
Katılıyorum sana! :KK9:
Bak kediciğimin istikrarı.. ne yogayı ne de bu topiği bırakmamış olması beni de disipline etmiştir her zaman..
Sonra ben de onun koluna girmiş buldum kendimi..
ve derken sen de aynı istikrarla halaya dahil oldun..
Dilerim halayımız çoğalarak durmadan devam eder.. :nazar:
Bak aklıma ne geldi şimdi.. Fotoğraf çekmeye çalışayım bakalım trioid nodüllerim belli olacak mı? İnşallah olur, zaman içerisinde de öncesi-sonrası yaparım ne güzel olur! :KK76:
Bende merakla bekliyorum, ama eminim ki yine küçülecek. Çünkü tibet yogasının etkisi. :KK1:
Ağzından bal damlamış bal!

Bu arada yoga esnasında büyümüş olan göğüsler küçüldüler.. Son 5 haftada 3 kiloya yakın kilo kaybettim. Sanırım hepsi malum bölgeden.. Onlarda da büyüme olur belki yine diye ümitle bekliyorum.. Yeni bir sütyen aldım. Bir bölümü bol duruyor. Dolarsa net anlamış olacağım büyüme olup olmadığını..

Kızlar.. bu sabah vadiye indim.. Önce sıkı bir yürüyüş sonra kondisyon.
Sonra koşarak bitirecektim ki yahu Püsküüt insanı! dedim.. Yat çimenlere, Allahın bereketli topraklarının üzerine.. Yap yoganı.
Tabii malum pozisyonları daha az görünür kılmak adına bir ağacı siper ettim kendime ve attım kendimi yoganın kollarına.. Maalesef bu hafta 5 tekrar haftam olduğundan çabuk bitti..
Oysa hiç bitmesin istemiştim..

Katılıyorum sana! :KK9:
Bak kediciğimin istikrarı.. ne yogayı ne de bu topiği bırakmamış olması beni de disipline etmiştir her zaman..
Sonra ben de onun koluna girmiş buldum kendimi..
ve derken sen de aynı istikrarla halaya dahil oldun..
Dilerim halayımız çoğalarak durmadan devam eder.. :nazar:
Bak aklıma ne geldi şimdi.. Fotoğraf çekmeye çalışayım bakalım trioid nodüllerim belli olacak mı? İnşallah olur, zaman içerisinde de öncesi-sonrası yaparım ne güzel olur! :KK76:

Ağzından bal damlamış bal!

Bu arada yoga esnasında büyümüş olan göğüsler küçüldüler.. Son 5 haftada 3 kiloya yakın kilo kaybettim. Sanırım hepsi malum bölgeden.. Onlarda da büyüme olur belki yine diye ümitle bekliyorum.. Yeni bir sütyen aldım. Bir bölümü bol duruyor. Dolarsa net anlamış olacağım büyüme olup olmadığını..

Kızlar.. bu sabah vadiye indim.. Önce sıkı bir yürüyüş sonra kondisyon.
Sonra koşarak bitirecektim ki yahu Püsküüt insanı! dedim.. Yat çimenlere, Allahın bereketli topraklarının üzerine.. Yap yoganı.
Tabii malum pozisyonları daha az görünür kılmak adına bir ağacı siper ettim kendime ve attım kendimi yoganın kollarına.. Maalesef bu hafta 5 tekrar haftam olduğundan çabuk bitti..
Oysa hiç bitmesin istemiştim..

Özendim sana, ne güzel yeşilliklerin içindesin.
Eki Görüntüle 738050 Eki Görüntüle 738050 Eki Görüntüle 738050 Eki Görüntüle 738050 Eki Görüntüle 738050

Son düzenleme:
$yoga.gif $yoga.gif $yoga.gif $yoga.gif $yoga.gif $yoga.gif

Şu an merak ettim, konuda kaç kişi yapıyoruz. Ara ara toplayıp yazacağım. :KK1:

Merhaba arkadaşlar,

Haber veremedim bir türlü.. Raporlu dönemim bitti ve başladım yeniden.. 3 tekrarla başladım, bu hafta 5 e geçeceğim.
40 gün aradan sonra yeniden başlayınca enerji konusundaki etkiden bir kere daha emin oldum.
Bu arada eşim de uzun bir süredir 21 tekrarını aksatmadan yapıyor. Daha önce enerji ve rüya görme şeklinde iki olumlu etki yaşamıştı, hatırlarsınız.
İki tane nurtopu gibi etkimiz daha var.
Eşimin yeme düzeni de standarttır. Kilosu da. 81-83 arasında oynar..
Aynı şekilde yemeye devam ettiği halde ve başka da hiçbir spor yapmadığı halde artık 78-80 aralığında kilosu. Sardırdığı için bi'sabah tartılıyor bi'de akşam.. :KK60: O yüzden ben de böyle saçma aralıklar arasında veriyorum kilosunu..
Annesi ve ablası şeker hastası. Eşim de en son baktırdığında risk sınırına yakın çıkmıştı. Şeker hastalarında görülen; uzun süreli aç kalmalarda dildeki uyuşma etkisini o da yaşıyordu. Artık aynı şekilde uzun aralıkta aç da kalsa dilindeki uyuşmanın olmadığını söylüyor.
Şekerini ölçtür dedim ama bekliyoruz işte bir gün inşallah ölçtürecek..
Yani işte böyle herşeyi yarına atan bir adamın 1 gün bile ara vermeden bu yogaya sardırmasını hayretle izlemekteyim, bunu da yeri gelmişken söylemekte fayda var.. :KK34:

hoşgeldin:) ve geçmiş olsun tekrar. ben de bayadır topiğe ugramıyordum ama sanmayın ki bıraktım. hatırlarsanız 21 e ulaşmıştım. devam ettım uzun süre aksatmadan. geçen h. içi üç gün yapmayı unuttum ve 17 ye geri döndüm 19 a geçicem yakında. sadece tibet yapıyorum bazen de yürüyorum ama belimin yanları gitti üste doğru olan taraflar inceldi. canım daha az yemek istiyor önceden sürekli yerdim:) böyle işte..

hoşgeldin:) ve geçmiş olsun tekrar. ben de bayadır topiğe ugramıyordum ama sanmayın ki bıraktım. hatırlarsanız 21 e ulaşmıştım. devam ettım uzun süre aksatmadan. geçen h. içi üç gün yapmayı unuttum ve 17 ye geri döndüm 19 a geçicem yakında. sadece tibet yapıyorum bazen de yürüyorum ama belimin yanları gitti üste doğru olan taraflar inceldi. canım daha az yemek istiyor önceden sürekli yerdim:) böyle işte..

Benim iştah bir açıldı sormayın, ama bu tibet egzersizi ile alakalı değil, benim aç gözlülüğümle alakalı birşey. :KK1:

ha haha haa.. çok tatlı bi mesaj olmuş hoşuma gitti çok:KK52::KK52::KK52:
Teşekkür ederim, bencede çok tatlı. :KK1:

Fazla geriye gidemedim, yazmadığım arkadaşlar varsa kusura bakmasınlar. Belki yazdıklarımdan da çoğu kişi bırakmış olabilir. :)

Püsküüt
aysee35.5
lamar
forAchange
nonaa
violett
DonukPudra
arzu1arzu1
Feronia
llllsevallll
buusem
JUJU
nevel
lost5
_NurteN_
_cedric_
molar
Sweetie88
leneva
kader1042
srma35
kedi83

Son düzenleme:
merhaba kızlarrrrrr... 10 gündür forumu takip edememiştim, ama hep aklımdaydı kızlar ne yapıolar acaba die :KK3: çok güzel paylaşımlar olmuş,hepsini okumaya çalıştımm... şuann iş yerinin orta yerinde yoga yapasım geldi , o derece iştahlandırdınız beni sabah sabahh :KK53: :KK53: :KK53:

merhabalar kızlar
ben bu hareketlerle yaklaşık 5 yıl önce 35 kilo verdim, göğsümde bi yağ bezesi yok oldu ve daha bi sürü olumlu gelişme yaşadım
ancak hiç bırakmamak gerekiyor
ben bi yıl kadar bıraktım ve tüm kiloları geri aldım
yeniden başladım
tam kilolar gitti derken bıraktım ve 8 kilo geri aldım
tabi sadece kilo için kullanmamak lazım
tüm beden dengeye oturuyo ve gerçekten de yaşınızdan küçük gösteriyorsunuz
ben yeniden düzenli yapmaya başladım
burda uygulayan arkadaşları görünce çok memnun oldum
yazasım geldi :)
mutlu haberlerde buluşmak dileğiyle

merhabalar kızlar
ben bu hareketlerle yaklaşık 5 yıl önce 35 kilo verdim, göğsümde bi yağ bezesi yok oldu ve daha bi sürü olumlu gelişme yaşadım
ancak hiç bırakmamak gerekiyor
ben bi yıl kadar bıraktım ve tüm kiloları geri aldım
yeniden başladım
tam kilolar gitti derken bıraktım ve 8 kilo geri aldım
tabi sadece kilo için kullanmamak lazım
tüm beden dengeye oturuyo ve gerçekten de yaşınızdan küçük gösteriyorsunuz
ben yeniden düzenli yapmaya başladım
burda uygulayan arkadaşları görünce çok memnun oldum
yazasım geldi :)
mutlu haberlerde buluşmak dileğiyle

paylasım için tesekkürler. gerçekten çok iyiy oldu,hepimize moral verdin :) azimle devam kızlar bırakmak yok.

X