The Golden Girls

çarşafların nasıl kumaşı nevresimlerin falan ?
Pamuk saten o_O
Saçlarım normalde ince telli benim, hani yıkayıp çıkınca fön çekmeye gerek yok düz saçlarım..
Ama akşam banyo yapıp yatıyorum kurutmuyorum sabaha hepsi birbirine giriyor ozaman ince telli olduğu için,
öyle olunca da saçlarımı saç düzleştiricisiyle düzleştiriyorum...
Saç düzleştiricisinden olabilir mi acaba?
Ama düzleştirmediğim zamanda oluyor o_O

çarşafların nasıl kumaşı nevresimlerin falan ?
İNTERNETTE BUNU BULDUM. BENİM MASAMIN ALTINDA SICAK HAVA ÜFLEYEN SOBAM VAR İŞ YERİNDE o_O

Kış aylarında iç mekanlarda kullanılan ısıtıcılar, kaloriferler havayı ısıtıp saçlardaki nemi alarak elektriklenmeye yol açar. Havanın ve saçların kurumasını önlemek için buhar cihazı kullanabilir ya da her peteğin üstüne yarısına kadar su doldurduğunuz kaseleri yerleştirebilirsiniz. Nemlenen hava saçların kabarmasını, en azından evin içinde engelleyecektir.

Pamuk saten o_O
Saçlarım normalde ince telli benim, hani yıkayıp çıkınca fön çekmeye gerek yok düz saçlarım..
Ama akşam banyo yapıp yatıyorum kurutmuyorum sabaha hepsi birbirine giriyor ozaman ince telli olduğu için,
öyle olunca da saçlarımı saç düzleştiricisiyle düzleştiriyorum...
Saç düzleştiricisinden olabilir mi acaba?
Ama düzleştirmediğim zamanda oluyor o_O
benim de öyle ya kuruturken bile elektrikleniyor ince telli olunca öyle oluyor malesefo_O

İNTERNETTE BUNU BULDUM. BENİM MASAMIN ALTINDA SICAK HAVA ÜFLEYEN SOBAM VAR İŞ YERİNDE o_O

Kış aylarında iç mekanlarda kullanılan ısıtıcılar, kaloriferler havayı ısıtıp saçlardaki nemi alarak elektriklenmeye yol açar. Havanın ve saçların kurumasını önlemek için buhar cihazı kullanabilir ya da her peteğin üstüne yarısına kadar su doldurduğunuz kaseleri yerleştirebilirsiniz. Nemlenen hava saçların kabarmasını, en azından evin içinde engelleyecektir.
evet bence de bu suyu koy biyere baş ağrısı da yapıyor kuru hava bu su onu da engelliyor

Hatuna bak ya korkuyorum kızım ben senden az öte de dur diyor..

Birde bana bazen vahiy gelir olacak şeyi tahmin ederim o an tutar..

Yok yok sende ermişLik var kızım ben korkuyorum senden der :KK70::KK70:
boşver korktuğu lazım zaten iyi olur öyle:KK70::KK70:

X