Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

ben bu hafta 15lerdeydim..ama bu hafta aksakliklar oldu yapamadigim gunler oldu oyuzden bu hafta yine 15 yada 13 yapicam

ahh arkadaslar o bas agrisi gercekten dayanilmazdi..su siralar iyi ama

birde gögüs agrisi ve buyumesi vardi sormayin komplekslere girmistim .. bilemiyorum hepsi bu tibetin isi mi yaa?

tatatatatammmm evet kızlarrr beyaz kılın kökünün siyah oldugunu gördümmmm.ben 4.ayın içindeyim 21 den korkmayın zamanla 3 yapıyomusunuz gibi geliyorrrr mucize dimi beyaz kız siyaha dönmeye başlamışşşşşş kaydirigubbakcemile3

ciddi misin çok sevindim gerçekten:)
ben kaç gündür yazamadım, aslında gelipbaktım ama yazamadım. yazmak istediğim bişey vardı ama tibetten mi yoksa romatizmadan mı anlayıp da paylaşamadım
13 lerin son günlerinde kasıklarım,bacaklarımın içi ve kalçam öyle çok ağrıdı ki, sanki dayak yemiş gibiydim, ya da kilometrelerce koşmuşum gibi.
romatizma mı diyorum bazen, ne alaka, çünkü eklem yerim değil bariz etlerim ağrıyor.
tibet mi diyorum, tibet yüzünden olsa kızlarda da olurdu, kimse bişey yazmadı
işte böyle nedir ne değildir diye düşünürken üçüncü günün sonunda geçti. şimdi iyiyim
pia baş ağrısı benim inanılmaz bir hızla sürüyor. bi ara iyiydim, şimdi yine başladı, günün aynı saatinde geliyor ve kesmiyor hiç bir ilaç, ensemden doğru beynime vuruyor. çok çok çok fena.
dün bayılacaktım artık ağrıdan. bugün kahvaltıdan hemen sonra ilaç aldım başlamadan bi ara gelir gibi oldu hissettim ama orda kaldı geçti hemen.
göğüslerde dolgunluk yaptığı kesin bu arada.

teşekkür ederim moryelolumunekankayizsmile gecen ay bende cok yogundu baş agrısı şükür bu ay yok ama sabredin kızlar geçiyor temizlenmek böle bişey işte.bu aralarda bende inanılmaz hızlı saç uzaması var.ohhh ohhh süper gidiyor.sabredin ben 4. aydayım saç uzamasını yeni yeni farkediyorummm

peki bu bas agrisi devam edicekse ..deger mi diye dusunuyorum .. cunku gercekten cekilmez bir agri

peki bu bas agrisi devam edicekse ..deger mi diye dusunuyorum .. cunku gercekten cekilmez bir agri

geçiyorrr bende ara ara gün aşırı falan yaşadım ki normalde benim başım agrımaz ama şimdi kalmadı kalça agrısı çektim kasık agrısı çektim başka hmmm sanırım benim buralar sorunluydu şimdi agrıyan bi yerim yok.devam etmek senin tercihin tabi ama beyaz kılı siyaha dönderecek kadar güçlü hareketler şahidimmm

kızlar gerçekten göğüs büyütüyomu yaakaydirigubbakcemile2 öyleyse süperrkaydirigubbakcemile2

kalça agrısı çektim kasık agrısı çektim başka hmmm sanırım benim buralar sorunluydu şimdi agrıyan bi yerim yok.

kalçan kasıkların ağrıdı mı senin dee?
benim de ilk zamanlar kasığımda ağrı olmuştu ama bu seferki daha bi başkaydı, diyorum ya çok yorulursun ya hani, böyle dayak yemiş gibi sızlaya sızlaya ağrır öyle bişeydi. geçti çok şükür.
ama bu baş ağrısından korkuyorum. her sabah acaba bugün gene ağrıyacak mı diye düşünüyorum günümü mahvediyor, alışkın değilim
şu an 15 teyim, saçlarımdaki kuruluk bitti, yalnız idrardaki koyu renk devam ediyor söylemesi ayıp:)

slm kızlar bende başladım .1 hafta oluyo.sormak istediklerim var.ben biraz sabırsız olduğumdan direk 5 le başladım.sizce bir hafta daha mı 5 le devam etsem yoksa 6 ya geçsem mi.aslında bi ağrım yok iyi gidiyor biraz zorlansam da.bir de 1. hareketi ne kadar süre yapıyorsunuz ya da her turu mu sayıyosunuz.ben 1. harekette birkaç kere dönüp kendimi koltuğa atıyorum da...sempatiksalakcinni

benim kasık agrım direk tüpleri hissediyodum tüplerimi agrıyodu yani normalde nerden gectıgını hıssedemezsin ama benım her iki kasıgımdada boru gıbı bı bölüm agrıyodu.garıp bişeydi.baş agrısının üstüne gitmeyin acaba agrıyacak mı korkusu bile agrıya sebeb olur güçlü bi agrı kesici yutup geçirin.tamam cok sinir bozucu ama şöle düsünün demekki orda bişeyler yapıyo ve ilerde sorun olacak bişeyi simdiden halledıyoguclubacismile

bende sabirsizlikla beyaz saclarimin eski rengine donmesini bekliyorum. bugun 19 yapacagim. Insan gercekten yaptikca alisiyor ben hareketlerden zorlanmiyorum 4 le 5 i pek sevmiyorum o kadar ama karsiligini aldiktan sonra her sey guzel

canım 3 le başlasan iyi olurdu. 6 yok bu arada
ikişer ikişer artıyorsun. bence 5 le devam et yapacak bişey yok, bi hafta daha 5 yap, daha sonra 7 yapacaksın.
birinci hareketi her turda bir sayacaksın.
ben sağ kolumdaki bi noktaya bakıyorum dönerken başım dönmüyor, ama bitince kendimi yatağa atıyorum, dön baba dönelim:)

clementinee
inşallah dediğin gibidir ve geçicidir. kafamı koparıp atasım geliyor
benim iki tane numunelik beyaz saçım var,onları kontrol ediyorum sürekli şimdilik bişey yok, yalnız röfle vaktim geldi, artık çok geç:)

=CLEMETINEEE;13958417]tatatatatammmm evet kızlarrr beyaz kılın kökünün siyah oldugunu gördümmmm.ben 4.ayın içindeyim 21 den korkmayın zamanla 3 yapıyomusunuz gibi geliyorrrr mucize dimi beyaz kız siyaha dönmeye başlamışşşşşş kaydirigubbakcemile3[/kiz sen eminmisin hele cek kopar o teli iyicene bi bakyarisi beyaz yarisi siyahmi alla alla cok guzel bi haber bu benim bi kac tane vartepece boyle kendini diken:kedi: ay cok sevindim nasil gaza geldim simd:lepi:i

eminim hatta bikaç kişiye gösterdim iyice baktık ucu beyaz kök yarısına kadar siyah.hatta beyazlayan yer incelmiş cansız siyahlasan yer daha güçlü kalın.

anlaşılan o ki tibet herkesin neresinde arıza varsa ilk başlarda orasını etkiliyo bende boyun ağrısı arttı kafada da şöyle saflaştım:)algılayamıyorum mütiş unutkanlık var konsantasyon sıfır bunların hepsi bende varolandı arttı yani inşallah hepsi geçer saçımın beyazları yerinde duruyo 15 teyim bende

naberin kızlar nasıl gidiyor kızkrdeşim gelmişti istanbuldan bi haftadır köydeydim adetim gecikti ama oldum sonundaa adet süresince yapmadım geçen ay yaptığımda kanamayı kesmiştii kitabtada adet olduğunda bırak diyorr halamda var yine bakındım kitaba bu hafta 13le yapıcam ama hiç yapasım yok boynum feci ağrıyorr

Benim de kasıklarımda ağrı oldu haftasonu, bugün son kez 9 yapıcam kısmetse yarın 11 akannehir
Ben de 2 gündür neden kasığım ağrıyor diyorum hayret.. Bundanmış demek...

Son düzenleme:

Kitapta yazdığına göre bu hareketler çakraların dönme hızını artırdığı için ilk haftadan zorlamasan iyi olur diyor. Bence kurallara uymakta fayda var.. Bu hareketler jimnastik hareketi değil çünkü, gençleşmeyi, göğüslerde dolgunluğu kilo fazlası varsa vermeyi azsa almayı bu çakraların sağlıklı bir şekilde dönmeye başlaması sağlıyor.

Bu arada dün gece, uyandım bir miğde bulantısı anlatamam, bulanık bir beyinle ne yedim de dokundu diye düşündüm ama hatırlamadım... aslında zorlamadım da... kendime sorduğum soruyu bile unuttum.. Noluyor dedim sürekli neyim var falan gibi... Hiç yaşamadım bunu daha önce.. Ama korkmadım... :bbo:
Sizden de bu tür şeyler yaşayanlar varsa paylaşsın..
Bence de tüm vücudumuzda bir değişimi başlattığımızdan sürekli bir tepki alıyoruz kendisinden... Adapte olmaya çalışıyor yeni duruma... Temizleniyoruz... :sm_confused:

]
eminim hatta bikaç kişiye gösterdim iyice baktık ucu beyaz kök yarısına kadar siyah.hatta beyazlayan yer incelmiş cansız siyahlasan yer daha güçlü kalın.

mucize diye buna derler sen bayadir yapiyordun benim daha cok yolum var.sendemi sabah aksam yapiyorsun yoksa sadece sabahmi bide burda herkesin basim baska yerler falan agriyor diyor benim ilk iki gun basim agridi simdi hic biseyim yok ben yanlismi yapiyorum acaba yada boyle agrisiz ilerlemem normalmi sence.bide bu 4ay icinde kilo verdinmi aldinmi ne oldu bi zahmet yazsanaopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…