The Golden Girls

çok gçmiş olsun canım ya.. inşallah atlatırsın sende su meredi..

o olur bak:KK60:
:KK15::KK15::KK15: kuzum bak foto atıcam birazdan , kendi ellerimle bişiler yapma planım var bakalım beğenicek misin? tabii ben daha güzellerini yapıcam :oops:
çok gçmiş olsun canım ya.. inşallah atlatırsın sende su meredi..

o olur bak:KK60:
Böyle bişi yapim diyorum , tatlı bi altın sarısı ve süslemesi ile , orta sehpaya , üstüne şamdan mum ve küçük bir vazo çiçek koyarım diyorum ama kararsız kaldım , bunun boyutu 27cm küçük baya
polyester-tabak-boyama-dekoratif-tabaklar.jpg

Bir de bu ve bunun gibi tepsilerde var , süslemesini bunlardan daha güzel yapabilirim kuzum , altın rengini kullanıcam bir kaç yerde şu telefonu alıcam ya o yüzden
137692278_tn24_0.jpg

Tabla çerçeveside altın rengi olur birbirinin tamamlarlar diyorum sence nasıl ? Zevklerimiiz benziyor o yüzden fikrini alayım dedim kuzum

:KK15::KK15::KK15: kuzum bak foto atıcam birazdan , kendi ellerimle bişiler yapma planım var bakalım beğenicek misin? tabii ben daha güzellerini yapıcam :oops:

Böyle bişi yapim diyorum , tatlı bi altın sarısı ve süslemesi ile , orta sehpaya , üstüne şamdan mum ve küçük bir vazo çiçek koyarım diyorum ama kararsız kaldım , bunun boyutu 27cm küçük baya

Bir de bu ve bunun gibi tepsilerde var , süslemesini bunlardan daha güzel yapabilirim kuzum , altın rengini kullanıcam bir kaç yerde şu telefonu alıcam ya o yüzden
137692278_tn24_0.jpg

Tabla çerçeveside altın rengi olur birbirinin tamamlarlar diyorum sence nasıl ? Zevklerimiiz benziyor o yüzden fikrini alayım dedim kuzum
tepsi çok güzelmiş canım bende de bir tepsi var böyle aynalı.
üstüne bir türlü koyack birşey bulamadım.. bence tepsi çok şık ama küçükmüş . o telefon çok tatlı gecen hafta eminönune gitmiştim envai çeşidi var .. valla zevkli hatunsun.

137692278_tn24_0.jpg

Ya telefon çok tatlıymış yaw...

images

bende de bunun altın sarısı var ama içine hiç bi şey koyamıyorum ya:KK43:((
hani ortaya koyacak bir şey ama işte..

X