Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

anladim canim ama zaten normal kilo degilmi 50 59 arasi boy ne kadar bu aradaonunlada ilgisi var galiba bende 58-60 arasiyim 1.73 boyum acaba bendemi zayiflasam

hep başlayıp bırakıyorum bugün başlıcam inşaallah ve bırakmıyacam paylaşım için teşekkürler

paylaşım süper olmuş reimlerin hareketli olması falan çok teşekkürleropuyorumnanaktan

ben 1 ve 5. hareketleri uyguluyorum. diğerlerini yeni gördüm.bakalım uygulayım onlarıda paylaşımın için thanks:)))

ben bu hareketleri 2007/2008 de gittigim psikolog/yasam kocu sayesinde ogrendim. daha dogrusu bu kitaptan o zaman haberim olmustu...
o donem 2 ay araliksiz her aksam bu hareketleri yapmistim (dus alamadim her defasinda acikcasi) ve cok buyuk etkilerini gormustum.. karnimi toparladi daha fit bi goruntuye ulasmistim. sonra platese gecince birakmistim. uzun zaman once yeniden basladim.
her hareketi 21 kez yapip diger harekete geciyorum. acayip bas donmesi yaptigi icin 1. hareketi es geciyorum:)
ben de terleme yapiyor hemde cok. ben cok memnunum bu kitaptan ve hareketlerden...
kolay gelsin sizlere de!

Didscim, paylaşımın için teşekkürler. Biz 50-59 da küçük bi grup olarak yapıyoruz, 13 adete arttırdık bugün.

Başka sporlar da yaptığım için fiziksel değişiklik konusunda bişi diyemeyeceğim ama özellikle uyku düzenime faydalı olduğunu belirtmeliyim )) ılerleyen günlerde tekrar yazarım son durumu...

Buarada ben de duş almıyorum, ama sabahları kalkar kalkmaz yapıyorum, yani tibet güne başlayış sporum :))

bir arkadasım bahsetmisti bu hareketler sayesinde orta yası gecmis bir akrabasını sağlığı yerine gelmiş ve hatta ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama beyaz olan saclarının yerine tekrar siyah sacları cıkmaya başlamış :)))

bende düzenli yapmak istiyorum

bunun icin bende arkadas ariyorum..cunku 1 hafta 2 hafta yapip birakiyorum hep

bende 3 gündür yapıyorum ama çok terlemediğim için duşa girmiyorum bakalım ilerleyen zamanlarda neler olucak

olur denef .. neden olmasin ben daha once 15lere kadar fln ciktim ama devam edemedim hep

kelebk slm .. sende katil

yaa ben yaparken hatirladigim midemin bulandigiydi.. bu hareketleri yanlis yaptigimi mi gösterir?
bende yarin mi basliyayim ozaman hafta basi basliyim diyordum ben .. adetleri atlarken karistirmam her pazartesi degistiririm diye dusunmusttüm ..

olur pztsi. ben bugun zaten yanlis yapmisim sonrada youtube dan izledim baya sacmalamisim:kedi: sende videodan bak bence yanlis yapiyor olabilirsin miden bulaniyorsa. pazartesi basliyoruz o zaman... :1hug:

okkkolumunekankayizsmile ya aslinda bende hareketli izledim ama bakayim youtubede de mi varmis bir bakayim

21 e kadar durmak yok dimi

baktim .. yok dogru yapiyorum bende yaa hatta daha iyi yapiyorum :) acaba fazlami iyi yapiyorum :)))
ama mide bulantisi yasiyorum ben ..belki alisirim bir süre sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…