Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

Herkese merhaba, bende yarından itibaren başlamak istiyorum. umarım başarılı olucam.... hadi bakalım rast gelsin bana.....

hoşgeldiniz aramıza..:1hug: ilk başlarda zorlanırsanız korkmayın zamanla daha rahat yapılıyo:lepi:

dün 5.günümdeydim hergün yapıyorum ama anca akşam yatmadan fırsatım oluyor :) sabah kalkınca yapmayı planlıyorum.3 sayıyı gayet kolay yapıyorum 3. ve 5.hareketler ileride zorlucak gibi geliyor :)
ilk bir hafta ne gibi etkiler gördünüz bende ara ara baş ağrısı oluyor

kızlar kitabta adet döneminde ayinii bırak ya kanamayı keser yada artırır diyorr ben geçen ay yapmıştım adetim çok kısa sürdü bu ay reglidönemimde yapmadım

ben regl donemimde bırakmadım..bırakmakmi gerekio..48 saatten fazla bırakırsanda bastan baslaman gerekecek..ee nesıl olcak ?

kızlar sormam gereken bir şey var her hareket 3 kez yapılıcak diyo ya haftada 3 mü günde 3 kez mi yani bir günde her bir hareket 3 kere yapılıp haftanın hergünü böyle mi devam edicek yardımcı olursanız sevinirima.s.

ben adetden bir gün önce başladım evet ksıa sürdü benimde :))) genelde napıyolar bu durumda diğer yapanlar yapıyor mu bırakıyormu?
minikcim günde 3 defa ilk hafta hergün yapıyorsun mümkünse abah yapmanın daha faydalı olduğunu söylüyorlar
ilk harekette kendi etrafımızda dönüyormuş ben onu anlamamıştım bugün video izledim yanlışlarımı gördüm son hareketide dizlerimi kırarak yapıyoprdum kırmadan yapıyolarmış :))

tşk ederim cnmmopuyorumnanaktan

bişey değil canım :)) bende yeni başladım :)))
youtube girebiliyorsan hareketleri izleyipte yap :))) ben 5 gündür yanlış yapmışım

ben de bugün 5e başlıyorum 2.haftam :)))) yılmadan her akşam yapıyorum :)))) kısmetse sabaha alıcam :)))

arkadaşlar 3.4. ve 5. hareketleri nasıl yaptığınızı açıklarmısınız kitapta farklı videolarda farklı gösteriliyor

Ben videoya baktım kendimce yapmaya çalışıyorum ama sözle nasıl anlatılır bilmiyorum benden daha uzun süreli yapan varsa anlatırsa daha uygun olur :))

ben bugün 5e geçiyorum yane 2 haftama başlıyorumilk 5 gün ilk hareketi yanlış yapmışım dönebildiğim kadar daat yönünde dönmüştüm ayaklar yerinde duruken ne bileyim semazen gibi döndüğümüzü :)) sanırım ilk hareketin en iyi açıklaması bu dur saat yönünde kolumuzda sabit bir yere bakıp semazen gibi dönmek :)

bugün ve dün başımda bir uyuşukluk var sanki bişiler içmişim gibi hafif bir unutkanlık duraksama :))) sanırım beyin çok dolu hehehe birde acayip terliyorum klimalı ortamda dün ve bugün sırtım omurga kemiklerim tek tek ağrıyor resmen bir ağrı var gibi :))) eklem yerlerimde bide başımda hafif bir ağrı dünden beri hadi bakalım hayırlısı :))) ilk haftanın özetini geçmek istedim.

bu arada adet döneminde yaptım ben yapmalımıyız yapmamalımıyız?

bu arada ben her yaptıktan sonra duş alıyorum ılık ya da serin su ile :))) ama soğuk su ile değil aman dikkat

Son düzenleme:

canım hergün yapıyosun hareketleri,ben adet dönemlerindede yaptım

arkadaşlar nefes işi nasıl oluo burundan alıp ağızdan mı veriyoruz yoksa burundan mı veriyoruz anlamadım

bugün 13'e geçiyorum
kasığım hala ağrıyor
anneme haftasonu teyzem de maşallah botokslu gibi yüzün dedi kaydirigubbakcemile3
sırrımızı ona da söyledmim..
sanırım 50 yaşın üstündekilerde gençleşme daha çabuk gözle görülür hale geliyor..
Bizde de vardır mutlaka deşiklik ama zamanla daha çok belli olur diye düşünüyorum..
Teyzem dedi ki bana zaten küçük gösteriyorsun amacın 13 göstermek mi?
heee dedim tekrar liseye başlıycam da... :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…