Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

arkadaşlar nefes işi nasıl oluo burundan alıp ağızdan mı veriyoruz yoksa burundan mı veriyoruz anlamadım

Ben burundan derin bir nefes alıyorum ağızdan veriyorum.. Kitapta derin bir nefes alın diyor ağızdan burundan diye belirtmiyor... buyrunnnnnnnnn

ayyy süper gülbacım darısı başımıza :)))
bende 5e başladım dün unuttum 3 yapmaya başladım sonra 5e geçtim yalnız hem sayıp hem nefes alma işi zor oluyormuş yaaaa zamanla alışıcaz artık :))))

Topigin hepsini okudum neredeyse, ümit verici gelismeler var. Bende baslamak istiyorum mutlaka. Yalniz adet döneminde yapilmasi tavsiye edilmiyor zaten düzensiz son dönemlerde. Bitmesini beklicem mecburen

Ben ısınma hareketi falan yapmıyorum zaten kaç tane hareket ama spor yapıp en son bu hareketleri yapan vardır elbet :)

ben adeten 1 gün önce başladım bu seferkinde bıraksammı devammı etsem bilmiyorum :)))

ben 5e geçtim malum boynumu zorluyorum sanırm arada ağrıyor dün annemde başladı bakalım onda nasıl gelişmeler olucak :)))

bende isinma hareketi felan yapmiyorum. hareketleri yaparken cok zorlanmiyorum zaten. ama su adet doneminde yapilmali mi merak ettim gercekten

ay valla ben dayanmadim dün aksam ve bu sabah yaptim :) sabahlari yapmayi planliyorum bakalim.
nefesime tam konsantre olamiyorum alisinca oda olur herhalde

ay valla ben dayanmadim dün aksam ve bu sabah yaptim :) sabahlari yapmayi planliyorum bakalim.
nefesime tam konsantre olamiyorum alisinca oda olur herhalde

ben pazartesi 7ye başlıcam nefesi ve sayıyı anca yapıyorum hatta hala nerde nefer almalı nerde vermeli kaçırıyorum :)))

dün gece yataga yatinca alnimin üst kismi ile sacimin basladigi bölge böyle karincalandi bir hareketlilik vardi. Sabah lavaboya cikip yine yatincada oldu hatta yayildi böyle sanki burun üstüme kadar hissettim. Böyle deneyimi olan varmi ? tepe cakrasi ile alakalimi acaba ?

2.hareket ile 3.harekette nefes işi biraz kafamı karıştırıyo videolarla kitapta farklı gibi

2. bacaklari kaldirirken nefes alip indirirken nefes veriyorum. 3. arkaya bükülürken alip basimi öne egdigimde de nefes veriyorum. Sanirim dogru cünki zorlanirken nefes alin kolaylasirken verin diyordu.

moonshine76 19 a geçtim uyku düzenim çok iyi oldu dinç hissediyorum kendimi sıcaklardan kırizlere girerdim iyim saçlarımda falan bi fark yok cildim iyiydi pek fark anlamadım ,diğer arkadaşlar da yazarsa iyi olur olumlu veya olumsuz

dun ilk defa sonuc aldım bu hareketlerden..birileri bana aaa sen evlimisin nee bide bebeginmi var dedi:)) tibete bagladım :))) 13e geciorum bugun

Ben 19 u bitirmek üzereyim.
faydalari :
bel agrisi tamamen gecti.
cok zor yorulur oldum, cok fazla enerjik hissediyorum.
sabah yediden sonra uykum gelmiyor ve dinc kalkabiliyorum.
esnek bir vücuda sahip oldugumu hissediyorum artik
saclarda biraz daha uzama hizinin arttigini hissediyorum

cildimde öyle gözle görülür bir farklilk olmadi
saclarimdaki irsi beyazliklarda bir degisim olmadi, buna faydasi olur muydu bilmiyorum, genetik oldugu icin genc yasimdan beri vardi.
gögüslerimi bazen oldukca diri ve büyük hissediyorum bazense sanki eskisine göre daha kücük.
ara ara basagrisi yasadim ve yasiyorum hala

sormak istedigim özellikle elinde kitap olan arkadaslara ,
bu hareketlerin regl iken yapilip yapilamiyacagi?
ben hic aksatmadan yapiyorum cünkü ve bu yüzden bilmiyorum bu ayki adet düzenim cok tuhaf oldu. önce epey bir gecikme yasadim sonrasinda bes günlük bir regl döneminin üstünden bir hafta gecti ve tekrar kanama basladi. dört bes gündür de gün icinde cok az olmakla beraber bu kanamalar ara ara oluyor.ilk kez böyle bir sey oldugu icin ben sebebini tibete bagladim ama ne kadar dogru bilmiyorum.bu konuda bilgisi olan var mi ? özellikle eskiden beri yapan arkadaslar moryel, clementinee ve diger arkadaslar bilgi sahibiyse, bilgilendirmelerini rica ediyorum.

ben kendi adıma regl döneminde de yaptım reglimde herhangi bir degişiklik olmadı regliyken civan perçemide içerim agrısız sızısız regli olurum.ama hatırladıgım regliyken sadece bı hareketin regliyi kesecegi söyleniyordu kitap elimde degil hangi hareketin oldugunu hatırlamıyorum.benim reglim hep cok düzenliydi orayla ilgili bir çalısması olmadı sanırım tibetin.senin düzenin nasıl acaba bu aksaklıklar düzeltiyo olduguna işarette olabılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…