The Golden Girls

Yaa anlayışlı da o ben şimdi bir şeye inandıysam beni o düşüncemi karşı taraf biraz zor değiştiremez...
Ben biraz zorum sanırım bilmiyorum
Ya aslında bak ne güzel bize anlatırken ne güzel anlatıyorsun, farkındasın yani yaptığın şeyleri, yanlış olduğunu da görüyorsun. Bunu düzeltebilirsin. Şöyle yap mesela sinirlendin mi sakinleşene kadar konuşma. Diline sahip çıkamıyorsan, uzak dur o an.

sen benım psikologumsun kuzum
baana ancak yetiyorsun sen..

ama bak bu huyun çok kötü.. her zaman kaybettirir sana..
çünkü bir laf var bilirsin laf ağızdan çıkmadan senin kölen çıktıktan sonra sen onun..
kaptın mı beni?ben hepinize yeterim şekerim hepiniz benim bebeklerimsiniz

Şu an uzak durdum zatenn

sen benım psikologumsun kuzum
baana ancak yetiyorsun sen..

ama bak bu huyun çok kötü.. her zaman kaybettirir sana..
çünkü bir laf var bilirsin laf ağızdan çıkmadan senin kölen çıktıktan sonra sen onun..
Bizim aşkımızı sevgimizi körertecek sivri dil bir laf etme diyo bana ben watsapta yazmaya başladığım zaman.
Baştan uyarıyor beni zaten..
Kaç kere yazdıklarımı sildim yollamadım..

Bizim aşkımızı sevgimizi körertecek sivri dil bir laf etme diyo bana ben watsapta yazmaya başladığım zaman.
Baştan uyarıyor beni zaten..
Kaç kere yazdıklarımı sildim yollamadım..

sinirlendiğinde bir şey yazma olurmu . derin nefes al ver..

Söz verdiği bir şeyi 2 kez unuttu benim için önemliydi o yapacağı şey
Hmm burda haklısın da, kırılıp köprüleri yıkacağın kadar büyük değildir sanırım. Canım her zaman istediğimiz gibi gitmez ki ilişkimiz arada tökezliycez, erkek bi öküzlük yapacak, bak sadece, beklediğin şey mi önemli sevdiğin adam mı? Ona göre davran. O da şimdi o muhasebeyi yapıyordur, İstediğimi önemli onun için ben mi yi..

sinirlendiğinde bir şey yazma olurmu . derin nefes al ver..
Çikolata yiyom derin nefes alacağıma sinirden gülüyomm

Beni sewdiğine inanmasam kıçına tekmeyi koymuştum bugün önemliydi benim için..
Yanii beni sevgisine inandırmasaydı şu an size ayrıldık biz diyebilirdim...
Çikolata yiyom yer misin

peki unutmuş mu neden yapmamış söz verdiği şeyi

hahah deli seni sakin ol kızcak bişiy yok ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…