Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

tebrik ederimmm :KK19:
darısı başıma :KK12:

ücretler maalesef cidden uçuk...
teyzem de meraklıdır reikiye, ilk uyumlamayı almak için 2000tl'ye anlaşmış...
yani kimisine çok gelir kimisine az da, şu ara benim için çoookkk yüksek bir mebla :KK1:

Neyyy :KK53::KK53::KK53::KK53: Birde sadece ilk derece. :KK1: Ben sadece tibetimle devam edeyim. :KK9:

Son düzenleme:
araştırdım ben de hemen hemen o fiyatlara ulaştım, sen de bir ara kurcukla bakalım varsa uygunu alırız hep bir :KK1:
grup indirimi yaptırırız belki :KK1::KK1:

merhabalar;

ben tibet hareketlerinin henüz 4. günündeyim yani yeni başladım.. bu sabah idrar rengim kıpkırmızıydı, sonrakinde düzeldi..hani

koyulaşıyor diyordunuz ama bu şekilde kırmızılık yaşayanınız oldumu acaba**

kızlar tibet hareketlerinde el bileklerine çok yük bindiği için güçsüz olan bileklerim devamlı ağrıyordu.. dün anneme gittiğimde yap bakalım hareketleri nası yapıyosun bakiim dedim ve başladı annem yapmaya :KK1: 4 ve 5. hareketleri ellerini yumruk yapıp yaptı, dedim anne naapıosun? bileklerim ağrıo evladım böyle hiç ağrımıyor dedi, dur bakiim bide ben yapayım dedim bide ne göreyim :KK52: gerçekten de bileklerimde hiçbir zorlama hissetmedimmm ben bundan sonra böyle yapmayı düşünüyorum.. bilekleri zorlanan varsa ellerini yumruk yaparak deneyebilirler, tibetin etkisini azaltmaz inşallah :KK53:

Son düzenleme:
kızlar tibet hareketlerinde el bileklerine çok yük bindiği için güçsüz olan bileklerim devamlı ağrıyordu.. dün anneme gittiğimde yap bakalım hareketleri nası yapıyosun bakiim dedim ve başladı annem yapmaya :KK1: 4 ve 5. hareketleri ellerini yumruk yapıp yaptı, dedim anne naapıosun? bileklerim ağrıo evladım böyle hiç ağrımıyor dedi, dur bakiim bide ben yapayım dedim bide ne göreyim :KK52: gerçekten de bileklerimde hiçbir zorlama hissetmedimmm ben bundan sonra böyle yapmayı düşünüyorum.. bilekleri zorlanan varsa ellerini yumruk yaparak deneyebilirler, tibetin etkisini azaltmaz inşallah :KK53:

yok canım azaltmıyor merak etme, 2. kitapta 4 ve 5. hareketlerde bilekleriniz zorlanıyorsa yumruk yapabilirsiniz diyordu ben de 4.harekette yumruk yaparak yapıyorum:KK66:

minik bir aradan sonra merheba kızlarr

aralarda fire verdiğim için biraz geriye gittim ve 13. tekrardayım ve 1 hafta daha yapmayı dusunuyorum..reglim tibete basladıgımdan beri düzenseizz..

ilk ay gec ve 3 gun oldum(noramlde 1 haftayı bulur)..daha sonra 1,5 ay sonra oldum ve yıne 3 gun.. sanırım hormonllarla alakalı..eger 1 ay daha devam ederse dr gidicem..

ama daha önemlisi annem hiç bırakmadı...mesela 9 da zorlandıgında 1 hafta daha yaptı..normalde geniş kalcalı olan annemin kalcası darasldı vucuduyla orantılı oldu..herkes anneme ne kadr zayıfladıgını durusunun duzeldiğini gençleştigini söylüyor..basta bızımle dalga gecenler suan tibete nasıl baslarım diye bilgi alıyorlar..
tiebete devammmm:KK6::KK6::KK6:

merhabalar;

ben tibet hareketlerinin henüz 4. günündeyim yani yeni başladım.. bu sabah idrar rengim kıpkırmızıydı, sonrakinde düzeldi..hani

canım idrarı koyulaşanları biliyorum ama kırmızılık derecesinde olanı duymamıştım açıkçası. sadece 1 gün sürüp düzeldiğini söylemişsin.. bence 1 gün daha dikkat et devam edecek mi? devam ederse eğer doktora git kesinlikle... kediyle püsküüt cevap atacaktır konuyla alakalı... onlar daha iyi bilirler sevgiler....

aralarda fire verdiğim için biraz geriye gittim ve 13. tekrardayım ve 1 hafta daha yapmayı dusunuyorum..reglim tibete basladıgımdan beri düzenseizz..

ilk ay gec ve 3 gun oldum(noramlde 1 haftayı bulur)..daha sonra 1,5 ay sonra oldum ve yıne 3 gun.. sanırım hormonllarla alakalı..eger 1 ay daha devam ederse dr gidicem..

ama daha önemlisi annem hiç bırakmadı...mesela 9 da zorlandıgında 1 hafta daha yaptı..normalde geniş kalcalı olan annemin kalcası darasldı vucuduyla orantılı oldu..herkes anneme ne kadr zayıfladıgını durusunun duzeldiğini gençleştigini söylüyor..basta bızımle dalga gecenler suan tibete nasıl baslarım diye bilgi alıyorlar..
annelerimis bizden daha azimliler sanırım :KK1: hey maşallah onlaraaa :KK16: inşallah hiç bırakmazlar ve tabi bizde....

canım idrarı koyulaşanları biliyorum ama kırmızılık derecesinde olanı duymamıştım açıkçası. sadece 1 gün sürüp düzeldiğini söylemişsin.. bence 1 gün daha dikkat et devam edecek mi? devam ederse eğer doktora git kesinlikle... kediyle püsküüt cevap atacaktır konuyla alakalı... onlar daha iyi bilirler sevgiler....

teşekkrler ilgin için..bütün gün sürmedi sadece sabah ilk idrar kırmızıydı..aslında ilk görüşte benide korkuttu ama sonrakiler normale

dönünce rahatladım:) kesinlikle tibetle alakalı olmalı, çünkü daa önce hiç başıma gelmemişti..

teşekkrler ilgin için..bütün gün sürmedi sadece sabah ilk idrar kırmızıydı..aslında ilk görüşte benide korkuttu ama sonrakiler normale

dönünce rahatladım:) kesinlikle tibetle alakalı olmalı, çünkü daa önce hiç başıma gelmemişti..

ohh çok şükür canım normale dönmesine çok sevindim :KK16: azimle yapmaya devam edelim, bana da bu aralar buradaki olumlu etkileri okuyunca bi azim geldi, dün gece uykusuzluktan yorgun düşüp yatağa yatmama rağmen yinede kalkıp yogamı yaptım gözlerim yaşardı resmen azmim karşısında :KK53:

merhabalar;

Hoşgeldin. Kırmızılık değilde kahveye yakın bir renk oldu. 1 gün oldu ve kötü bir koku oluyor.

Maaşallah, annen bizim kitapta okuyup öğrendiklerimizi kendisi çözmüş. Hatta ben kitaptaki bu bilgiyi unutmuşum bile. :KK1: Tekrar okumam gerekecek. Bilek egzersizlerinin fotoğraflarınıda paylaşmıştım onlarıda uygulayabilirsiniz.

ohh çok şükür canım normale dönmesine çok sevindim :KK16: azimle yapmaya devam edelim, bana da bu aralar buradaki olumlu etkileri okuyunca bi azim geldi, dün gece uykusuzluktan yorgun düşüp yatağa yatmama rağmen yinede kalkıp yogamı yaptım gözlerim yaşardı resmen azmim karşısında :KK53:

Maaşallah. $12.gif $12.gif $12.gif $12.gif $12.gif

bütün yorumları üşenmeden okuyorum ama sormak için son sayfaya gelmeyi bekleyemicem :130:
ben de başlamayı düşünüyorum kızlar ama şu anda reglim. biri yazmış sanırım 3 gün oldum sonra kesildi diye.
şimdi mi başlasam yoksa bitince mi?

bütün yorumları üşenmeden okuyorum ama sormak için son sayfaya gelmeyi bekleyemicem :130:
ben de başlamayı düşünüyorum kızlar ama şu anda reglim. biri yazmış sanırım 3 gün oldum sonra kesildi diye.

bence bitince başla..benim tibetle eş zamanlı reglim de düzensizlik ve azalma oldu..belki tesadüftür takip ediyorumm:KK51:

Hoşgeldin. :KK70:
Regl'inin 4. gününde de başlayabilirsin, bitincede başlayabilirsin. Regl'in ilk 3 günü dikkat etmek gerekiyor ve
regl döneminde sadece 2. ve 4. hareketlere dikkat etmek gerekiyor. Onun yerinede yapılabilecek hareketleri vermiştim. Linkini veriyorum. :)

2 ve 4 yerine
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-91.html

Hoşgeldin. :KK70:
Regl'inin 4. gününde de başlayabilirsin, bitincede başlayabilirsin. Regl'in ilk 3 günü dikkat etmek gerekiyor ve
regl döneminde sadece 2. ve 4. hareketlere dikkat etmek gerekiyor. Onun yerinede yapılabilecek hareketleri vermiştim. Linkini veriyorum. :)

2 ve 4 yerine
http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/169075-tibetin-genclik-pinari-5-hareket-91.html

hoşbuldum :130:
sanıeım daha gelmedim o sayfaya hemen bakıyorum. teşekkür ederim :)

O-oo bakıyorum da tibet yogası bensiz yapılmaya devam ediliyor.. İyi vallahi! E insanoğlu işte! :KK60: :KK60:

Az kaldı 6 Hazirana.. O gün 210.000 kere yaparak açığımı kapatmayı hedefliyorum.. :KK14:

Neyse anacım.. Siz devam edin yoganıza.. Ben de sütlü chai çayı içerek uzaktan seyrediyorum sizi..:KK14:
Efendim?
Yo-ooo hiç ama hiç kıskanmıyorum :KK62:

Anneye bak anneye! :nazar:
Biz satırlarca bilgi okuyoruz.. Kadın zaten nirvanada! :KK34:

Düzensizlikler normal.. Zaten çok sağlıklı düşünüyorsun.. Ne zaman doktora gideceğinin farkındasın.. Sevdim bunu.. :nazar:
Buyrun bir anne daha! :KK9: :nazar:
Hem kendine faydalı hem de tibet yogasının pazar payını arttırıyor.. :KK69:

annelerimis bizden daha azimliler sanırım :KK1: hey maşallah onlaraaa :KK16: inşallah hiç bırakmazlar ve tabi bizde....
Pardon! kediciğimin annesi hariç! :emir_bebek:
Sahiden de bravo hepsine! :KK9: Ama kedinin annesi hariç.. biliyorum üst satırda da yazdım aynısnı.. yazmak istiyorum hep..
ke-di-nin an-ne-si ha-riç! :KK60: :KK60:

iç ses: sanırım ben sahiden bebeklik günlerime döndüm.. :emir_bebek:

İyi haber! :KK9:

Bak ben bile duygulandım şu anda.. :KK14:
Bravo sana! :KK9: :nazar:

6 haziranda bomba gibi aranızdayım.. tabii pimsiz bir bomba olarak geliyorum.. Malum başlangıç noktam 3! :111:

O-oo bakıyorum da tibet yogası bensiz yapılmaya devam ediliyor.. İyi vallahi! E insanoğlu işte! :KK60: :KK60:

Az kaldı 6 Hazirana.. O gün 210.000 kere yaparak açığımı kapatmayı hedefliyorum.. :KK14:

Neyse anacım.. Siz devam edin yoganıza.. Ben de sütlü chai çayı içerek uzaktan seyrediyorum sizi..:KK14:
Efendim?
Yo-ooo hiç ama hiç kıskanmıyorum :KK62:

Anneye bak anneye! :nazar:
Biz satırlarca bilgi okuyoruz.. Kadın zaten nirvanada! :KK34:

Düzensizlikler normal.. Zaten çok sağlıklı düşünüyorsun.. Ne zaman doktora gideceğinin farkındasın.. Sevdim bunu.. :nazar:
Buyrun bir anne daha! :KK9: :nazar:
Hem kendine faydalı hem de tibet yogasının pazar payını arttırıyor.. :KK69:

Pardon! kediciğimin annesi hariç! :emir_bebek:
Sahiden de bravo hepsine! :KK9: Ama kedinin annesi hariç.. biliyorum üst satırda da yazdım aynısnı.. yazmak istiyorum hep..
ke-di-nin an-ne-si ha-riç! :KK60: :KK60:

iç ses: sanırım ben sahiden bebeklik günlerime döndüm.. :emir_bebek:

İyi haber! :KK9:

Bak ben bile duygulandım şu anda.. :KK14:
Bravo sana! :KK9: :nazar:

6 haziranda bomba gibi aranızdayım.. tabii pimsiz bir bomba olarak geliyorum.. Malum başlangıç noktam 3! :111:
sen gel yeter ki canım 6 haziranda.zaten bir başlarsan açık falan bırakmazsın sen arada.bu arada söylemeden edemicem bana gittikçe ağır geliyor şu 2. ve 3. hareket:KK17:ama etkilerini duyuncada yapamadan edemiyorum:KK66:) bak violet afeti devran olmazsın diyorum kendime:KK37: afeti devran diyince de bir şey daha geldi aklıma.evlendiğimizin ilk yılında eşim yaşlı bir amcayı hatta dedeyi arabaya almıştı gideceği yere kadar bırakmak için.ya dedesin di mi ne dese beğenirsiniz bu cenneti ikram kim diye soruyor eşime:KK12: eşim ilk başta anlamadı ne dediğini.sonra anladı ama bir şeyde diyemedi yaşlı diye,arabadan inince yaşlı diye alıyorsun arabaya ama söylediğine bak şunun diyor:KK4: yok böyle bir yurdum insanı ya...bir olay daha var komedi yine.üniversitedeyken arkadaşım otobüs beklerken bir ''dede'' kızım şu otobüs geldi mi diye sormuş o da yok gelmedi,derken bizim kızın otobüs gelmiş,dedeye benim otobüsüm gelmiş demiş.dede de ona şu dedeye bir öpücük ver de öyle git demiş:KK53: şaşırmış bu dedeler.neyse konuyu dağıttım birden napim her yaşlıya güven olmuyor:KK66:)
nerde kalmıştık tibette.bendeki hala o miskinlik hali geçmedi,sabah gözümü zor açıyorum gecede uyuyamıyorum,koyun tuvuk ne varsa sayıyorum tilkiler gelip hepsini yiyor yine uyku yok bende.eskiden uykum o kadar hafifti ki şimdi hiçbir şey duymuyorum.tibet bende narkoz etkisi yaptı sanırım:KK43: ve doyduğumu da bilmiyorum,zaten yemeyi seven bir insandım hepten oburiks oldum:131:ne olacak bu violetin hali bilmiyorum:111:

X