Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

CLEMETINEEE , benim regl im düzensizdi.yani her zaman gecikme yasardim böyle ard arda hic olmamisti.

umarim dedigin gibi o bölgeyi düzenleyici bir islevinden dolayi bu sekilde olmustur.zaten herhangi bir agri vs hissetmiyorum. bir hafta daha bekleyecegim herhangi bir düzelme olmazsa mecburen bir doktora görünecegim.kitabi da bugün yarin almayi düsünüyorum.

zaman zaman hareketleri yapma konusunda tembellik hissetsem de yilmamak gerekiyor :)

bir hareketin tek sayisini yaparken ne kadar beklemek gerekiyor ? bazi videolarda hizli yapip geciyorlar bazilarinda daha yavas bekleyerek yapiyorlar.

arkadaşlar özellikle de sonuç alanlara soruyorum 3.ve 4.hareketlerde kafayı öne eğip ondan sonra mı nefes alıyorsunuz bir türlü anlamadım yaaa

bugün 7ye geçiyorum cmrt günü yapamadım arada fire verebilirsiniz diye bişi yazmıştınız bu ilk firem oldu bundan bişi olmaz deyip pazar devam ettim bugün 7ye başlıyorum ilk hafta bişiler hissetmiştim şimdilerde bişi yok bakalım daha erken diyorum .
ben hareketleri yaparken dalıp hiç beklemeden yapıyordum şimdiş unutmazsam biraz bekleyip öyle yapıyorum 10 sn kadar bekleyin diye okumuştum sanırım :))) bi yerde mesela köprü yaptım biraz duruyorum sonra başlangıç pozisyonuna geri dönüyorum :)

Memişler büyüdü ama karın bölgemde birikim başladı. Korktum valla dikkat edicem biraz daha... Regli iken de yapıyorum bir sorun olmuyor. Kitapta yapılmaz diye bir bilgi hatırlamıyorum... Yüzümde bir değişiklik yok. Köprü hareketi bekleyerek yaptığımda beni yoruyordu son 2 gündür hiç beklemeden peşpeşe yapıyorum kolay olmaya başladı. Son harekette el bileklerim isyanlarda, 13'te bile zorlanıyorum nasıl geçicem 15'e gerçi hep böyle diyorum sonra geçiyorum.. Onu da bilemedim ya neyse.. Karnımı problem ettim valla napsam da eritsem. Acaba diyorum bu da bir aşaması mı bu hareketlerin.. Kilomda bir fark yok şu an. Şimdilik bu kadar..

Memişler büyüdü ama karın bölgemde birikim başladı. Korktum valla dikkat edicem biraz daha... Regli iken de yapıyorum bir sorun olmuyor. Kitapta yapılmaz diye bir bilgi hatırlamıyorum... Yüzümde bir değişiklik yok. Köprü hareketi bekleyerek yaptığımda beni yoruyordu son 2 gündür hiç beklemeden peşpeşe yapıyorum kolay olmaya başladı. Son harekette el bileklerim isyanlarda, 13'te bile zorlanıyorum nasıl geçicem 15'e gerçi hep böyle diyorum sonra geçiyorum.. Onu da bilemedim ya neyse.. Karnımı problem ettim valla napsam da eritsem. Acaba diyorum bu da bir aşaması mı bu hareketlerin.. Kilomda bir fark yok şu an. Şimdilik bu kadar..

karinda kas olusurken dahada büyük görünüyormus ilk baslarda belkide öyledir. Ikinci hareketten dolayi alt karin kaslarim acaip aciyor cok güzel calistiriyor o bölgeyi her gecen günde sanki yukari kaslara dogru calistiriyor.

merhaba kizlar bende bir haftadir 21 yapiyorum ama son bir kac gundur acayip kendimi halsiz hissediyorum hareketleri bile yapmak istemiyorum zar zor yapiyorum nedendir anlamadim.
bir de benim idrar hala koyu geliyor sizde de boyle mi? yoksa benim toksinler mi bitmek bilmiyor. Ayrica ic organlarda nesil bir etki yapti bilmiyorum ama su an itibariyle gozle gorulur bir degisme yok. Sadece goguslerim biraz irilesti ve eskiye oranla daha cok terliyorum.

arkadaşlar özellikle de sonuç alanlara soruyorum 3.ve 4.hareketlerde kafayı öne eğip ondan sonra mı nefes alıyorsunuz bir türlü anlamadım yaaa

3. harekette kafa öne eğik olup arkaya doğru esnetme sürecinde(hareketin ilk bölümünde) burundan derin nefes alıyoruz; sonra başı geriye attığımız beli esnettiğimiz pozisyondan geri dönerken(hareketin ikinci bölümü) ise ağzımızdan nefes veriyoruz.
4. harekette ise yine aynı mantık söz konusu: başı öne eğdiğimiz zamandan başlayarak köprüyü kuruncaya kadar burundan derin nefes alınıyor; sonra köprüden eski oturma pozisyonuna geçerken ise ağızdan nefes veriyoruz.Kolay gelsin...

ben dün 7ye başladım 5 kolayken 7 zorladı biraz özellikle ikinci harekette al karın kaslarım acıdı birazcık :)
ilk harekette iyi baş dönmesi oldu beklemek zor gelio die son harekettede midem bulandı henüz fark var mı bilmiyorum :)))

2.kitapta var ısınma hareketleri

Isınma hareketlerinden biraz bahsedebilir misin?
Dün akşam 15'e geçtim. Nasıl bir baş dönmesi ve miğde bulantısı yaptı anlatamam.. Ölüyorum sandım.. 1 saat sonra geçti.. Ama ne zaman ayağa kalksam bir başdönmesi.. Korktum açıkçası.. eyvahedigeldismile

Ama çok güzel bir gelişme var yüzüm toparlandı. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Gülme çizgim hafifledi ve daha sıkı cildim dünden beri farkettim bunu. Düşünüyorum başka ne yaptım diye.. Aynı kremi kullanıyorum değiştirmedim. Beslenmem de değişmedi. Ayy çok mutlu oldum.. Memişler zaten bomba.. :nazar:
Darısı sizlerin başına da şimdi ben akşam nasıl devam edicem ya yine başım döner miğdem bulanırsa...
Bir de karnımdaki şişlik devam ediyor.
Son durum budur.
Sizler de yazın değişiklikleri gözlemlerinizi... :eek:

Isınma hareketlerinden biraz bahsedebilir misin?
Dün akşam 15'e geçtim. Nasıl bir baş dönmesi ve miğde bulantısı yaptı anlatamam.. Ölüyorum sandım.. 1 saat sonra geçti.. Ama ne zaman ayağa kalksam bir başdönmesi.. Korktum açıkçası.. eyvahedigeldismile

Ama çok güzel bir gelişme var yüzüm toparlandı. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum. Gülme çizgim hafifledi ve daha sıkı cildim dünden beri farkettim bunu. Düşünüyorum başka ne yaptım diye.. Aynı kremi kullanıyorum değiştirmedim. Beslenmem de değişmedi. Ayy çok mutlu oldum.. Memişler zaten bomba.. :nazar:
Darısı sizlerin başına da şimdi ben akşam nasıl devam edicem ya yine başım döner miğdem bulanırsa...
Bir de karnımdaki şişlik devam ediyor.
Son durum budur.
Sizler de yazın değişiklikleri gözlemlerinizi... :eek:

Umarım baş dönmen sadece o gün için geçerlidir sonra bidaha olmamıştır.bende son 2 harekette mde bulantısı yaşıyorum özellikle son hareketin sonları ölüm gibi oluyor ki daha 7 yapıyorum

sanırım benimde göğüslerde birazcık büyüme yaptı bide karın şişliği bende de var iştahım çok açık bu aralar yedikçe yiyesim geliyor kiloda almışım bunu tibete değilde boşboğazlığıma bağlıyım değilmi :))))) benim kilo vermem lazımdı yaaa :)

Umarım baş dönmen sadece o gün için geçerlidir sonra bidaha olmamıştır.bende son 2 harekette mde bulantısı yaşıyorum özellikle son hareketin sonları ölüm gibi oluyor ki daha 7 yapıyorum

sanırım benimde göğüslerde birazcık büyüme yaptı bide karın şişliği bende de var iştahım çok açık bu aralar yedikçe yiyesim geliyor kiloda almışım bunu tibete değilde boşboğazlığıma bağlıyım değilmi :))))) benim kilo vermem lazımdı yaaa :)

Ben 1 kilo aldım...galiba...gün gün 49-50 arası değişiyor. Şimdilik porblem değil ki zaten göğüsler büyüyünce kiloya etkisi olacaktır. İştahım açılmadı benim hatta sıcaklar dolayısıyla azaldı bile... Bakalım 21'e nasıl gelicem.. boshayallersmile

ısınma hareketleri 12-13 tane ve bu beş ayini yaparken zorlananlar için beş ayinin yerine yapılabilecek hareketler.

gulba bende sana bişey sorabilirmiyim videolardan da izledim ama her videoda yapan farklı yapıyor 3.ve 4.hareketi.kitapta anlatıldığı gibi anlatayım sana bu iki harekettede önce nefes alın diyor daha sonra çeneyi göğüse yaklaştırırken nefes verin diyo daha sonra tekrar nefes al geriye doğru esne nefes ver başlangıç pozisyonuna dön videolarda ise birbirinden farklı bi de sen anlatırmısın canım neticde sen bunların faydasını görmeye başladın

Ben 1 kilo aldım...galiba...gün gün 49-50 arası değişiyor. Şimdilik porblem değil ki zaten göğüsler büyüyünce kiloya etkisi olacaktır. İştahım açılmadı benim hatta sıcaklar dolayısıyla azaldı bile... Bakalım 21'e nasıl gelicem.. boshayallersmile
bende de 1-2 kilo farketti :KK43:(( kilo vermeye çalışırken olcak şey değil yaa :KK43:((
umarım göğüsler sadece dikleşir büyümez :)))
ısınma hareketleri 12-13 tane ve bu beş ayini yaparken zorlananlar için beş ayinin yerine yapılabilecek hareketler.

ısınma hareketleri bu 5 ayinen öncemi yapılacakmış yoksa 5 ayini yapamanyanlar mı ısınma hareketlerini yapıcakmış?
ben 2.söylediğim gibi anladım ama:)

geçmiş silinince yazdıklarımız gitt :KK43:(((

ben bu hafta 9.a geçtim herşey iye güzel devam ediyor ama zorluyor 4 ve 5 özellikle haftaya napıcam bakalım :))))

X