Tibetin Gençlik Pinari 5 Hareket

canim saclarinda değişiklik oldu mu

arkadaslar ikinxi harekette ellerimi kalcamin altina koyuyorum bel bosluguni kapatmak icin hareketin etkisi azalir mi

Değişimi biraz anlatır misin?

Her sabah yapmaya niyetleniyorum. Sabah vakit ayırmayı beceremiyorum en iyisi akşam yatmadan evvel yapmam. Kitaptada uyumadan evvel yapılmasıyla ilgili paylaşılan bir bilgi var mı?
1. kitabı çok yıllar önce okumuştum. 2. kitabı okummak bir kayıp mıdır?

merhaba kızlar :) ben bu hareketlere uzun zamandır devam ediyorum, neredeyse 1 yılı geçti galiba, etkileri inanılmaz. burada bahsedilen bütün etkilerini yaşadım sanırım:) benim gözlemlediğim değişimler şunlar:

hareketlere başladığım ilk dönemlerde burun akıntısı ve üst solunum yolu enfeksiyonu, terleme ve rüyaların sıklaşması gibi etkileri oldu. daha sonraki zamanlarda ise,
duruşum düzeldi, daha dik ve formda hissediyorum;
kollarımı şekillendirdi;
kaşlarımı kaldırdı biraz (3. harekete yoruyorum ben bunu :));
ellerim güzelleşti, daha bir pürüzsüz görünüyor,
saçlarım çok hızlı uzuyor,
enerjim arttı, daha rahat uyuyorum.

benim fark etmediğim daha bir sürü etkisi olduğuna eminim ama çok uzun süredir yaptığım için normalleşmeye başladı artık benim açımdan, sanki hep böyleymişim gibi hissettiriyor. ama farkı ara verdiğiniz ya da bir gün bile yapmadığınızda hissediyorsunuz. bence kesinlikle denemelisiniz.

Öncelikle istikrarın için tebrik ediyorum.
Herhangi bir nedenle başlayan başlıyor zaten de devam ettirene nadiren rastlıyorum.
Etkiler kişiden kişiye değişebiliyor ancak özellikle bir cümlen çok önemli bana göre..

"ama farkı ara verdiğiniz ya da bir gün bile yapmadığınızda hissediyorsunuz."

Dediğim gibi etkiler kişiden kişiye değişir, değişmesi de şart.. Çünkü herbirimiz hayat biçimi, beslenme şekli, spor yapıp yapmama, alkol ve/ya sigara tüketimi vs. anlamında birbirimizden o kadar farklıyız ki..
Kilomuz, yaşımız her şeyimiz farklı iken 5 hareketin herkeste aynı sonucu vermesini beklemek çok mantıksız..

Ancak çok net bir doğru var ki.. o da güne tibet yogasıyla başladığında enerjiyle doluyor olmak.. Hep dedim hep de diyeceğim sanırım.. Sırf bu sebep bile benim yogayı bırakmamam için yeterli..

Kaç yıl oldu artık bilmiyorum.. sanırım 3 yıl olmuştur. Ve hayat izin verdiği sürece devam edeceğim.

Herkese sağlıklı günler..

yapılmaması gerektiği ile ilgili bişey yok gibi
bi sıkıntın mı oldu peki
Hamileligimin daha ilk ayindan kalca agrilarim var
Simdi o agrilar oldu cati agrisi....
gobekten destek gereken hareketleri yaptigimda keemiklerimi kiriyorlar sanki ..o yuzden yapamadim tibeti....

Hamileligimin daha ilk ayindan kalca agrilarim var
Simdi o agrilar oldu cati agrisi....
gobekten destek gereken hareketleri yaptigimda keemiklerimi kiriyorlar sanki ..o yuzden yapamadim tibeti....
çok geçmiş hayırlısı ile alırsınız inşaallah bebeğinizi kuacağınıza
bende bi denemeliyim çalıştıgım için enerjisine ihtiyacım var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…