Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

sen gel yeter ki canım 6 haziranda.zaten bir başlarsan açık falan bırakmazsın sen arada.bu arada söylemeden edemicem bana gittikçe ağır geliyor şu 2. ve 3. hareket:KK17:ama etkilerini duyuncada yapamadan edemiyorum:KK66:) bak violet afeti devran olmazsın diyorum kendime:KK37: afeti devran diyince de bir şey daha geldi aklıma.evlendiğimizin ilk yılında eşim yaşlı bir amcayı hatta dedeyi arabaya almıştı gideceği yere kadar bırakmak için.ya dedesin di mi ne dese beğenirsiniz bu cenneti ikram kim diye soruyor eşime:KK12: eşim ilk başta anlamadı ne dediğini.sonra anladı ama bir şeyde diyemedi yaşlı diye,arabadan inince yaşlı diye alıyorsun arabaya ama söylediğine bak şunun diyor:KK4: yok böyle bir yurdum insanı ya...bir olay daha var komedi yine.üniversitedeyken arkadaşım otobüs beklerken bir ''dede'' kızım şu otobüs geldi mi diye sormuş o da yok gelmedi,derken bizim kızın otobüs gelmiş,dedeye benim otobüsüm gelmiş demiş.dede de ona şu dedeye bir öpücük ver de öyle git demiş:KK53: şaşırmış bu dedeler.neyse konuyu dağıttım birden napim her yaşlıya güven olmuyor:KK66:)
nerde kalmıştık tibette.bendeki hala o miskinlik hali geçmedi,sabah gözümü zor açıyorum gecede uyuyamıyorum,koyun tuvuk ne varsa sayıyorum tilkiler gelip hepsini yiyor yine uyku yok bende.eskiden uykum o kadar hafifti ki şimdi hiçbir şey duymuyorum.tibet bende narkoz etkisi yaptı sanırım:KK43: ve doyduğumu da bilmiyorum,zaten yemeyi seven bir insandım hepten oburiks oldum:131:ne olacak bu violetin hali bilmiyorum:111:
Senin bu dedeler tibet yapıyor herhalde.. hormonlar çalışmaya devam etmiş baksana.. :KK60: :KK60:

violetttcim akşamları kahve-çay içiyor musun? Sigara?
Sigara içiyorsan yatmadan 1 saat önce son olsun..
kahve-çay akşam içme.. Onun yerine bitki çayı iç.. Özelikle de melissa çayı denemeni rica ediyorum.. En azından dene, baktın fayda etmiyor, kaybedeceğin bir şey yok..
Yeme işini de ne kadar kaçırıyorsun bilmiyorum ama geceleri salatalık, yoğurt gibi şeyler atıştır.. Doyurur, şişkinlik yapar.. Abur cubur için de beyaz leblebi.. Şeker yüklenmemesi için meyveyi önermiyorum gece öğünlerinde..
(Ay önermiyorum dedim.. Uzman diyetisten profiteröl doktor Püsküüt)

Selam kızlar nasıl gidiyor egzersizleriniz :)
:KK14: :KK14: :KK14:

O-oo bakıyorum da tibet yogası bensiz yapılmaya devam ediliyor.. İyi vallahi! E insanoğlu işte! :KK60: :KK60:

Az kaldı 6 Hazirana.. O gün 210.000 kere yaparak açığımı kapatmayı hedefliyorum.. :KK14:

Neyse anacım.. Siz devam edin yoganıza.. Ben de sütlü chai çayı içerek uzaktan seyrediyorum sizi..:KK14:
Efendim?
Yo-ooo hiç ama hiç kıskanmıyorum :KK62:

Anneye bak anneye! :nazar:
Biz satırlarca bilgi okuyoruz.. Kadın zaten nirvanada! :KK34:

Düzensizlikler normal.. Zaten çok sağlıklı düşünüyorsun.. Ne zaman doktora gideceğinin farkındasın.. Sevdim bunu.. :nazar:
Buyrun bir anne daha! :KK9: :nazar:
Hem kendine faydalı hem de tibet yogasının pazar payını arttırıyor.. :KK69:

Pardon! kediciğimin annesi hariç! :emir_bebek:
Sahiden de bravo hepsine! :KK9: Ama kedinin annesi hariç.. biliyorum üst satırda da yazdım aynısnı.. yazmak istiyorum hep..
ke-di-nin an-ne-si ha-riç! :KK60: :KK60:

iç ses: sanırım ben sahiden bebeklik günlerime döndüm.. :emir_bebek:

İyi haber! :KK9:

Bak ben bile duygulandım şu anda.. :KK14:
Bravo sana! :KK9: :nazar:

6 haziranda bomba gibi aranızdayım.. tabii pimsiz bir bomba olarak geliyorum.. Malum başlangıç noktam 3! :111:

1. hareketidemi bıraktın. Annem hala inat ediyor, yapmıyor. Yürüyüş yapıyormuş. :KK1: Bu enerji nereden geliyor, sadece 1. harekettenmi acaba.

sen gel yeter ki canım 6 haziranda.zaten bir başlarsan açık falan bırakmazsın sen arada.bu arada söylemeden edemicem bana gittikçe ağır geliyor şu 2. ve 3. hareket:KK17:ama etkilerini duyuncada yapamadan edemiyorum:KK66:) bak violet afeti devran olmazsın diyorum kendime:KK37: afeti devran diyince de bir şey daha geldi aklıma.evlendiğimizin ilk yılında eşim yaşlı bir amcayı hatta dedeyi arabaya almıştı gideceği yere kadar bırakmak için.ya dedesin di mi ne dese beğenirsiniz bu cenneti ikram kim diye soruyor eşime:KK12: eşim ilk başta anlamadı ne dediğini.sonra anladı ama bir şeyde diyemedi yaşlı diye,arabadan inince yaşlı diye alıyorsun arabaya ama söylediğine bak şunun diyor:KK4: yok böyle bir yurdum insanı ya...bir olay daha var komedi yine.üniversitedeyken arkadaşım otobüs beklerken bir ''dede'' kızım şu otobüs geldi mi diye sormuş o da yok gelmedi,derken bizim kızın otobüs gelmiş,dedeye benim otobüsüm gelmiş demiş.dede de ona şu dedeye bir öpücük ver de öyle git demiş:KK53: şaşırmış bu dedeler.neyse konuyu dağıttım birden napim her yaşlıya güven olmuyor:KK66:)
nerde kalmıştık tibette.bendeki hala o miskinlik hali geçmedi,sabah gözümü zor açıyorum gecede uyuyamıyorum,koyun tuvuk ne varsa sayıyorum tilkiler gelip hepsini yiyor yine uyku yok bende.eskiden uykum o kadar hafifti ki şimdi hiçbir şey duymuyorum.tibet bende narkoz etkisi yaptı sanırım:KK43: ve doyduğumu da bilmiyorum,zaten yemeyi seven bir insandım hepten oburiks oldum:131:ne olacak bu violetin hali bilmiyorum:111:

Bende de aynısı 2 ve 4 çok zor geliyor. 2'de özellikle zorlanıyorum. Hareketi bitirdikten sonra her seferinde tühhh keşke püsküüt'ün dediği gibi strech yapsaydım diyorum. :KK9: 4'e gelince bir ağırlık bir ağırlık. 5 en sevdiğim hareketti ama 4'ten sonra nasıl bitireceğim diye düşünüyorum. Ama durmak yok yola devam. 4 gün sonra 1 yılımı dolduruyorum. :KK9::KK9::KK9::KK9: Yemeyi bende çok seviyorum, bu aralar benimde fena oburluğum tuttu. Ne olacak bu kedinin hali. :KK9::KK9::KK9:

Selam kızlar nasıl gidiyor egzersizleriniz :)

Fena değil, devam. Senin nasıl gidiyor. Gelişmeleri bekliyoruz.

Senin bu dedeler tibet yapıyor herhalde.. hormonlar çalışmaya devam etmiş baksana.. :KK60: :KK60:

kahve-çay akşam içme.. Onun yerine bitki çayı iç.. Özelikle de melissa çayı denemeni rica ediyorum.. En azından dene, baktın fayda etmiyor, kaybedeceğin bir şey yok..
Yeme işini de ne kadar kaçırıyorsun bilmiyorum ama geceleri salatalık, yoğurt gibi şeyler atıştır.. Doyurur, şişkinlik yapar.. Abur cubur için de beyaz leblebi.. Şeker yüklenmemesi için meyveyi önermiyorum gece öğünlerinde..

Merhaba, profiteröl dr. Püsküüt hn. hep salatalık hep salatalık, meyve olmuyor, bazen cips, püskevit yemek istiyoruz. Başka ne önerirsiniz. :KK9::KK9::KK9: Bende melisa içeyim bari, duruyor kenarda öylece. Gerçi benim gece uyku sorunum yok, ama sabah zor kalkıyorum. :KK1: Bu ağırlıklada hareketleri yapmam zorlaşıyor. Senin yaptığın gibi biraz dolaşmak, birşeyler yapmak lazım aslında.

her hareketi 9 kez yapıyorum bu hafta yani dördüncü haftamdayım
şuana kadar gece 1 de de eve gelsem aslaaa aksatmadım
(buarada tibeti ben her akşam yatmadan yapıyorum )
bişey oldu bunu sizlerle paylaşmak istedim ........önemlimi önemsizmi olduguna siz karar verin .....
yaşım 34,5 ...........ben bu yaşıma kadar her adetimi 2 pedle bitirmiş bir kızım....bir gün kanamam olup ertesi gün abdest alıyodum.
başkalarına soyleyınce doktora gıtmem gerektıgını......önemli oldugunu soylemişlerdi
doktora gitmedim.........ama içten içe bir korku da vardı bende ........anne olamayacakmıyım acaba diye
bugun bu ayki adet imin 4.günü..........ikinci paket pedi açtım........:)
ben tibet hareketlerini 1 aydır yapıyorum............bununla bi ilgisi olabılırmı ?
yani vücut düzenini normale döndürmek le alakalı ??????????????

**********mutluyum*************

evet canım çay kahve içiyorum ama hep içiyordum bu zamana kadar ve uykuma engel olmadı.melisa çayını da denerim canım tabi burada bulabilirsem küçük bir yer.eskiden o kadar çok bitki çayı ve yeşil çay içerdim ki,herhalde öğrenciydik ya acıktıkça demek ki çay içiyordum:KK37: o zaman metabolizma daha iyi çalışıyordu şimdi ise 3 lü rakamlardayım:KK43: yaşlanmak istemiyorum:KK43: aslında her yaşın kendine göre bir güzelliği var ama kabullenmek zor oluyor yine de.napalim biz de tibet yapıyoruz zamanı geri döndürmek için:))
yeme konusunda hiç dikkat etmiyorum,kilom aşırı değil ama yaş ilerledikçe yemeye daha dikkat etmek gerekiyor sonuçta.
canım benim çok güzel bilgiler veriyorsun,en az bir diyetisyen kadar:nazar: bugüne kadar bizden yardımlarını,bilgilerini esirgemeyen püsküüte kocaman bir alkış:KK19::KK9::119::119:

1. hareketidemi bıraktın. Annem hala inat ediyor, yapmıyor. Yürüyüş yapıyormuş. :KK1: Bu enerji nereden geliyor, sadece 1. harekettenmi acaba.

Bende de aynısı 2 ve 4 çok zor geliyor. 2'de özellikle zorlanıyorum. Hareketi bitirdikten sonra her seferinde tühhh keşke püsküüt'ün dediği gibi strech yapsaydım diyorum. :KK9: 4'e gelince bir ağırlık bir ağırlık. 5 en sevdiğim hareketti ama 4'ten sonra nasıl bitireceğim diye düşünüyorum. Ama durmak yok yola devam. 4 gün sonra 1 yılımı dolduruyorum. :KK9::KK9::KK9::KK9: Yemeyi bende çok seviyorum, bu aralar benimde fena oburluğum tuttu. Ne olacak bu kedinin hali. :KK9::KK9::KK9:

Merhaba, profiteröl dr. Püsküüt hn. hep salatalık hep salatalık, meyve olmuyor, bazen cips, püskevit yemek istiyoruz. Başka ne önerirsiniz. :KK9::KK9::KK9: Bende melisa içeyim bari, duruyor kenarda öylece. Gerçi benim gece uyku sorunum yok, ama sabah zor kalkıyorum. :KK1: Bu ağırlıklada hareketleri yapmam zorlaşıyor. Senin yaptığın gibi biraz dolaşmak, birşeyler yapmak lazım aslında.

maşallah canım 1 yılı doldurmak hayal gibi benim için:)) bazen hareketlerin alternatifleri var ya onları mı yapsam diye düşünmüyor değilim:KK34: kedicim biz böyle yemeye devam edersek yazın ne yapacağız:KK31: artık kardeşim benimle tam dalga geçer.denizde bir balina gördüm sanki diyip duruyordu velet:125:

bişey oldu bunu sizlerle paylaşmak istedim ........önemlimi önemsizmi olduguna siz karar verin .....
yaşım 34,5 ...........ben bu yaşıma kadar her adetimi 2 pedle bitirmiş bir kızım....bir gün kanamam olup ertesi gün abdest alıyodum.
başkalarına soyleyınce doktora gıtmem gerektıgını......önemli oldugunu soylemişlerdi
doktora gitmedim.........ama içten içe bir korku da vardı bende ........anne olamayacakmıyım acaba diye
ben tibet hareketlerini 1 aydır yapıyorum............bununla bi ilgisi olabılırmı ?

sen yine de doktora danış ama normale dönmüş olabilir..
belki sebebi kistti ya da başka bir şey, sen ipleri sağlam tut ve mutlu olmaya devam et :)

ayrıcaa violet ah o iştah olur ahhhh :KK1:

hiç giremiyorum buraya ben artık :KK43: sınavdır iştir güçtür kaynatıyorsunuz burda bensiz çok ayıp, özlemediniz mi hiç :KK43: :KK1:

bir şey daha ekleyip gidiyorum buralardannnnnn;
annecimin de adet döneminde bile aynı hareketlere devam etmesine rağmen kanaması kesilmek yerine artıyor...
ben ilk günümde hareketleri yapmıyorum düzenim değişecek diye korkuma, bu normal mi diye soracaktım ki arzu da benzer bir şey söylemişşş...

belki sebebi kistti ya da başka bir şey, sen ipleri sağlam tut ve mutlu olmaya devam et :)

hiç giremiyorum buraya ben artık :KK43: sınavdır iştir güçtür kaynatıyorsunuz burda bensiz çok ayıp, özlemediniz mi hiç :KK43: :KK1:

annecimin de adet döneminde bile aynı hareketlere devam etmesine rağmen kanaması kesilmek yerine artıyor...
ben ilk günümde hareketleri yapmıyorum düzenim değişecek diye korkuma, bu normal mi diye soracaktım ki arzu da benzer bir şey söylemişşş...

canım ben regl döneminde alternatif hareketleri yapıyorum,reglimin ilk günü de dahil ama bu sefer ki reglim de ilk gün yapacak gücüm yoktu o yüzden yapmadım:KK50:

Hayır bırakır mıyım hiç? Bir tek onu yapabiliyorum zaten.. 21 kere dönüyorum, günlük sporum bitiyor.. :KK14:

Ayyy son zamanlarda takıldığım, keşfettiğim 3 yeni tat var. Hemen aktarıyorum efem..
1- Karışık meyve doğra. Yoğurdu limonla sulandır. Dök üstüne.. Serp tarçını.. Ekle bir kaç kuruyemiş.. ya da müsli.
2- Yeşil salata, kırmızı biber doğra, lor peyniri ile mıncıkla.. ama lorun markası önemli.. tahsi... boşluğu doldur işte.
3- Mor marul, meksika fasulyesi, taze soğan, didiklenmiş tavuk göğüs, sızma, sumak

Afiyet olsun efem.. :KK56:

Neticede hormon üretiminin düzene girdiği iddiası var.. İlintili olabilir.
"Olan" dan çıkıp "olması gerekene" ulaşılan bir yolculuk olduğunu düşünüyorum tibet yogasının..

evet canım çay kahve içiyorum ama hep içiyordum bu zamana kadar ve uykuma engel olmadı.melisa çayını da denerim canım tabi burada bulabilirsem küçük bir yer.eskiden o kadar çok bitki çayı ve yeşil çay içerdim ki,herhalde öğrenciydik ya acıktıkça demek ki çay içiyordum:KK37: o zaman metabolizma daha iyi çalışıyordu şimdi ise 3 lü rakamlardayım:KK43: yaşlanmak istemiyorum:KK43: aslında her yaşın kendine göre bir güzelliği var ama kabullenmek zor oluyor yine de.napalim biz de tibet yapıyoruz zamanı geri döndürmek için:))
yeme konusunda hiç dikkat etmiyorum,kilom aşırı değil ama yaş ilerledikçe yemeye daha dikkat etmek gerekiyor sonuçta.
canım benim çok güzel bilgiler veriyorsun,en az bir diyetisyen kadar:nazar: bugüne kadar bizden yardımlarını,bilgilerini esirgemeyen püsküüte kocaman bir alkış:KK19::KK9::119::119:
Bu zamana kadar olmamıştır ama beden her gün değişiyor.. Sen yine de dene lütfen.. Bircik tekcik güncük içmecik sadecik. Baktın etkisi olmadı sadece melissa önerimi denersin..
Ay utandım ben şimdi.. :KK17:
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.. :KK71: Ne mutlu bana..
maşallah canım 1 yılı doldurmak hayal gibi benim için:)) bazen hareketlerin alternatifleri var ya onları mı yapsam diye düşünmüyor değilim:KK34: kedicim biz böyle yemeye devam edersek yazın ne yapacağız:KK31: artık kardeşim benimle tam dalga geçer.denizde bir balina gördüm sanki diyip duruyordu velet:125:
:KK60: :KK60: Kardeşin de az şaklaban değilmiş hani.. Ham yapar seni o balina ona göre, diyesim geldi.. :KK60:

Özlemezler anacım.. beni de özlemediler boşver sen.. Bak bensiz yapmaya devam ediyorlar yogayı.. Bu kadar işte! :KK14:

ben 3 buçuk aydır yapıyorum ama sıkılmaya başladım :KK43:(((
Ben bu mesajı okumadım, görmedim.. Ama yine de nedense içimden dil çıkartmak geldi.. :63:

Hayır bırakır mıyım hiç? Bir tek onu yapabiliyorum zaten.. 21 kere dönüyorum, günlük sporum bitiyor.. :KK14:

Ayyy son zamanlarda takıldığım, keşfettiğim 3 yeni tat var. Hemen aktarıyorum efem..
1- Karışık meyve doğra. Yoğurdu limonla sulandır. Dök üstüne.. Serp tarçını.. Ekle bir kaç kuruyemiş.. ya da müsli.
2- Yeşil salata, kırmızı biber doğra, lor peyniri ile mıncıkla.. ama lorun markası önemli.. tahsi... boşluğu doldur işte.
3- Mor marul, meksika fasulyesi, taze soğan, didiklenmiş tavuk göğüs, sızma, sumak

canım ne güzel tarifler vermişsin sen öyle,karnım mı acıkıyor ne:KK53: ah o müsliyi az aramadım yaşadığım yerde ama yok:KK50: filtre kahve bile yok:KK31: o yok bu yok hiç bişi yok:111:

Çok güzel, hormonlara etki ediyor hareketler ondan etkisi olabilir ama sen yinede doktora da git.

Neden hayalmiş, biz bu hareketleri ömür boyu yapacağız. :KK9: Dinç ve sağlıklı kişiler olarak geçirecegiz. :KK1: Hareketler sayesinde çok kilo almıyorum aslında ama abartılı yiyince 1 kilo bazen 1,5 kilo fazladan oluyor. :KK9: Birazcık dikkat etsem sadece akşam yediklerime dikkat etsem ıvır zıvır, cips, bisküvi tarzı yemesem yada abartmadan yesem hemen kilo veriyorum. Hareketler sayesindede inşallah bu etkim yaş ilerledikçe azalmayacak. Çünkü normal hızda kalacak. Kardeşin abartmış, kulaklarını çek. :KK9:

Bundada demekki kişiden kişiye etkisi değişiyor. Kimisinde kesiliyor, kimisinde hiçbir etki olmuyor. Kimisinde de artıyor.

ben 3 buçuk aydır yapıyorum ama sıkılmaya başladım :KK43:(((

Biraz etkilerini oku tekrardan ve bu kadar uzun süre yapmışsın bırakırsan yazık olur.

Dr. Osman Müftüoğlu meyveleri bütün yemelisiniz diyordu. :KK1: Ama seninde tarif çok güzelmiş, denemeliyim. Tarçını görünce zaten. :KK1:

Neticede hormon üretiminin düzene girdiği iddiası var.. İlintili olabilir.
"Olan" dan çıkıp "olması gerekene" ulaşılan bir yolculuk olduğunu düşünüyorum tibet yogasının..

Bu zamana kadar olmamıştır ama beden her gün değişiyor.. Sen yine de dene lütfen.. Bircik tekcik güncük içmecik sadecik. Baktın etkisi olmadı sadece melissa önerimi denersin..
Ay utandım ben şimdi.. :KK17:
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim.. :KK71: Ne mutlu bana..

:KK60: :KK60: Kardeşin de az şaklaban değilmiş hani.. Ham yapar seni o balina ona göre, diyesim geldi.. :KK60:

Özlemezler anacım.. beni de özlemediler boşver sen.. Bak bensiz yapmaya devam ediyorlar yogayı.. Bu kadar işte! :KK14:

Ben bu mesajı okumadım, görmedim.. Ama yine de nedense içimden dil çıkartmak geldi.. :63:

Eki Görüntüle 718417 Eki Görüntüle 718417 Eki Görüntüle 718417 Eki Görüntüle 718417 Eki Görüntüle 718417 Eki Görüntüle 718417

hmmmmmh mamalar leziz...
ben tibetle birlikte akşam yemeğinde ekmeği kesip 4kilo verdim bu arada :KK12:

alıntı yapmadım unutmuşum ama olumsuz düşünürsen ya da iyiliğe kendini açmazsan, yeniliğe izin vermezsen olmaz be canım zaten...
yoga bu...
önce olumlu her şeye izin vermekle başlar, sonra yogayı sevmekle...
hadi çabala biraz :)

hmmmmmh mamalar leziz...
ben tibetle birlikte akşam yemeğinde ekmeği kesip 4kilo verdim bu arada :KK12:

alıntı yapmadım unutmuşum ama olumsuz düşünürsen ya da iyiliğe kendini açmazsan, yeniliğe izin vermezsen olmaz be canım zaten...
yoga bu...
önce olumlu her şeye izin vermekle başlar, sonra yogayı sevmekle...
hadi çabala biraz :)

Küçücük bir dokunuş ne mucizeler yaratıyor.. :nazar:
Ekmeğin kendisini küçük gördüğümden değil maşallah kalori bombası.. ama hareketin kendisi küçük.. bak dene misal.. ekmek dilimi duruyor tabağın kenarında tam lüplemek üzeresin ki dilimi alıp masanın en şişmanının tabağının yanına itiyorsun.. işte buyrun küçük hareket.
Bu arada tebrikler.. :KK9: :nazar:

Diğer sözlerine de ayakta alkış! :KK9: :KK9:

Hiç hoşlanmıyorum olumsuz insanlardan.. hatta olumsuz konuları konuşanlardan bile.. kulağıma ekmek.. ay pardon az önce ittik ya ekmeği aklımda kalmış:KK33:..
neydi.. hah kulağıma pamuk tıkıyodum.. da konu dağıldı.. açım ben tabii..

içinden ekmek geçen bir cümle bile dağıtır bu saatte adamı.. bi'de yesem neler olacak kim bilir..?

Neyse.. olumlu düşün.. olumlu olsun.. ohm.. ohm.. ohm..
:KK56:

Merhaba arkadaslar,adim Nazan.Uzun zamandir siteye üye oldugum halde bir türlü forumlara katilmak kismet olmamisti.gecenlerde gooogle da arama yaparken sizin bu forumunuzu buldum ve bircok sayfayi okudum.Gecen haftadan beri bende yapiyorum yoga.dün 5.tekraralara basladim hatta.Daha cok yeni gerci ama genede degisiklik var mi diye kendimi dinliyorum sürekli :) bendeki tek degisiklik asiri derecede sinirliyim,yok böyle birsey.ya sadece bir tesadüf yada tibetin bana yan etkisi bu :)
Ya birde arkadaslar ilk hareketi nasil basariyorsunuz?özelliklede 21.tekrarinda olanlar,ben hayal bile edemiyorum,basim cok kötü dönüyor benim.var mi bana vereceginiz tavsiyeler?

sevgiler

selam kızlar :130:
biz de bu sabah annemle başladık. itiraf etmeliyim zorlandım biraz.
siz ne kadar yaptıktan sonra etkisini görmeye başladınız?

arkadaşım :

sanmakı yazmıyorum tibetı bıraktım........hergun yazan çizen varmı dıye bu sayfayı takıp edıyorum.
beni hatırladınmı bılmıyorum............şuan 13 deyım.........yanı 4 hafta sonra 21 i yapacak duruma gelıcem.
belkı vaktını alıyorum ama kendımle ılgılı olanları olmayanları paylaşmak istıyorum :KK43:
sinirim geçer dıye dusunmustum ama gergınlık ve tahammülsüzlük devam edıyor :KK43:
sabahları zınk dıye uyanırım dıye dusunuyordum ama hala yataga yapışıyorum :KK43:
adetım ilkinde çok güzel geçti bakalım ikinciside oyle olacaksa bunu tibete bağlicam. bu konuda şuan yorum yapamam.
bunlar olumsuz durumlar.
geleyım olumlu durumlara:
*artık üşengeç olmadıgımı farkettım ......su içmeye bıle ayaga kalkmazdım.şimdi hop dıye kalkıyorum. :)
*kilo verdım ........karın bölgem (göbek) yan yattıgım zaman sarkardı :)..........şimdi sarkmıyor....daha fit :)
*boyun fıtıgından şüphelenen doktorlarım bu bölgede düzelme gördü...........hatta geçti gitti

ne dersin bu tabloya ?
yani olumsuz olan o ıkı şey için başlamıştım zaten tibete ..........
sence ?

Merhaba arkadaslar,adim Nazan.Uzun zamandir siteye üye oldugum halde bir türlü forumlara katilmak kismet olmamisti.gecenlerde gooogle da arama yaparken sizin bu forumunuzu buldum ve bircok sayfayi okudum.Gecen haftadan beri bende yapiyorum yoga.dün 5.tekraralara basladim hatta.Daha cok yeni gerci ama genede degisiklik var mi diye kendimi dinliyorum sürekli :) bendeki tek degisiklik asiri derecede sinirliyim,yok böyle birsey.ya sadece bir tesadüf yada tibetin bana yan etkisi bu :)
Ya birde arkadaslar ilk hareketi nasil basariyorsunuz?özelliklede 21.tekrarinda olanlar,ben hayal bile edemiyorum,basim cok kötü dönüyor benim.var mi bana vereceginiz tavsiyeler?

sevgiler

Hoşgeldin. :)))

1. harekette eğer güçlük çekerseniz.
Kendi etrafınızda yavaş bir şekilde dönerek başlayın ve bitirin.
Baş dönmesi ile ilgili bir sorununuz varsa, kendinize birince noktaya ek olarak üç tane daha odak noktası seçin. Yerde ayağınızın altında olduğunu düşündüğünüz saatin 12, 3, 6 veya 9 noktalarına gelecek şekilde odak noktaları belirleyin. Her bir noktada bakacağınız belirli bir şey olsun; bir pencere, bir lamba, bir eşya veya bir resim. Bu noktalardan hangisine bakıyorsanız, o an için gözlerinizi o obje üzerinde odaklayın. Avuç içlerinizin yere doğru baktığından emin olun, bu da baş dönmesini önlemeye yardım eder.

Kendi etrafınızda dönmeyi bitirdiğiniz zaman, yeniden denge kazanabilmek için ayaklarınızı omuz genişliğinizde açık tutun. Avuç içlerinizi göğsünüzün üzerine koyun ve aşağıya baş parmaklarınıza bakın. Baş dönmesi hafifleyene kadar bu pozisyonda kalın.

X