Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

o zaman cok mu zorluyosun acaba? dikkatli ol fazla zorlama kendini. evet 21 e kadar durmak yok cok merak ediyorum sonuclari zemuszemus

ben 11 de karnimda gerilme hissetmistim .. hos bunda 1 amac saglik
ama nette okudugum yorumlarda elli küsürlü yaslarda birinin yaptigini ve arkadaslarin kendisini 30lu yaslarda sandigini fln okumustum hatta saclari ak olanlarin aklarinin gittigini :)

ben 31 yasindayim sen?

kızlar ben bu ayinleri3 yıl önce yapmıştım şu sıralar da başlamaya çalışıyorum.(her gün yapıcam diyip unutuyorum.) Bu ayinlerin ikinci kitabını almıştım ve hakikaten içinde yazanlardan etkilenmemek mümkün değil.Ben de okurken başlamıştım.Etkilerine gelince ilk başlarda inanmasam da kitapta yazan etkileri sırasıyla yaşadım diyebilirim.Öncelikle ilk hafta güçlü bi toksin atımı sonucu kızarıklıklar oluştu bende de.Sonraları ise müthiş bir enerji veriyo kızlar bence en büyük etkisi bu.Ben o zamanlar hem okula hem dersaneye hem de hafta da 3 gün spor salonuna gidiyodum.okulum 3te bitiyodu 4buçuk da spor salonuna gidiyodum.2 sa aerobic artı kardio yaptıktan sonra duş alıp eve gelip ders çalışıp tekrar sabah 7 de kalkıyodum.Ve o zamanlar ayinlerin buna bi etkisi olduğunu sanmıyodum spor yapıyorum diye dinçim diyodum ve böyle düşünerek ayinleri bıraktım kızlar.Ertesi hafta müthiş bi yorgunluk başladı ama ben hala bunu ayinlere bıraktığıma yormuyorum bu çok sonradan dank etti aklıma.Sonraki hafta spor salonunu bırakmak zorunda kaldım. Sınav notlarım düşmeye başladı ve sonra zamanla uyuşuk hayatıma geri döndüm anlıyacağınız.Ha bir de en büyük etkisi bence o dönem kızlar abartmıyorum ne istersem oluyodu.En son ayinden sora şöle bi 5 dk yere yatıp zihnimi boşaltarak dinleniodum.Gece ders çalışıp atıyodum genelde ve keşke şu olsa yarın dediğimde oluyodu kızlar.Örnek vermek gerekirse biyoloji sınavımız iki kere ertelenmişti hoca artık ertelenmicek bu hafta kesin olacaksınız notları girmem gerek diyodu.(öğretmen ya da öğrenci olanlar bunun ne demek olduğunu bilir.Sistem kapanır ve öğretmen o notu girme şansını bir daha bulamaz)Ben de gece yatarken bu sefer de ertelense nolur diye iç geçirdim.Kızlar ertesi gün hoca soruları evde unuttu ve sınav ertelendi mecburen.Hoca bütün ders ben böyle bi hatayı nası yaparım diye dövünüp durdu!!:) yani etkisi var ben de işe yaradıysa herkes de yarar gibime geliyo..

kusura bakma ya baya rahatsizlandim baslayamadim hareketlere pztsi ama yarin yapcam guclubacismile

ben hic duymamistim bu hareketleri burda gordum baya merak ettim arastirdim ve herkes ayni seyi soluyo duzenli yaptiginda faydasini gormeyen yok gibi.

Ben 21 yasimdayim 11 yasinda fln goreneceksem vazgecebilirim ona gore :roflol:

:)))

bende yapamadim://// yogundum nete dahi gelemedim

Arkadaşlar, bu hareketleri acaba yapsam mı diye düşğnenler, hiç duraksamadan kalkıp yapsın... Ben geçen sene düzenli olarak yaptım ama sonra iş yoğunluğundan dolayı bırakmıştım. Bir de tabii 21 e çıkınca çok zorlanıyor insan. Ahh, 3 kere yapmak ne kolaymış diye düşünüyorsunuz. Ben de tekrar başlayacağım. Hatta bu gece yatmadan yapacağım. Bir kere insana zindelik kazandırıyor ve insan hafiflediğini hissediyor. Metabolizma hızlanıyor ve zihin daha işlek oluyor.
Bir de gerçekten şahidim, benimle aynı zamanlarda yapmaya başlayan annemin de dipten saçları siyah çıkmaya başladı. ınanın, biri bana söylese inanmazdım, ama öyle!

bende 1 ayı aşkındır yapıyorum...mide bulantisi ve baş dönmesi normalmiş bu hareketlere başlayınca...ben bırakmadım bu sebeplerden dolayı...egzamaları dahi ileştiren bi etkisi varmış...ben ilk yaptığım zamanlar ayaklarımın yere bastığını hissetmiyordum...kız kardeşim çok uzun süre yaptı ve 22kendimi makine gibi hissediyorum ''diyordu...İnşaAllah banada kilo konusunda faydası olur...

arkadaşlar çok motive edici yazılar yazmışsınız bende başlıycam umarım bu seffer 21 e kadar gelirm :)

herkese merhaba

sırf buraya yazmak,için üye oldum 2 aydır tıbet yogası yapıyorum.etkileri paylaşmak istedim,yüzde botoks etkısı,cıltte sıkılasma yanakların toplanması gıdıgın gitmesi saçların uzaması ve bitmek bilmeyen bir enerji,sürekli hareket etme istegi

senin adina cok sevindim benimde 2. haftam olucak. Bu konu gogus buyutmede de var acaba sende buyume yapti mi?

arkadaşlar harekete bende başladım 3 haftadır yapıyorum fakat bi gün bile bıraksan tekrar baştan başlaman gerekiyomuş bu gıcık ediyo ne diyosunuz bu konuda bilenler yazsın lütfen

Benim de 5. günüm, şimdilik 3 er tekrar olduğu için pek yormuyor, inşallah faydasını görürüm.

senin adina cok sevindim benimde 2. haftam olucak. Bu konu gogus buyutmede de var acaba sende buyume yapti mi?

dolgunlasma var ama henuz kesin büyüdü diyemem.ben daha cok cilt ve saç üzerinde etki gördüm,düzenli yapmak bu işin en önemli kısmı.o kadar saç uzatma için kür denedim hiç biri bu hareketler kadar uzatmadı.

selam canım bende başlamak istiyorum ama göğüs büyütüomuş die başlamadım sendeki durumlar nasıl acep sutyen ölçün değiştimi acaba dikleşiomu büyüyomu bunu merka ediyorum :) bu arada kilo verdinmi sıkılaşma oldumu ? çok mu şey sordumm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…