The Golden Girls

tepsi çok güzelmiş canım bende de bir tepsi var böyle aynalı.
üstüne bir türlü koyack birşey bulamadım.. bence tepsi çok şık ama küçükmüş . o telefon çok tatlı gecen hafta eminönune gitmiştim envai çeşidi var .. valla zevkli hatunsun.
Kuzum ince uzun şamdan koyabilirsin , minik vazodada çiçek olur vs. çok hoş duruyorlar , bir servis tabağı boyutunda işte o işi bozuyor biraz daha büyük olsaymış süpermiş. Kuzum orda ne kadardı bu telefonlar ? ben nette 100tl ye buldum , bizim burda var mı bilmiyorum ..

aslına bakarsan bende sevmiyorum face falan:)
o yüzden o konuda sıkıntım yok..
bu hafta kayınvalideme gitmedim onu biraz mesele yapmaya kalktı..
İstersen gitmeyebilirsin de bebeğim, insanın günü gününe uymaz ki ama...

Niye sorun ett ki bu kadar...

Ayrıca erkeklere güven olmaz, sen başka arkadaşından felan aradan facebooktan ara eşini....
Benden demesi En Büyük KK

Kuzum ince uzun şamdan koyabilirsin , minik vazodada çiçek olur vs. çok hoş duruyorlar , bir servis tabağı boyutunda işte o işi bozuyor biraz daha büyük olsaymış süpermiş. Kuzum orda ne kadardı bu telefonlar ? ben nette 100tl ye buldum , bizim burda var mı bilmiyorum ..
hayırr ben daha ucuza gördüm baksana nete zidedekor yazarmısın orada da var..
İstersen gitmeyebilirsin de bebeğim, insanın günü gününe uymaz ki ama...

Niye sorun ett ki bu kadar...

Ayrıca erkeklere güven olmaz, sen başka arkadaşından felan aradan facebooktan ara eşini....
Benden demesi En Büyük KK

kesinlikle canım bakıyorum da hiç bişeyi yok eşimin. telefonu gelr atar ortaya bir daha bakmaz ben ondan daha çok bakarım düşün:KK70:

images

bende de bunun altın sarısı var ama içine hiç bi şey koyamıyorum ya:KK43:((
hani ortaya koyacak bir şey ama işte..
Bayıldım tepsine kuzum , bende de kare var ayaklı olduğu için yakıştıramadım , yuvarlak olsa çok güzel olurdu , seninkisi süper kuzum benim
Örn;
images

item_s_c_14_3232.jpg

11007864_1563334873938264_624152228_n.jpg
10831843_330087367116003_895949236_a.jpg

images

hayırr ben daha ucuza gördüm baksana nete zidedekor yazarmısın orada da var..

kesinlikle canım bakıyorum da hiç bişeyi yok eşimin. telefonu gelr atar ortaya bir daha bakmaz ben ondan daha çok bakarım düşün:KK70:
süpersin şekerim :KK15: burda daha uygunmuşş huuuu huuuu :21::21::21:

valla evlenince aldım bende kuzum
inan evlenince alışveriş çook daha iyi..
Dimi ama , işte bende çok tez canlılık var hemen herşey olsun istiyorum :KK48::KK48::KK48::KK48:
Bende polyester alıp yapayım diyodum ama senin tepsiyi görünce vazgeçtim kuzum , en iyisi ondan alayım daha iyi uyum sağlar :KK53:

X