Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

hem 6 aydan sonra beyaz saçlar siyah cıkacak,tek tük var onlarda gitcekkaydirigubbakcemile2 sadece spor yaptıgını düsünerek yap zaten topu topu 10 dk sürüyoo

kızlarrrrr acil yardım :))) ben geçen hafta 13 e gelmiştim laf aramızda 13 baya zorladı beni, sonra şehir dışına çıktım 5 gün ilk günler yaptım orada da ama son 3 gündür bıraktım, şimdi ne olacak başa mı döneceğim yoksa devam mı? fikri olan? gerçi kitabı okumuştum sanırım başa dönmem lazım ama yine de sorayım dedim :)

hşşşş çaktırma kaldığın yerden devam :roflol:

şaka bi yana sanırım baştan başlaman gerekiyobilmiyorumkismile..en kötü tarafı bu olsa gerekÇok üzgünüm çoook

yokyok ben karar verdim bendeki olumsuz herşeyi yaza ve sıcaklara bulucam,çünkü nefret ediyorum yazdan

Ben dün 9'lulara geçtim 4. haftam yani.. kaydirigubbakcemile2
Bu hafta reglim o yüzden mi bilmem göğüsler dah bir toparlak görünüyor.
Saçlarımın da uzadığını hissettim ama yanılıyor da olabilirim. Psikolojiktir belkim.. ben öyle olsun istiyorum ya.. guclubacismile
9'larda şimdilik iyiyim ama dönme fazla gelmeye başladı...
Ama bu topik gerçekten insana gaz veriyor..
Yazmaya devam edelim arkadaşlar.. O zaman şevk geliyor insana..
Herkese kolay gelsin... Gelişmelerden haberdar ederim..

selamlar kızlar azminize hayranım bende yapmak istiyorum ama göğüs büyütüyor diye yapamıyorum bana bir akıl verin yapsammı yapmasammıı (((

bu arada bi yazı buldum bakmak istersiniz belki tibet yogası

15teyim arkadaslar..bende regl oldum hic hissetirmeden :) gergindim sadece

magrenta, bende gecen haftalar epey bir hareketlenme var .. bende istemiyordum ..ama simdi regl olunca biraz rahatladim..

arkadaşlar benim anlamadığım bişey var.bu hareketler öyle pek ağır görünmüyor.spor salonlarında bunların çok aığrları defalarca yaptrılıyor.neden bu hareketler ilk 3 kez ile başlanyr anlamadım?? bu hareketlern bu kadar ağır olmasının nedeni nedir?

hareketler çakraların dönüş hızını ayarlar.sıradan hareketler degıldır

ya benim iki hafta feciydi bütün bhl arim kücülmüs yada benimkiler büyümüstü
simdi regl oldum ve biraz normale donduler..yinede bir farklik var.. buyumekten ziyade
dirilesiyolar oda tabii by<ümüs gibi oluyo heralde bilemiyorum ki

nnnnnnnn ben büyüsün istiyorum süprizzzzz:dance: bence büyümeden daha çok egzersizler toparlıyo oda büyümüş gibi gösteriyo aslında bundan ibaret

merhaba kızlar ben de bu hareketleri yapıyorum. 7 lerdeyim. bendeki farkettiğim değişiklik reglimin bir hafta önceden gelmesi.başka bir değişiklik farketmedim.
Ayrıca merak ettiğim 21 bulduktan sonra ne yapacağız tekrar başa mı döneceğiz yoksa ondan sonra hep 21 le mi devam edeceğiz.:bbo:

bende 9 dayim zorlaniyom 21 i nasil yapacam diyede korkmuyor degilim. bendeki degisiklik baya bi dinclesiyorum hareketlerden sonra hem sabah hem aksama basladim bu hafta.gecen hafta regliydim ama normalde ilk iki gun agrim olurdu bu sefer hic agrim olmadi ha bide goguslerim dolgunlasti simdilik bu kadar

bugun 7limin songunuydu..aama basagrısı basladı..2saattir filan agrıo basım kazan gibi...

benimde başım dönüyo acayip yaptıktan sonra..ve göğüslerim acayip sızlamaya başladı..işallah büyüdüğü içindir:lepi:..hiç böle olmazdı çünkiCADIARZUCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…