Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Ben dahil birkaç arkadaşta var bu enerji artışı.. Ortak noktamız Tibet yogası olduğun göre herhalde sebep de budur..
Elbette etki altında kalmanın da önemi tartışılmaz..
Ama ya düşünsene.. insan etki altında kalır da idrarı mı koyulaşır afedersin?

bılemeyecem artık

Şu yüz yogasıyla ilgili birsürü video toplamıştım, ama zor geldi. 1-2 tane genel hareket olsa. Çok istiyordum yapmayı. Neler yapıyorsun, video varmı?

Ben de hayatımda bir gün gittim spor salonuna son oldu..
Evde yapıyorum ben, pilates de dahil..
Etrafımda ne kadar az 2 ayaklı ben o kadar huzurlu..

Bende 2011 de galiba, evde 6 ay kadar yaptım, bir güzel zayıfladım, yediklerime çok dikkat ediyordum. Hatta akşam ekmek yemeyi bu sayede bıraktım. Artık akşam yemeğinde ekmek olmasa da olur, aramıyorum hiç, ekmek arası şeyler hariç.
Sonra bıraktım, tabii o ara baya zayıflamışım, dudak kenarlarımda çizgi oldu. Evde artık pilates yapmam, ben hareketlerimi buldum. Ek olarak 1-2 hareket yaparım belki. Hani çizdiğim Cin Ali vardıya onu arada yapıyorum, birde şınav pozisyonunda bacağımı yandan karnıma doğru çekiyorum. Göbek, bel için. Zaten kalabalıktan da hoşlanmıyorum, bu hareketler süper oldu.

Niye ben Patricianın çenesini göğsüne yaklaştırdığını algılıyorum? Bir daha izleyeyeyim

Bende tekrar baktım, galiba körlük olmuş o sırada, aceleyle izleyince, sırt ile aslında paralel duruyor ama hafif yaklaştırıyor, ben iyice yapıştırmaya çalışıyordum.

Hala gülüyorum. Birisi görse deli der. Eki Görüntüle 641646

1 hafta bekle, belki daha iyi anlarsın. Mesela bende öyle çok farkedilir enerji yok. Sadece etkilenme olacağını zannetmiyorum. İnşallah tibet'in etkileridir.

Bol bol su içiyormuşsun, iyi temizleniyorsun. Birde ben içsem düzgün, suyun tadını pek sevmiyorum. Hatırlamışken gidip içeyim.

Bende 19 tekrar a geçtim bugun 2 hafta 17 yapmak zorunda kaldım hastalandım arada yapmadığım gun de oldu 3 er kere yaptim ama bırakmadım.

Kedicim netteki kaynaklardan faydalanmadım. Kitabını aldım.
Ekmek aramıyorsun, ekmek arası şeyler hariç? Sabah sabah güldürdün beni yahu!
Su için bir önerim var. Alışma döneminde suyu tatlandırabilirsin.. Karanfili seviyorsan eğer, 1 tane karanfil at içine. Bardağın dibinde dursun hep. Kardeşim meyve parçaları atarak alıştı suya. Zaten aynı spor gibi bir noktaya gelene kadar disiplinden vazgeçmezsen sonra yapmayınca/içmeyince huzursuz oluyor insan..

11 tekrar haftasında sabahları baş ağrısıyla uyanmaya başladım. Hayırlı olsun memlekete..
İki gündür ağrı kesici alıyorum. Bakalım ne kadar devam edecek?

Bende 19 tekrar a geçtim bugun 2 hafta 17 yapmak zorunda kaldım hastalandım arada yapmadığım gun de oldu 3 er kere yaptim ama bırakmadım.

İşte güzel bir örnek olsun hepimize, harikasın. 3 defa bile yapmak hiç yapmamaktan iyidir. Kitaptan paylaşmıştım zaten.

11 tekrar haftasında sabahları baş ağrısıyla uyanmaya başladım. Hayırlı olsun memlekete..
İki gündür ağrı kesici alıyorum. Bakalım ne kadar devam edecek?

Ağrı kesici almasan daha iyi olurdu, dayanamıyorsan yapılacak birşey yok.

Ne yapayım, normal sebze yemeklerini ekmeksiz yiyemezdim, şimdi yiyebiliyorum. Önceki aaa ben bunu ekmeksiz yiyemem ki demiyorum, olmasada olur. Amaaaa yemekte şöyle güzel bir köfte varsa, yada döner vs... onuda ekmek arası yapmadan olmaz. Oburum ben.

Yüz yogası kitabı Laurdes Çabuk'un mu?

Son düzenleme:

Dün tibeti yapmayı unuttum
Neyseki bir günlük mola verebiliyorsun.. Bugün yaparsan mesele yok.. Yapmış sayarız seni.. :13:

Biraz bekledim ama geçmeyince ilaç almak durumunda kaldım kedicim.
Evet Çabuk'un kitabı obur kedicik
Aynı periyodda aynı şeyi yaşamamız enteresan..
Geçmiş olsun..
Bakalım ne zaman kurtacağız?
Hatta olumlu mesaj gönderelim evrene.. Yarın başımız ağrımayacak! İşte o ka-a!

merhaba arkadaşlar,
bu konuyu belli bir süredir takip etmekteyim.kilo düzenlemeye etksi oldu mu merak ediyorum...

Dün tibeti yapmayı unuttum

Püsküüt'ün dediği gibi 1 günden birşey olmaz, önemli olan alışkanlık haline getirmemek. Devam edebilirsin. Eğer 3-4 gün olsaydı birkaç sayı geriye gitmen gerekirdi.

Evet olumlu mesaj verin, başımız ağrımayacak değilde, yarın çok iyi, sağlıklı olacağım. Ağrı kelimesini kullanmayacağız yani. Olumsuz kelimeleri kullanmamamız gerekiyormuş, 1 haftadır, aynı şeyler karşıma çıkıyor, okuduğum kitaplardan vs...

merhaba arkadaşlar,
bu konuyu belli bir süredir takip etmekteyim.kilo düzenlemeye etksi oldu mu merak ediyorum...

Hoşgeldin, ben yediklerime çok dikkat etmediğim halde aşırı kilo almadım. 3-4 kilo almam gerekirken sadece 1 kilo aldım.

cevabınız için teşekkür ederim.siz uzun süredir yapıyorsunuz herhalde?

merhaba arkadaşlar,
Ben daha acemiyim sevgili violett.. 11 tekrar haftasındayım.
Bir yandan da diyetteyim. Zaten düzenli olarak kilo kaybediyorum. Bu nedenle de bu konuda Tibetin etkisini anlayabilmem mümkün değil..
Kedicim çok enteresan bir şey paylaşayım seninle.. Beni de teyzem uyardı. Ailede yeni araba alan biri.. Ben de alışmışız "Kazasız belasız iyi günlerde kullanın" dedim.. Teyzem başladı şakımaya..
Türkçe dil yapısı nedeniyle bizi zor duruma sokuyor dedi. Önce anlamadım ne diyor bu diye bakıyorum şaşkın şaşkın..
Olumsuzluk takısı sona ekleniyor.
KAZA-sız BELA-sız
Sen aslında olumlu bir şey söylemek istiyor olsan da önce negatif enerjiyi veriyor sonra -sız takısını ekliyorsun.. Bu da kötüye davetiye oluyor..

Tabii dilin kullanım alışkanlıklarından sıyrılmak zaman alıyor.. Ama dikkat etmek lazım.

Ben heyecanla 21 tekrarı oturtmayı ve sonrasında da 7.ayini başlatmayı bekliyorum.

Şu anda... şimdi... istiyorum. Ohmmmm

cevabınız için teşekkür ederim.siz uzun süredir yapıyorsunuz herhalde?

9 ay olmuş.

Çok zor dikkat etmek, birkaç dakika düşünürüz artık. Ohmmm Eki Görüntüle 642843 Ben yapamam onu.

Püsküüt, tibet, yüz yogasından başka yaptığın hareketler veya spor dalı varmı? Sadece tibetmi yapıyorsun benim gibi. Neler yapıyorsun.

kızlar bu arada hareketlerı yapıyorum da ısınma gıbı bırsey yapıyormusunuz once ? yanı sımdılık zaten zorlamıyorda 3 er kez yapınca..cogaltınca acaba zorlar mı ısınmak gerekıyor mu

Püsküüt, tibet, yüz yogasından başka yaptığın hareketler veya spor dalı varmı? Sadece tibetmi yapıyorsun benim gibi. Neler yapıyorsun.
kedicim ben çok uzun süredir düzenli spor yapıyorum.
Kondisyon bisikleti 20 dakika.
Yer hareketleri (basen, göbek ve bacak ağırlıklı) 30 dakika
Popoyu duvara vurma (3 yöne 200 er kez)
Dambıl hareketleri
Köpişimle sabah-akşam yürüyüş
3 aydır yer hareketlerine pilates egzersizleri ekleyerek süresini 45 dakikaya çıkarttım ama bunu haftada 2 kez yapıyorum.
Tibet - en tazesi
Kış nedeniyle tempulu yürüyüşe ara vermiştim. Bu aralar ona da başlarım. Haftada 3 gün yürüyüşü de ekle sen.. 1 saat de ona yaz

Ay bu yazma kısmını da spora ekleyebilir miyiz?

9 ay olmuş.

Çok zor dikkat etmek, birkaç dakika düşünürüz artık. Ohmmm Eki Görüntüle 642843 Ben yapamam onu.

"Ben yapamam onu" cümlesini özel değilse açabilir misin? Meraklandım bak şimdi...
kızlar bu arada hareketlerı yapıyorum da ısınma gıbı bırsey yapıyormusunuz once ? yanı sımdılık zaten zorlamıyorda 3 er kez yapınca..cogaltınca acaba zorlar mı ısınmak gerekıyor mu
Ben sadece shell stretch yapıyorum. Daha önce paylaşmıştım. Dur bulayım mesajımı hemencecik..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…