Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

o beyaz saclarin siyaha dönmesi hic kolay degildir.. acaba siddetli agrilar bu yüzden mi ki

simdi hic agrimiyormu basin celementin? bu ahftaki aksakliklarimin tek nedeni bas agrimdi

Sadece akşam yapıyorum 21 deyim.4.ayın içindeyim.benim baş agrım 21 den sonra olmaya başladı herkeste aynı etkiyi beklememek gerek,2 bucuk kilo verdim yememe dikkat etmedim üstelik.yanlış yapmıyosundur ama beklentiye girmeden yaparsan daha huzurlu ilerlersinolumunekankayizsmile

o beyaz saclarin siyaha dönmesi hic kolay degildir.. acaba siddetli agrilar bu yüzden mi ki

simdi hic agrimiyormu basin celementin? bu ahftaki aksakliklarimin tek nedeni bas agrimdi

hayır piacım artık başım agrımıyor üstelik tibetten önce kesin basım agrıycak dedıgım zamanlarda bile (strestli bir gün geçirdigimde) agrımıyor.sakin ve rahattım stresli durumlarda yumuşacık bişey oldum yahusempatiksalakcinni.

bu aralardaki en güzel etkim saçlarım uzuyorrrrrr

yok canim agri gibi bi beklentim yok istememde hani burda arkadaslar bahsedince acaba dedim bi yerlerde belki yanlis yapiyorum diye dusundumbilmiyorumkismile.ya aslinda benim oyle bi kilo problemim yok bi kac kilo fazlam var oda basenlerimden gitsin istiyorum senin gibi yememe hic dikkat etmem ha bire yiyen biriyimcokacimcoook.psikolojikmidir nedir sanki bacaklarim sikilasti belkide bana oyle geliyor konusmak icin cok erken.. benim bugun 11 de ilk gunum 4 cu hareket zorluyor kollarim agriyor digerlerini idare ediyorum.biliyorum cok yazdimboshayallersmile

Bacakların sıkılaşması bende de var, ah yüzümde öyle sıkılaşsa çok mutlu olucam.. Ama beklentiye girmeyelim zemuszemus
Hatta dün akşam anneme gösterdim anne benim bacaklarım güzelleşti sıkılaştı farkında mısın diye.. Buraya yazmayı unutmuşum şimdi tam yazacakken senin yazdığını da görünce iyice emin oldum.. :içelim:

]
olacak canim oda yuzunde sikilasacak biz asagidan yukariya dogru cikanlardanizkaydirigubbakcemile3 ben varya hayatimda boyle azimle hareket etmedim hic etmedim benim hareketlerim sadece birgundur bunda walla bende sasirdim yapmama vardir bunda bi hikmet kaydirigubbakcemile2

dün bende bu hareketlere başladım pek yapabildiğimi sanmıyorum ama zamanla alışıcam umarım
o kadar çok olumlu yorum var ki göğüslerimin büyümesini bile göze aldım :))))))) inşallah büyümezler bir yandan slim in 6 yapmayı planlıyorum :)

Ben kendime diyorum ki kızım sen bunu 21'e çıkarsan bile birgün bıkarsın
Ama sonra da yine kendime amaaan hiç bir spor yapmıyorum millet salonlarda 1-1,5 saat spor yapıyor bunu da yapamazsam yuh bana diyorum... Gaz veriyorum kendime.. kaydirigubbakcemile3

Bugün 11'e geçtim. Sabah 5*5 yaptım.. Akşam 6*5 yapıcam.. Çünkü zorlanıyorum. Kasığımdaki ağrıdan dolayı köprü hareketinde dün akşam zorlandım.. Ben de artırmamaktansa çözümü böyle buldum... hihoyyyt

vucudu zorlamamak gerek diyorlardi. bence iyi yapiyorsun kendine gore ayarla sonucta 11 tamamliyorsun. ben sabah aksam yapiyorum gitgide zorlasiyor hele 4 hareket beni cok zorluyor.ben hic terlemeyen biriydim cok terliyorum en cok ta koltuk alti ay cok utandim isyerinde ya boyle resmen su dokmusum gibi:kedi:sende terliyormusun canim

Hareketleri yaparken terliyorum ama gündüz klimalı bir ortamdayım.. Donarak ölmekten korktuğum biryerde yani... Üzerimde şalla oturuyorum. O yüzden bilemiyorum terler miyim? Haftasonları da normalim ama aşırı terleme yok. İdrara sık çıkıyorum yalnız..
4. hareket beni de zorluyor dedim ya kasığımı ağrıtıyor. İlk başladığımda 3. hareket zorluyordu şimdi 4.
Annemi de 2. hareket zorluyor. Onu ben kolay yapıyorum..
gamyoncuiremsu

2. hareketi zor yapıyorum bende bazen kolay geliyo ama genelde zorlanıyorum en sevdiğim 5:lepi:

] hmm yok ben asiri terliyorum nedense bende idrara sik cikar oldum ben onu suya bagliyorum cok su ictigimden. ne guzel ana kiz beraber yapiyorsunuzkaydirigubbakcemile2

]
hmm yok ben asiri terliyorum nedense bende idrara sik cikar oldum ben onu suya bagliyorum cok su ictigimden. ne guzel ana kiz beraber yapiyorsunuzkaydirigubbakcemile2

Sağol canım.. Annem'deki değişiklikleri de kontrol etmeye çalışıyorum.. Sanırım 50 yaş üstünde daha çabuk gelişme kaydediliyor ya da gelişmeler daha çabuk belli oluyor. Annemin yüzünün gerildiğini farkediyorum... kaydirigubbakcemile3

Bu arada bugün tartıya çıktım sabah aç karınla, 1 kg. almışım. Ben çok zayıftım o yüzden bu benim için iyi de daha fazla almaya başlarsam bu beni bozabilir... :1shok:
Bir de sabah 11 kereyi bir kerede yaptım. Akşam rahatım.. :lepi:

gülbacım bişey sormak istiyorum bende anneme yaptırmayı düşünüyorum ne kadar zamanda annende etki yaptı :) annenin herhangi bir rahatsızlığı var mı?
annem kalp ameliyatı olmuştu ağır spor yapmıyor herşeyi yavaş yavaş yapıyor bir sorun olurmu acaba diye düşünüyordum
ben 3 gündür yapıyorum hergünmü yapmak lazım 6 gün yapıp 1 gün aramı veriyorduk bundada karıştırdım biri cevap verebilirmi :)

Annemin guatr ve romatizma rahatsızlığı var. Annemin de benim gibi 5. haftası ama henüz 11'e geçemedi.. İlerleyebildiği hızda ilerliyor.. Zorlamamasını söyledim kendisine... 2 veya 3. haftasıydı galiba ilk kardeşim anneme sen botoks mu yaptırdın dedi kaydirigubbakcemile3 Ondan sonra ben de takip etmeye başladım.. Bakıyorum hatun kendine bakıyor sayılmaz yani ama baya iyi yüzü... Pek yaşını da göstermez ama sanki hareketlerden sonra daha iyi oldu.. Başkalarından bunu duyana kadar kesin konuşmak da istemem açıkçası..

Yok 7 gün yapıyoruz 8. gün 2 artırarak 21 tekrara ulaşana kadar devam ediyoruz. 21 tekrara ulaşınca artık hergün artırmadan 21 olarak devam ediyoruz. Bun hareketleri sadece haftada 1 kez aksatabilirsiniz diyor kitap daha fazla aksatmamız durumunda 3 tekrardan başlıyoruz. Mümkün olduğunca da aksatmıyoruz.. vereliniortak
Kalp konusuna gelince çok önemli bir konu Allah'a şükür annemde kalp rhsz. yok. Kalp hastlarının kafalarını kalp hizasından aşağıya indirmeleri sakıncalı diye biliyorum Anneannem kalp hastası çünkü.. Namazı oturarak kılıyor.. Dizleri de sorunlu bu arada..
Doktora bu konda danışabilir (kitap danışın diyor).. Yapabildiği kadarını yapabildiği kadar yapmakla başlayabilir. Hanigisini yapamıyorsa bıraksın, artıramıyorsa artırmasın, önemli olan başlamak..

bende gecen hafta yuzumun gerildigini hissettim sanki boyle yukari cekiyorlar gibi geldi ama ben onu 3 aydir kullandigim hodan yagina bagladim artik bilemem belkide tibetten oyuzden konusmayayim en iyisi.en cok bedenimle ilgileniyorum vucudum sikilasti sanki goguslerim hala dolgun enerjikimkaydirigubbakcemile2 bide terliyorum:kedi:. iki gune kadar tr deyimzemuszemus hareketleri aksatmam insallah.sabah yaparken kendi kendime aksam yapmayacam sadece sabahlari yeter diyorum ama aksam bi bakiyorum yine nefes nefese yerlerdeyim

teşekkür ederim cevapların için :) bakalım bende başladım işe yarar ve bırakmam umarım :)

relg döneminde bırakmıyoruz değilmi???CADIARZU

ben regl zamanı başladım önemli olan başlamak diye düşünüyorum sallayınca kalıyor malesef o yüzden şimdi hareketleri yapıp yatıcam akastmak yok :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…